Skocz do zawartości

Halo Reach Title Update


waveform

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnijcie o tym że wyrzucą blooma, że naprawią badziewstwo. potwierdzili że dodadzą tylko "fun stuff", ale mechaniki nie planują ruszyć. idę się (pipi) wykąpać.

 

edit. ta gra będzie martwa za 2 lata, albo będzie totalnie nieprzystępna dla normalnych graczy ceniących sobie rozsądne granie.

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co ty liczyłeś stary. Ta gra już jest dla mnie martwa i od samej premiery jest ''totalnie nieprzystępna dla normalnych graczy ceniących sobie rozsądne granie''. Halo: Reach ( ''Warfare'' ) to gra przygotowana z myślą o ludziach, których odwiecznie bito w poprzednich częściach, teraz w końcu mają szansę choc troszkę pozabijac ;)

btw: miałeś nie grac w ricza, a widzę jak napierdzielasz codziennie ;P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem co Wam nie pasuje w Reach, gra się świetnie moim zdaniem. Jest dynamicznie, dużo playlist, a wszystkie dodatkowe ficzery obok zalet mają też wyraźne wady. Spokojnie, gra nie umrze. Po statystykach na stronie widać, że gra coraz więcej ludzi - ze dwa, trzy miechy temu grało średnio 500-600 tys. ludzi na dobę, a teraz kiedy nie sprawdzam to jest 700 tys. A za rok z hakiem to będzie już Halo 4 na tapecie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

gdyby figurki w Bungie pomyślały, posłuchały graczy to była by playlista bez AA i w(pipi)iałby tylko bloom na lipnym hoście, a tak tkwimy w owłosionej (pipi)e i 343 raczej nie wyciągnie nas z niej.

 

ps. Sancturay + cały team z camo - yeah, żyć nie umierać. niech te burgery zdychają w mcdonaldach.

 

@bronxu

 

to weź czasami wyślij mi inv. itp. poza tym ja bym chciał mieć 4 osoby na H3, a w "riczu" mam.

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Wam nie zbrzydł jeszcze ten hejting na blooma? I lol z porównaniem do MW, dzieciak z coda przy Reachu byłby w rozpaczu po w.(pipi)u jaki by dostawał w tej grze.

 

Aha jeszcze jedno, waveform no offence, ale wprost mnie roz(pipi)ałeś swoimi tekstami nt Reacha na blogu, a szczególnie motywem z wysyłaniem wiadomości do innych trując od noobów i innych takich bo armor locka używali, człowieku ile ty masz lat? Z resztą wpisałeś tam tyle rzeczy, że dla mnie, gdyby jakakolwiek gra irytowała aż tak to bym ją rzucił fpisdó i przestał się denerwować, czemu też tak nie zrobisz zamiast wiecznie narzekać? Jeszcze te twoje podejście, jakby hejlo to był big deal, serious business i w ogóle turniej smoka w jednym, nie wiem no, też tak kiedyś jarałem się multi i w ogóle byciem pro, ale to z latami mija.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wam nie zbrzydł jeszcze ten hejting na blooma? I lol z porównaniem do MW, dzieciak z coda przy Reachu byłby w rozpaczu po w.(pipi)u jaki by dostawał w tej grze.

 

Aha jeszcze jedno, waveform no offence, ale wprost mnie roz(pipi)ałeś swoimi tekstami nt Reacha na blogu, a szczególnie motywem z wysyłaniem wiadomości do innych trując od noobów i innych takich bo armor locka używali, człowieku ile ty masz lat? Z resztą wpisałeś tam tyle rzeczy, że dla mnie, gdyby jakakolwiek gra irytowała aż tak to bym ją rzucił fpisdó i przestał się denerwować, czemu też tak nie zrobisz zamiast wiecznie narzekać? Jeszcze te twoje podejście, jakby hejlo to był big deal, serious business i w ogóle turniej smoka w jednym, nie wiem no, też tak kiedyś jarałem się multi i w ogóle byciem pro, ale to z latami mija.

 

 

Mazzeo, Ty mnie roz(pipi)ałeś już dawno swoją pro postawą, więc łaskawie od(pipi) i pilnuj swego dupska. Co do rzucania gry wpisdu, to może to Twoje podejście - ja jestem uparty w życiu i w gamingu, więc nie baw się w psychoanalityka, bo jak bym chciał psychoanalizy to bym się do psychoanalityka wybrał.

 

ps. idź grać w CoD'a

 

ps2. mam w (pipi)e offence czy no offence, jestem kawał ch_uja

 

@bronx

 

tej, odpalam dziś H3 i widzę że niby jesteś online, a potem okazuje się że to jakiś kolo grający na tym koncie. wtf?

Edytowane przez waveform
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...