Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat sobie pogralem troche sPvP. Co prawda 8v8 to dla mnie za duzo zamieszania - zwlaszcza jak musze sie zmagac z dwoma mesmerami (Good Fucking Game), gdzie mam pol ekranu klonow i co chwila zamieniany jestem w kurczaka.

 

 

Taki maly ninja edit:

BOSKIE! Za to uwielbiam te gre! :D

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich 2ch stress testach, gdzie na porzadnie przysiadlem przy sPvP. Wiem, ze gra wystarczy mi na dlugie miesiace.

Podoba mi sie PvE (masa rzeczy do zrobienia - personal story, clearowanie map, jumping puzzles, eventsy itp.), WvW (bardzo przyjemne w rozgrywce najazdy :D) no i ostatecznie sPvP (masa do odblokowania super armorow, solidne pvp jak na razie na 3 mapach - ta z trebuszetem rzazdi :P).

Szykuje sie tyle dla mnie do zrobienia, a tak malo czasu... :D.

Lucky me, ze kazda z 3ch opcji mi podpasila :D.

 

 

ps. Znalazlem juz fajny abuse/expoit na cholernie duza ilosc glory points w krotkim czasie. Poczekam na rls z ujawnieniem :D.

Odnośnik do komentarza

Jeden thief mnie skosil w 4s... stanal sobie na wzniesieniu i z pistoli z CD pojechal. Nie wybronilem sie juz. RIP.

Whine jest bo ludzie malo graja, a pozniej spotykaja kogos kto nimi sponiewiera.

Nie mowiac juz, ze czesto dochodzi do scenariuszy X v 1 w tym 8v8.

Zreszta w kazdej grze najwiekszymi whinerami sa najwieksze nooby.

Odnośnik do komentarza

heh velius nie nastawiaj sie ze cos przetestujesz bo po przedostatnim tescie to mozna przyjmowac zaklady czy w godzine dasz rade sie nawet zalogowac :D

 

ja tam biore thiefa i nie patrze co inni mowia. smiac mi sie chce jak widze ludzi ktorzy wybieraja postac na podstawie jego obecnej sily zamiast stylu gry. za 2 miesiace im cos znerfia i bedzie placz jak to oni juz sie nie bawia dobrze swoja postacia.

Odnośnik do komentarza

Wiem Raptor,aczkolwiek do Pve i WwWwW to juz troche roboty bedzie..ale to tez nie jest problem bo kazda historia wydaje sie byc interesujaca i samo to namawia to zrobienia kilku postaci.

 

Najbardziej spodobala mi sie historia Charrow (zwlaszcza po graniu w jedynke),ale za to nie podoba mi sie ich design i sposob chodzenia,dlatego nie wiem co teraz robic :D

Odnośnik do komentarza

rasy roznia sie miejscem startu, personal story i maja rozne "racial skills" ale tworcy zapewniali ze raciale nie beda jakies turbo wazne przy wyborze rasy

Racialowe Elite skills nie dzialaja w sPvP. Problem z glowy. W innych miejscach nie maja za bardzo znaczenia.

Ja wybralem Charrow poniewaz najbardziej mi przypadli do gustu pod wzgledem zachowania, wygladu (w tym jak armor na nich wyglada), miasta oraz calego lore. Na drugim miejscu Nornowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...