Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Te ceny juz nie sa zbyt aktualne, ale roznice miedzy % mniej wiecej pozostaly. Pepsi a Cola to nie trzeba byc geniuszem by rozroznic :P.

 

Anyway mam nadzieje, ze nastepne BWE bedzie juz mocno zoptymalizowane :X. Znajac zycie bedzie 26-27 maja, ale w sumie to dobra data, a i czasu beda miec by zajac sie masa bug reportow ;P.

Odnośnik do komentarza

Stanowisko jest takie, ze chca... kiedy... nie wiedza jeszcze i nie moga podac konkretow.

Jak to Anet.

WoWowi bardzo duzo czasu zajelo wrzucenie nowego DX'a. Nie mowiac juz o 64bitowym kliencie (caly czas unsupported, bety).

Na wszystko przyjdzie czas, nie od razu Rzym zbudowano.

Odnośnik do komentarza

Robi sie od podstaw... od 5lat? Na jakiejs lepszej autorskiej wersji ulepszonego starego silnika?

Teraz to mozna sobie tylko gdybac niestety. Jednak wole, aby najpierw chodzilo to na obecnym dobrze i bylo dopracowane content wise, a dopiero potem dolozony DX11.

Prawda jest taka, ze DNF nie powinno bylo wyjsc w ogole i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jednak wole, aby najpierw chodzilo to na obecnym dobrze i bylo dopracowane content wise, a dopiero potem dolozony DX11.

Działanie na dX 10 i dołożenie dX 11 jest ok (tak było z BF3, tak było z C2), ale z tego co tu czytałem i zrozumiałem, to GW2 nawet nie ma dX 10 tylko na dX 9 obecnie chodzi. A to jednak ciuuuuutkę zacofane :)

 

 

Co do DNF, większość się z nas z tym zgadza pewnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, mialem przyjemnosc pograc w GW2 nowa myszka (Razer Naga Hex).

Na poczatku bylo jakos dziwnie poniewaz jestem nieprzyzwyczajony do takich rzeczy jak "gaminowe myszki" itp.

Musze przyznac, ze bardzo szybko zaczelo mi sie komfortowo grac.

Spisuje sie bardzo ladnie (tylko trzeba Synapse 2 zainstalowac - ze strony Razera).

Utility skills mam pod dodatkowymi przyciskami, w tym autorun.

Jestem zadowolony i uwazam, ze kasa wydana z sensem. Solidny produkt, wiec polecam.

Lezy w rece idealnie - cos czego sie obawialem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=2M4LxgnVSvA

Bardzo ciekawy ending event dla BWE2.

Atak smoka, ludzie/npc po smierci zamieniani w "Branded" i przechodzacy na strone Kralkatorrika (Elder Dragon) :D.

Czyli tak: Giniesz? Zamieniasz sie w "Branded" i twoim celem jest wyzynanie innych graczy, aby przeszli na twoja strone :D. Takie troche zombie infection :P.

 

guild_wars_2_bwe__2_by_kankurosdoll-d536jx9.jpg

guild_wars_2_bwe__2_2_by_kankurosdoll-d536k9a.jpg

Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku odechcialo mi sie nawet darmowego (moze w przyszlosci) swtor'a. Czas zlozyc kompa ktory to pociagnie, bo pewnie moj lapek nie da rady. Ktos z was gral w bete i moze podzielic sie uwagami na temat PVP? Podoba mi sie ze w grze sa uniki, dzieki temu walki beda wymagaly troche skill'a, a nie tylko stania w miejscu i naciskania po kolei klawiszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...