Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli sa jakies problemy to do release zostaloby to "naprawione". Tak bylo przynajmniej np u warriora (i long bow).

Jesli nie ruszaja to znaczy, ze ludzie jeszcze tej klasy po prostu nie ogarniaja.

 

 

Tak przy okazji Anet podal dokladna godzine headstartu - polnoc.

Oznacza to, ze dla polski jest to godzina 09:00! :D Yey!

Odnośnik do komentarza

Mesmer jest w cholere silny. Bardzo duzo ludzi plakalo, ze ich ownowal. O takie skopanie chodzi? :P.

Na GW2Guru fora nie zagladam nawet - jedno z gorszych miejsc, gdzie mozna wejsc tbh.

Moze bardziej chodzi o skill cap oraz learning curve dla tych klas.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, popier.doliłem i kupiłem prepurchase. Niestety przestałem grać w SW:ToR po 2 miesiacach w wyniku czego gra upadła. Chyba tradycyjnie zacznę warriorem. Coś mi się obiło o uszy, że nie będzie trinity model? I nie ma podziału na żadne głupie frakcje typu horda/przymierze?

Odnośnik do komentarza

Normalne serwery sa - tak jak w wowie.

Roznica jest jedna, ale ogromna.

Mozesz isc na dowolny serwer jako gosc i grac z ludzmi z danego serwera.

Podzial na serwery jest ze wzgledu na WvW i bonusy jakie sie dostaje za to.

Kiedy guestuejsz nie dostajesz zadnych bonusow (z tego co pamietam), ale mozesz robic PvE na dowolnym serwerze.

Jesli chcesz zmienic glowny, HOME SERVER (wszystkie twoje postacie sie na nim znajduja) wtedy musisz zaplacic.

Jak juz wczesniej mowilem, aby grac z kims z innego serwera pve nic nie musisz placic.

Aby robic World v World dla innego serwera, wtedy musisz zaplacic aby sie tam przeniesc.

Wiec jest to taki lekki crossover miedzy dystryktami, a serwerami znanymi z wowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bardziej o skopanie w stylu:

-kazdy thief musi miec signet of shadow

-az jedna elite thiefa nadaje sie do grania

-zestawy broni nie sa sobie rowne. w przypadku thiefa d/p i short bow to dwa jedyne sluszne wybory

-wiele skilli kompletnie nieprzydatnych do niczego a inne sa przydatne dopiero po ostrym traitowaniu pod nie

-ludzie narzekaja na cooldown steala

 

zreszta jak ludzie plakali ze ich mesmer ownowal i krzyczeli ze jest op to pozwol ze przetlumacze co mowili "zly czlowiek mnie bije bo jestem gorszy, zrobcie cos z tym"

Odnośnik do komentarza

Ja bede daleko sie dalej trzymal od forum Gw2Guru, jedynie newsy.

Jest to jedno z gorszych miejsc.

Wiekszosc klas ostatecznie wyladuje z zaledwie paroma najlepszymi wyborami. Zawsze bedzie jakis cookiecutter. Naprawde bardzo ciezko bedzie zrobic cos "all around" i aby bylo zbalansowane.

Odnośnik do komentarza

Normalnie,napierd**sz

 

Co do klas,necro wydaje sie byc ok,mesmer jest skopany na pve i latwy do ogrania na pvp jak juz sie wie jak dziala ta klasa (chyba ze mesmer ktory odbija pociski,ten jest trudny dla range'ow) a thief...thief jest bardzo niezbalansowany i malo ma buildow ktorymi da sie grac.

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc klas ostatecznie wyladuje z zaledwie paroma najlepszymi wyborami. Zawsze bedzie jakis cookiecutter. Naprawde bardzo ciezko bedzie zrobic cos "all around" i aby bylo zbalansowane.

tutaj widac zderzenie ludzi ktorzy grali w gw1 i ktorzy nie grali. gw1 tez nie bylo zbalansowane bo sie nie dalo (za duzo skilli, za duzo buildow) ale byla tam roznorodosc i rownorzedne wybory. w gw2 jak narazie mamy bardzo duzo nieprzydatne i jedyny sluszny wybor gdzy wybor klasy jest juz automatycznym wyborem buildu.

