Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam przeszedlem tylko 1 kampanie w GW [ta z podstawki] - drugi dodatek (nie pamietam juz nazwy a nie chce mi sie sprawdzac) jakos mnie nie podjaral i zdaje sie nie przeszedlem calego, trzeciego juz nie kupowalem tylko tam pogralem jak byl jakis trial czy cos i tez srednio mi to wygladalo.

 

Jak dla mnie podstawka najfajniejsza klimatycznie [kolejnych dodatkow juz nie sledzilem, moze jest tam powrot do klimatow jedynki - jesli tak to pewnie sa spoko]

 

Swoja droga ludzie jeszcze graja w te kampanie z podstawki czy juz nie za bardzo i wszyscy tluka te nowsze?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

To nie beta do grania sobie tylko stress test. Czyli testowanie lagow i padajacy serwer. Na serwer jeden zostanie wpuszczone max ludzi ile sie tylko da.

Przez 6h pozno w nocy u nas. Wiec przez 6h bedzie ile ludzi sie da itp.

Moze chcialbys byc tak mily i mi oddac? ^^

Tak, download bedzie mozliwy tylko od X godziny. Dostaniesz drugiego maila.

Nie wiem ile bedzie nowy klient wazyl, ale ostatni ponad 10gb.

Zdejme Ci warna ;)))

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie.

Jednak teraz byl stress test, ktory byl pod NDA.

Ktokolwiek zrobil prepurchase (bug ze strony Anet) i zalozyl konto, mogl sie zalogowac jesli mial klienta (da rade go na necie znalesc) i normalnie grac.

Nie bylo to zamierzone, jedynie ludzie ktorzy dostali invite na stress test (i podpisali NDA) mieli miec mozliwosc gry.

 

ninja edit: NIE RZUCAJCIE SIE NA TANIE GW2 NA ALLEGRO!! NACIAGACZE! SPRZEDAJA TYLKO DOSTEP DO BETY I HEADSTART - bez samej gry!

Zastanowcie sie pare razy i dokladnie czytajcie opisy!

Odnośnik do komentarza

Eeee, ale to wtedy chyba można zgłosić to allegro, że kupiło się produkt niezgodny z opisem etc. Nie?

 

 

Myślałem, ze świadome bety...

Sek w tym, ze produkt JEST zgodny z opisem, tylko opis bardzo niejasny i latwo sie dac "nabrac".

 

 

 

edit: Pozwolilem sobie posty przeniesc tutaj, bo zbyt mocny OT sie zrobil w temacie o WoWie (rozmowa o GW2 zamiast WoWa).

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko pamietaj, ze gram.pl sprzedaje gry, a na allegro jest doslownie wszystko no i masa ludzi zerujacych na naiwnosci lub szalencach niskich cen.

Czesto na allegro jest tak, ze dobry deal zamienia sie w wyludzenie.

 

A tak przy okazji... Na pewno w piatek zostawie tutaj info na jakim serwerze rollnelem na okres bety ;).

Zwlaszcza, ze na beta forach znalezli post z data 20 kwietnia, ktory pozniej zostal zedytowany.

Nie wspominajac juz, ze 28-29 to anniv GW1, a wczesniej Anet wspominalo ze nie chca aby ten dzien byl poswiecony GW2.

Wiec musi to byc 20kwietnia! :P

Odnośnik do komentarza

A co, nie masz czasu w ten weekend Kazuun? :P

Ja mam grilla w niedziele..., ale moze uda sie obie rzeczy polaczyc hue hue :P.

Tak przy okazji, co pierwsze zamierzacie wrzucic na ruszt? PvP, PvE? Jaka klasa/rasa? :)

U mnie dalej meczenie Charr Warrior PvE (dojdzie rowniez PvP/WvWvW podczas bety) tak do 30lvlu, aby zrobic dungeon. Strasznie sie wciagnelem w personal story :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...