Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis caly dzien naprawde komfortowo sie gralo.

Piatek to masakra byla z porownaniem do dzis, jest coraz lepiej.

Jestem prawie pewien, ze premiera przebiegnie bez wiekszych problemow.

 

WvWvW jest calkiem fajne, ale za malo way pointow, czasem przeradza sie to w mega zerg fest. Rozwalanie bram itp. rewelacja :D.

Juz teraz jestem spokojny, ze nie bede tesknil za WoWem :P.

Odnośnik do komentarza

Random Dynamic Event:

http://www.youtube.com/watch?v=EeMEtGwd688

 

Nieulokowalem wtedy jeszcze traitsow w ogole(!), wiec dmg byl o 20-30% nizszy :P.

Zrobilem ten filmik glownie dla testow, aby zobaczyc jak mi fraps pociagnie itp. Nie wyzslo zle. Opcja 1080p + zyleta dostepne ;P.

Moby troche za szybko sie respily w becie. Wiele razy zostalem od tylu zruch.... podczas grania w tej becie ;P.

Odnośnik do komentarza

Może jestem zbyt ostrożny, ale kupowanie key na allegro to imho głupota i proszenie się o kłopoty...

Nie jestes, jakikolwiek zakup na allegro nalezy sprawdzic, a jak nie ma "sprawdzonego" zrodla i nie chcemy ryzykowac to lepiej olac to.

Bardzo duzo rzeczy na tym serwisie jest "lewe" i taka prawda.

W przypadku GW2 okazalo sie, ze jesli cos kosztuje 50% ceny to wiadomo, ze jest oszustwem.

Najpierw sprzedawali same kody dostepu do bety po 100-150zl (nawet deluxe, szmaty jedne), a teraz z kradzionych kart. Kupisz to, a pozniej i tak ci usuna konto. Gorsze to od ruskich keyow ;).

 

wiec: NIE KUPUJCIE NA ALLEGRO GUILD WARS 2 - 90% TO OSZUSTWA/NACIAGACZE!

Odnośnik do komentarza

Uzywa ktos tutaj takich cudow jak Razer Nostromo albo Razer naga/hex do MMO? Wiecie moze czy cos takiego sprawdzi sie w GW 2? Ta gra jest bardzo "mobilna" a dla mnie poruszanie sie i jednoczesne uzywanie skilli to czasami duzy problem na klawiaturze i myslalem zeby sobie sprawe ulatwic.

Odnośnik do komentarza

Jasne. W przeciagu tygodnia powinienem ja miec.

Wlasnie dlatego wybralem Hex'a a nie te 12przyciskowe monstrum.

Podobala mi sie wystarczajaca (i mniejsza) ilosc przyciskow i ich rozlozenie (przechylenie kciuka... ruszac nim nie trzeba), tylko pytanie pozostaje czy bedzie pasowal do mojej lapy czy nie :P.

Jakby sie ktos zastanawial jak ta myszka wyglada:

naga_hex_wraith_1.jpg

 

Dodatkowo skolowalem sobie:

CharrTShirt2.jpg

CharrPlushRight.jpg

Gotowy na premiere xD

Odnośnik do komentarza

Nie mialem czasu na to niestety :P. A jak wracam do domu to jestem padniety i najzwyczajniej nie moge sie do tego zebrac :P. Moze w nastepny weekend xD.

Sama myszke to porzadnie przetestuje dopiero w BWE2.

Red Bulli nie kupuje, za drogie... doslownie to samo mozna kupic 2-3x taniej :P.

 

ps. Laskawie odpisz na PW :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...