 

ps. i dzieki ze przyznales mi racje bo "bardzo ciezko zrobic". przynajmniej nie zaprzeczasz juz ze skopali

Odnośnik do komentarza

Poniewaz po czesci sie zgadzam z toba, a sam nie wierze, ze im sie to w 100% uda. Jesli beda 3-4 buildy na klase, ktore beda tak samo competetive na wysokim poziomie to bedzie wyczyn moim zdaniem.

Nie widzialem jeszcze gry, ktorej sie to idealnie udalo zrobic (takiej co miala podzial na rozne klasy).

Moze teamplayowo beda ludzie pokonywac to, ale nigdy nie zniknie "z danym buildem byloby jeszcze lepiej".

Zreszta... wiekszosc ludzi, woli aby byl jakis cookie cutter, ktory po prostu kopiuja bez zrozumienia - taka prawda :X.

 

Sama gra jest caly czas poprawiana tu i tam, wiec cholera wie co tam sie zmienia - niestety Anet nie wypuszcza jeszcze prawdziwych patch notes, a jak cos wypuszcza to jest to zaledwie 10% zmian, ktore wprowadzili.

 

@Khadgar Mniej wiecej tak:

http://www.youtube.com/watch?v=Q7gKbdynJek

Na filmie dosc chaotycznie, ale odczucia podczas gry sa naprawde super. Tutaj niestety gosc gra 24/7 range (engi).

Jest to story mode (easy mode). Exploration jest duzo trudniejsze z relacji ludzi.

Podczas headstartu na pewno bede cos nagrywac i wrzuce jakies filmiki na yt.

Bede grac glownie w melee, wiec bedzie "interesujaco" :P.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

moge na to odpowiedziec z perspektywy melee thiefa ktory jak walczyl na lvl 12 z veteranem centuarem to walczac uczciwie cios za cios centaur zawsze wygra i melee musi sie niezle nakombinowac zeby wygrac bez straty zycia.

 

za to range (testowalem rangera sylvari) to sobie spulluje z daleka, walnie kilka strzalow zanim ten sie zblizy, odrzuci wroga od siebie i wali dalej. zanim uzyje dodge to musi sie naprawde cos strasznego dziac.

 

podobnie thief range, dual pistol gdzie ciagle spamujesz overload biegajac dookola wroga albo shortbow gdzie wrzucisz na wroga x condycji zanim walniesz atakiem ktorym odskakujesz i okulawiasz typa tak zeby nie dal rady cie dogonic (bo ofc kitujesz z signet of shadows 25% speed)

 

wlasnie ta wzglednie latwiejsza rozgrywka jako range sprawia ze melee sa uwazane za bardziej ciekawy styl gry (nie mylic z "range jest nieciekawy")

 

edit: ofc mowie tylko z perspektywy pve

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dlaczego Twoim dzaniem range jest mniej ciekawy od melee? W innych grach moze rozumiem,ale tutaj range tez ma duzo ciekawych zabawek.

Jesli chodzi o ogladanie... to dlatego, ze nie za duzo czuc/widac zagrozenia. Tak jak Gattz napisal. W melee jest wiecej kombinowania by nie dostac klapkiem po pysku. Jest wiekszy chaos na ekranie.

Gra dla range jest bardziej plynna i przejrzysta.

Co nie zmienia faktu, ze i tym, i tym sie super gra.

Odnośnik do komentarza

Ah,mowicie o PvE. Zgodze sie ze w PvE melee daje wiecej frajdy,ale jesli juz chodzi o PvP to jako wieczny fan melee klas w kazdym MMO tutaj akurat zrobilem range i musze powiedziec ze proba nabrania dystansu i to aby nie dac zlapac sie w ktores mordercze combo daje niezlej adrenaliny.

 

W ogole odkad gralem w Demon Souls moje zamilowanie i spostrzezenie na system walki w MMO zostal wypaczony (dodge + heavy pancerz a dodge + leather),na szczescie GW 2 daje mi namiastke tego co moglem odczuc w DS,dlatego gra jest kozak.

Odnośnik do komentarza

I co? Jest 20, próbuje się zalogować i wyskakuje komunikat, że albo nie ma eventu, albo nie jestem uprawniony do niego. Tak ma być? Sorry, że tak pytam ale dopiero niedawno kupiłem grę i jeszcze do tych special bet się nie logowałem.

 

 

Edit: Ok, doczytałem, że niby za godzinę się zaczyna.

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...