Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


zalef88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No wlasnie apropo dlc z mapami i poziomami ktores warte uwagi sa wnosza cos i zwiekszaja jakos czas gry znacznie?

 

Ps. wczoraj mi z automatu latke 300mb pobralo ale nie widze zadnych zmian wie cos czy cos wnosi?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

5.99 jurkow :)

sa w nim 4 długie misje składające sie z 2 plansz na misje i jedna bonusowa której jeszcze nie grałem. 

wszystko prezentuje wysoka półkę :)

bardziej mi podszedł ten dodatek aniżeli, ten pierwszy do solonu gier :)

celuje w 100 :D

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

jedna z lepciejszych gier na Vite i jedna z najlepszych części LBP ever. 

co prawda te LBP wydaje sie troszkę krótsze, ale za to obfite w rozgrywkę.

ja bym brał bez zająknięcia sie. obyś za jakiś czas tego żałował, ze nie dałeś jej szansy, tym bardziej za tak przystępna cene :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

ja właśnie kupiłem :) w sumie polowałem na nią już dłuugo (od stycznia), ale nie szło mi kupno jakoś :)

Pograłem 3 godziny ale mam pytania:

1. Jak zmieniać kolor kapsuły? bo narrator mówił w samouczku, ze się da, ale niechcący pominąłem i nie wiem jak :D

2. Jeśli mam jakiś np. element ubioru, przy którym jest taka paleta kolorów jakby, to znaczy, że mogę zmieniać kolor tego przedmiotu? Jeśli tak, to jak? Bo nie znalazłem takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Powróciłem do LBP, bo dawno nie grałem i na dzień dobry odpaliłem mapkę jakiegoś użytkownika. I od razu polecam mapkę Rainbow użytkownika CB7thsun. Rewelacyjna mapka, która przechodzi się z wywieszonym jęzorem. Wszystko jest dopracowane perfekcyjnie, do tego plansza jest nawet dosyć długa. Naprawdę polecam !! :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

JAKIE TO JEST KUR.WA NIENORMALNE!!

 

Kupiłem używane LBP

Network Pass oczywiście nie działał, ale chciałem KUPIĆ go z PSNa.

 

Kodu nie ma. Nigdzie. A z poziomu gry przenosi mnie co prawda do zakupu Network Passa, ale nie ma nigdzie przycisku do zakupu ani ceny, nic.

 

Gadałem z Centrum Obsługi Klienta.

 

Zasugerowali pobranie dema, bo z nim pobiera się Network Pass. Jasne, spoko, ale...

 

DEMA NIE MA. NIGDZIE.

 

JAK TU KUR.WA NIE HEJTOWAĆ SONY?! Jedyne wyjście, to zakup pełnej cyfrowej wersji. Chyba, że ktoś ma jakąś radę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...