Skocz do zawartości

XBOX 360 a lot samolotem


Rekomendowane odpowiedzi

Już raz sie pytałem o podróż samolotem, a mianowicie o to jak i czy można transportować Xboxa 360 samolotem. Mam inne pytanie dotyczące podróży samolotem. Będę miał Xboxa 360 w bagażu podręcznym. Musze go wyciągać przed 'skanowaniem' mojej torby? Słyszałem ze z laptopami są problemy jeśli się ich nie wyciągnie, jak to jest z konsolami? Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

jak sie przyczepi to Ci wyciagnac karze, nie martw sie na zapas, przy przechodzeniu przez bramke nie aresztuja Cie jak jakas gafe popelnisz :)

 

ja tam zlewam ich instrukcje i przechodze jak mi pasuje czyli bez sciagnia paska, zegarka itd. jak ma problem jakis to mnie wraca albo jezdzi wykrywaczem osobistym i tyle, to samo z torba, w sobote lecialem to kazal otwierać bo ksiazki mu sie nie podobaly i musial sprawdzic co to jest za przedmiot...

Odnośnik do komentarza

Ale mi chodziło(nie mogę się zalogować na tamto konto 'Mattah') o to czy się nie zepsuje czy coś podobnego podczas skanowania.

LOL nie powinno nic się zepsuć :D .

 

Pare dni temu szwagierka z dzieciakiem leciała z Londynu do PL ,mały miał PSP w plecaku i kilka gierek . Przy kontroli koleś zrobił z tego taką aferę ze 30 minut ich sprawdzali :D .Normalnie paranoja ,mały się tylko zestresował i powiedział ze już więcej psp z sobą nie weźmie hehehe .

Lepiej zadzwon na infolinie i się wypytaj jak to jest ,wydaję mi się ze raczej nie bedziesz mógł mieć konsoli w bagażu podręcznym to nie lapotop ze bedziesz z niego korzystał podczas lotu .

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

gdzie i po co ma dzwonic, straszysz tylko bo nie masz pojecia...

jakbys poczytal warunki przelotu i bagazow to bys nei opowiadal glupot i bys wiedzial ze wlasnie ELEKTONIKI nie zaleca sie ladowac do bagazu co idzie do luku bagazowego, czyli najlepiej w podreczny tylko mozna dac...

a to czego nie mozna miec w podrecznym to masz w warunkach bagazu okreslone dokladnie, nie ma tam zadnej elektoniki, glownie to sa ostre narzedzia (przynajmniej w tych linach ktorymi latalem ale przez bramki przechodzi sie ogolnie do wszsytkich samolotow wiec zapewne ten sam regulamin maja wszyscy co do tego co mozna przewozic)

kazdy przewoznik na stronie ma warunki podane, nigdzie dzwonic nie trzeba tylko mozna sobie poczytac i sie doksztalcic jak ktos nie ma pojecia...

 

ja tez mialem PSP ostatnio, w obie strony nikt nei robil problemow (praktycznie caly podreczny mailem zapchany sama elektronika), lotnisko w Berlnie i Dubrovniku czyli lot po za UE, lot w ramach UE to w ogole jest jeszcze wiekszy luz...

 

od lata woze PSP na kazda wycieczke i nigdy nikt sie nie czepil, w samolocie tez gra sie ile wlezie... nie czepia sie bo nie ma o co i tyle...

 

a trzepac to trzepia za wszelkie butelki z cieczami co wyszlo po atakach terrorystycznych, i glownie za to ganiaja, ale jak ktos raz lecial to juz wie i cudow nie robi w postaci obladowania sie napojami a pozniej zdziwienia ze mu każą to wszystko wypic albo niech wywala do kosza...

 

PS.

po za tym 30min kontorle robili? nie wiem kto w to uwierzy, chyba ten co nie lecial nigdy tylko...

jak trzepia to moga CI kazac tylko bagaz podreczny otworzyc by zerkac co tam i pojedzic osobistym skanerem metalu, to trwa chwile...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

zawsze bylem proszony o wyjecie konsoli z torby podrecznej (tzn w dwóch przypadkach gdzie mialem konsole ze soba). Jako ciekawostke napisze ze pierwszy kontakt z podroza lotnicza jedynie byl felerny - opoznienie wynioslo jakies 8 godzin po czym przy ostatniej bramce przed wolnoclowka osoba sprawdzajaca przyczepila sie do karteczki z rysunkie maryski (kartonik z rysunkiem w portfelu, dziwne mi to teraz z perspektywy czestego latania ze wogole moj portfel zostal sprawdzony, ) po czym zostalem zaproszony do osobnego pokoju na 2 minotowe zastraszanie czy aby czegos nieposiadam lub czy nie jestem odurzony. Nieuprzejma, zakompleksiona, nadgorliwa jednostaka bez wyczucia do ludzi tak bym ocenil postawe tego osobnika, hej

Odnośnik do komentarza

Nawet napoi się tak nie czepiają jak są luźni. Jak byłem rok temu na Cyprze to o ile w Polsce musiałem, się pozbyć całego picia, to w cyprze tylko się uśmiechnęli i puścili mnie z 750ml na dozwolone kilkadziesiąt. Btw. Najlepsza jest ich ochrona, chodzą po lotnisku z uniesionymi karabinami, z jednym magazynkiem przywiązanym do kolejnego, (boją się Turków) normalnie jak w Call of Duty :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...