Skocz do zawartości

Naruto Ultimate Ninja Storm Generations


estel

Rekomendowane odpowiedzi

FILMIK

 

Har, har, har. Nowy Naruciak, nowe postacie, nowe ciosy. Pewnie ten sam system walki, a więc trochę nuda. Mimo wszystko warto się zainteresować, bo poprzednie dwie gry były co najmniej dobre.

 

Na trailerze widać, że dostaniemy i postacie sprzed Shippuudena typu młody Naruto, Zabuza czy Haku i te nowe typu A, czy Sasuke z Mangekyo Sharinganem i Susanoo. Podejrzewam, że fabuła zatrzyma się na 5 kage summit i walce z Danzo.

 

Bardzo, ale to bardzo bym się ucieszył, gdyby Naruto dostał Nine-tails chakra mode i możnaby było sterować Madarą.

 

No i chciałbym więcej niż jedno jutsu do użycia w trakcie walki, bo na inne rozbudowanie systemu chyba nie ma co liczyć.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja jestem na tak i na nie. Na tak, że nowa gra i nowe postacie a na nie bo tylko do spotkania kage......mogli się trochę wysilić bardziej. Tak prawdę pisząc to mogło by to być po prostu DLC albo dodatek do drugiego Naruciaka a nie na siłę robienie kolejnej części. Wątpię, że będzie dużo zmian w stosunku do drugiej części Ultimate Ninja Storm.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Naruto z Nine Tails mode otwiera tak na prawdę nowy poziom potyczek i dawanie tylko jego gdzie nie miałby teoretycznie, wedle założeń mangi żadnego przeciwnika na swoim poziomie było by bez sensu. To pewnie będzie w kolejnej grze, gdzie dorzucą Sasuke z EMS, nowego Paina i cholera wie "co" jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ta gra nigdy nie słynęła z balansu postaci. Wystarczy spojrzeć na Naruto w Sage Mode i jego Awakening w 8-tails Kyuubiego. Dlatego myślę, że ten nowy tryb też mógłby jakoś przejść. Tylko, że jeżeli gra skończy się na walce Sasuke z Danzo to chyba Naruto wtedy jeszcze nie znał tej techniki.

Odnośnik do komentarza

Ale obecność Haku i Zabuzy zapowiada raczej ukazanie pierwszych aktów wojny, w którym występują jako zombi co prawda, ale zawsze.

 

Wątpię. Zauważ, że na trailerze można też zobaczyć młodego Naruciaka. Podejrzewam, że po prostu wrzucą postacie z pierwszego Ninja Storm i dodadzą tylko jakieś nowe typu A.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość aphromo

Nie zgadzam sie z ocena, ze walka jest taka sama. Wprawodzono 3 fundamentalne roznice :

1 Limit podmian

2.Mozliwosc przerwania comba i rozpoczecie nowego BEZ mozliwosci obrony przez przeciwka

3. Grajac online, nie widzisz kogo wybral przecziwnik, wybierasz w ciemno, postac przeciwnika widzisz dopiero na ekranie wczytywania.

 

Wyjasnienie :

1. Masz limit 4 podmian, jesli je zuzyjesz to czekasz 20 sekund na kolejna. Co to daje ? Jesli ktos nie ma podmian, to patrz punkt 2.

2. Do tej pory w Naruto robiles combo z 5 6 ciosów, zakonczone czesto animacja. Teraz mozesz przerwac je i zaczac nowe, a przeciwnik jesli to zrobisz madrze nie zdazy zablokowac. Jak ktos nie ma podmian, to mozesz mu zrobic super combo z 3- 4 sekwencji po 4- 5 ciosow, to naprawde duzy damage. Jedyny ratunek dla atakowanego w takiej sytuacji to uzycie Supporta.

3. Naruto UNS jest bardzo slabo zbalansowany, bardzo latwo znalezc ,, idealnego '' oponenta dla danej postaci, to znaczy w takim ustawieniu bardzo latwo ci wygrac, bo twoja postac jest za silna dla postaci przeciwnika. Dzieki temu, ze nie widzisz postaci przeciwnika ( tylko online ) nie masz mozliwosci doboru counter - picka, by wygrac. Wogole, w Naruto istnieje wiele sposob by wygrac w ,, oszukany '' sposob, o czym juz ktos pisal. Patrzac z pozycji fana bijatyk, stwierdzam ze wszystkie poprawki sa na plus i NAPRAWDE DUZO zmieniaja w charakterze bitwy, sposobie jej prowadzenia, moge powiedziec, ze walki sa teraz duzo bardziej taktycznie, a ,,pasek podmian '' ( czyli limit do 4 ) jest tak samo wazny jak pasek poziomu zycia. Moj Gamertag ( gram na Xboxie 360 ) - naanzu, mozecie ze mna zagrac, i sami zobaczycie o jak wiele roznia sie walki od poprzedniej czesci

