Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


zalef88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 8 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Spis ocen z różnych magazynów/stron:

 

PSU

9.5/10

Quote:

This compelling, imaginative adventure is the best LittleBigPlanet yet and breaks new ground in a hybrid space of touch-and-button-based gaming that is only possible on PlayStation Vita.

 

IGN

9/10

Quote:

LittleBigPlanet PS Vita is the definitive LittleBigPlanet game. It's everything you loved (or possibly didn't) from the past games boiled down into a package you can play anywhere at any time.

 

Polygon/The Verge

9/10

Quote:

LittleBigPlanet Vita is the best thing on the Vita to date, a perfect fit formed between the hardware and the franchise. But it doesn't just succeed on a conceptual level; it's polished, addictive, and precious. In every imaginable way, LittleBigPlanet Vita is a knockout.

 

Destruction

8.5/10

Quote:

LittleBigPlanet is finally at home on the PlayStation Vita. This is where it belongs.

 

TheSixthAxis

8/10

Quote:

Without the community aspect and the clever side games, this wouldn’t score nearly as highly. But as a whole, and with the potential for some absolutely brilliant things in the future? It’s a great package – expect big things.

 

Joypad.dk

94/100

Quote:

Little Big Planet Vita is a fantastic acquaintance, a game that really uses your Vita in every possible way. Camera, touch screen, gyroscope, everything is being used in this game. It is a game that really shows what a Vita can when the developer uses the machine's many functions. I highly recommend anyone who owns a Playstation Vita to buy this game.

 

Edge

9/10

Quote:

Semi-regular iterations were never going to make a game as singular as LittleBigPlanet feel like part of the cyclical release grind, then, but there’s still something rather surprising about how thoughtful and vivid this latest instalment is. If you’ve been writing the series’ Vita appearance off as a compromise or a contractual obligation, you’re in for something of a treat. That 5 inch OLED screen is a chance to see Media Molecule’s staggering achievement afresh, and to witness one of this generation’s most intriguing engines of creativity at its most energetic and effective.

 

Videogamer

8/10

Quote:

LittleBigPlanet Vita is a lovely game. It's the kind of game that you'd be happy to show your mum, safe in the knowledge that everything - even the death - is safe for delicate eyes. That's fine. I'm happy that there are still some games that aren't full-on in their depiction of violence. LBP Vita's problem, though, is that behind all this loveliness there needed to be a bit more grit.

 

OPM UK

9/10

Quote:

Could this be the killer app that Vita’s been crying out for? It’s a slice of gleefully inventive oddness that’s certainly sated our appetite for sackboy on handheld – and it’s very nearly perfect.

 

CVG

9.2/10

Quote: Simply the best version of LBP on any format.

 

A few of the reviews are saying it's the best LBP ever.

 

Ja osobiście tak uwielbiam LBP, że szczerze zastanawiam się nad kupnem Vity tylko dla tej gry, a tym bardziej po takich ocenach.

I jeszcze biorąc pod uwagę, że na Vitę zmierza kolejna gra od MM - Tearaway :wub:

Odnośnik do komentarza

A jak oceniłbyś LBP i LBP2 na PS3, zważywszy na to, że nie interesuje mnie edytor i szukam tylko platformówki. Daje radę? Miejscówki są fajne?

Z perspektywy czasu, LPB 1 wypada najlepiej. graficznie lekko sie zestarzało ale pod wzgledem bazy dostepnych lvl'i, poziomów opowieści - robi o wiele większe wrazenie niz "wieksza i teoretycznie lepsza dwójka". LBP2, owszem, oferuje więcej, wprowadza nowe gadżety i patenty ALE feeling poleciał na leb na szyję :)

 

w obie częsci gralem w coopie na jednej konsoli oraz online, ale i tak wiecej fun'u dało mi pierwsze lbp. oczywiscie jest to tylko moja opinia, a dwójka to nadal bardzo dobra gra jednak... czegos zabrakło :P

 

btw. story w lbpv jest super, do tego bardzo dobre tłumaczenie na j.polski.

btw2. nie można jeszcze zrobić synchronizacji trofeów xD (mimo zniesienia embargo)

btw3 http://www.metacriti.../critic-reviews - dobry metascore :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem. I byłem nawet na premierze w Warszawie, Roger mnie przypadkiem uchwycił w swoim nagraniu :greeting:

Na początku myślałem, że cholera, długo nie dorobię się na tę grę, bo 200 zł. Ale 2 dni po premierze przechadzam się po Media Markcie w M1 Marki, a tam gra za 149 zł. No to kupiłem, trzeba było wykorzystać okazję!

 

Na grze się nie zawiodłem. Grałem tylko w LBP i dodatki na niego, z dwójką miałem malutką styczność przy okazji testowania w sklepie, a wersję na PSP troszkę grałem na PSP kuzyna, więc pozwolę sobie tylko na porównanie z LBP 1.

 

A ta gra w porównaniu z nią jest po prostu super! Wrócił feeling, jaki mi towarzyszył przy przechodzeniu jedynki :)

 

Jedyne, co mi przeszkadza w tej grze to 2 rzeczy:

- głos Szymona Silnorękiego w fabule gry. To jedyna rzecz, która nie pozwala mi uznać dubbingu za perfekcyjny. Rany, gość to przecież parodia takiego Snake'a z MGS, a dają mu głos młodego cwaniaczka rodem z "Ach ten Andy". Sony, seriously? Ale za to pochwalam sam fakt, że gra została zdubbingowana. Miałem zamiar przy jedynce ogarniać kreator, miałem wielkie pomysły na levele, ale ponieważ mój angielski w słuchu nie jest dobry, miałem problem z perfekcyjnym ogarnięciem edytora. Teraz tylko ukończyć grę, odblokować wszystko i na wykładach będzie się tworzyć levele :woot:

- Nie da się na PS Vicie ograć levele stworzone w LBP i LBP 2, ogra się jedynie levele stworzone na Vicie. Dla mnie to dość duża wada, bo LBP nie mam od lat, od roku nie mam dostępu i do PS3, a są levele, w które bardzo chętnie bym zagrał. Mam nadzieję, że z czasem twórcy coś wymyślą na to, ale średnio w to wierzę widząc w internecie jeszcze reklamy sprzedaży przed-premierowej zarówno na zwykłych stronach i forach, jak i na oficjalnej stronie LittleBigPlanet :confused:

Niby powoli tworzą się levele na Vitę, z dnia na dzień jest ich coraz więcej, no, ale szkoda zmarnować potencjał tamtych leveli.

 

Mimo wszystko polecam tę grę i to bardzo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.