Odnośnik do komentarza

Co z tego ze wprowadzono limit podnian skoro niemal wszystkie osoby ( online) walczyly na dystans walac specjalami na lewo i i prawo w czym bardzo pomagaly im postaci wspomagajace ( niestety nie mozna bylo grac meczy rankingowych bez owych "wspomagaczy") , co do braku podgladu na postac wybierana przez przeciwnika to i tak nie bedzie mialo to wiekszego znaczenia jesli balans postaci bedzie tak skopany jak w czesci poprzedniej, bo i tak wszyscy beda wybierac te najsilniejsze jak Naruto Sage Mode i prac specjalani ile wlezie unikajac walkie w zwarciu.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Freeze - gralem w demo Naruto UNS Generation, a Nruto UNS2 mam scalakowane, wiec wiem o czym mowie. A teraz pierwszy zarzut : walka specjalami na lewo i prawo, czyli mowisz o tzw. ,, spammerach '' , tak ? ( np. Deidara, ale tez np. ciagle uzywanie Rasengan przez Naruto/Minato ). Ich pokonanie zawsze wymaga wiecej umiejetnosci, Pamietam te meczarnie, ale da sie z nimi wygrac. Uzywaj duzo kunaiow, nawet na zas, zeby przerwac ewentualne ladowanie rasengana, kiedy dochodzi do zwarcia atakuj jednym- dwoma najszybszymi ciosami, co pozwoli ci obronic rasengan w przypadku podmiany. Potezne comba wyprowadzaj gdy nie maja chakry i nie pozwol im jej zregenerowac. Co do Deidary - poruszaj sie duzo na boki i rzucaj kunaine wzmocnione chakra, co zniszczy jego bombki.jak ma malo chakry - chakra dash. Sproboj opanowac instant Ultimate - NATYCHMIAST po uzyciu chakra dash odpal Ulti, to sie czesto udaje ( polecam Itachiego czy Kisame )

 

To, ze nie widzisz kogo wzial przeciwnik duzo daje - o wiele bardziej wole trafic na Naruto Sage Mode niz na counter picka do mojej postaci.

 

A teraz wyjasnie ten limit podmian - jak masz choc troche oleju we łbie, to postarasz sie zeby przeciwnik zuzyl podmiany zanim ty to zrobisz, a wszyscy spamerzy MUSZA podmieniac, by moc spamowac( minato czy deidara na glebie - pewna droga do zwyciestwa ). Wiesz, ile radochy daje obicie Deidary jak nie ma chakry po 30 sekundach ciaglego unikania i walenia kunainami ?

 

Wlasnie na spamerow wymyslono ten patent z przerywaniem comba. do tej pory jak dopadles kogos to mogles mu zrobic jedno combo za 15 % i tyle. teraz mozesz zrobic za 40 %

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Freeze -Mi sie nowy system podoba. Mam porownanie z NUNS2 i powiem ci, ze walka jest lepsza. Przed chwila gralem pojedynki w NUNSa 2 i najwazniejsze jest dobrze podmieniac.A tak swoja droga, szkoda ze nie mam PS3, chetnie zagralbym z Toba, nie jestem spammerem i zawsze gram uczciwie. Glupio tak pisac, jak ty i ja moglibysmy po prostu pokazac najlepsze tricki :)

Odnośnik do komentarza

Gre juz dawno sprzedalem , niestety tylko jeden znajomy ja mial i tylko z nim mozna bylo normalnie pograc, jesli balans postaci bedzie tak skopany jak poprzednio to niema co kupowac Generations, sorry po co mi ponad 70 postaci jesli by skutecznie grac\wygrywac (online) bedzie trzeba grac tymi kilkoma najsilniejszymi zamiast tymi ktorymi sie chce.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Freeze - po czesci masz racje, daje sie wyczuc roznice sil ( taki Minato czy Itachi sa za silni po prostu ;P ), ale mimo wszystko duzo zalezy od ciebie, jak zacisniesz zeby to mozna poprobowac. Ja sam sie pare razy zrazilem do gry, tez po nieuczciwych meczach, ale to jest jedyna seria Naruto w jaka moge grac ( nie mam PS2 ), a jestem fanem serii od poczatku i to jest ,, silniejsze '' ode mnie. Bite 2 tygodnie skilowalem podmiany i timing, oglagalem filmy na Youtube jak radzic sobie z Deidara czy Minato. I mimo ze ciagle trudno mi wygrac, to jestem w stanie pokonac kazda postac. Ja nigdy nie gralem kims bo nim latwo wygrac, i zawsze chcialem by walka byla ciekawa. Ja akurat nie mam znajomych do gry, ale mimo wszystko po pewnym czasie liczba spamerow znacznie spadla, nie wszyscy gracze to nooby - trolle , wierz mi.

 

Szkoda, naprawde szkoda, bo po Twoich wypowiedziach sadze ze myslisz na ten temat to samo co ja, a nie jestesmy w swoim zdaniu odosobnieni, jak ktos wrzuci filmik na youtube ze pokonal spamera to w komentarzach wszyscy sie ciesza i gratuluja. Mimo wszystko zmiany w Generations ida na ,, nasza '' korzysc, tak mi sie przynajmniej wydaje. Nie moge dac gwarancji ze ten zalosny proceder sie skonczy, ale calym soba czuje ze bedzie latwiej.

Nie bede na sile zachecal do gry, nie mam PS3, choc planuje kupic to nie wiem kiedy, jestem tylko studentem, i nie sadze ze dane nam bedzie skrzyzowac kunaie, ale napewno to bylby fajny mecz.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...