Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem tak naprawdę tylko chwilę bo jedną postacią dobiłem do 8 levelu a pozostałymi 4 do 3 ale gra mi się strasznie spodobała. Muszę tylko dowiedzieć się dokładnie czy moją kupioną wersję odpalę w Chinach i jazda. Teraz w międzyczasie pora na powrót do 1 i podbicie swojej postaci parę leveli do góry.

Odnośnik do komentarza

@Velius: A kto Ci chlopie zabrania grac czym chcesz? Przeciez jedna profesja nie wyklucza drugiej :D. Ta gra jest dosc friendly jesli chodzi o alty, poniewaz tutaj grasz i sie bawisz, a nie ze MUSISZ wbic max lvl, bo inaczej nic nie zrobisz.

Chcesz PvP na innej klasie? Nic latwiejszego, konczysz tutorial i spadasz sie bawic w 5v5. Jedyne lekkie uposledzenie postaci to WvWvW.

Graj tym czym masz ochote :D.

 

@luk_ash: A niby ile miala dzialac? Miala dokladnie tyle ile mowilo sie :P.

Chyba, "cala" dostepna sciezke, poniewaz to z 1/4 jak nie 1/5 calej sciezki.

Jako ciekawostke na przykladzie Charr, to sciezka jest zupelnie inna w zaleznosci jaka przynaleznosc Legionu sie wybierze... :P. Just sayn'! :D.

 

Eventy sa randomowe (nie wszystkie). Jednak nigdy nie masz opcji, ze zawsze wpadniesz dokladnie w to samo co ktos inny lub przy nowej postaci. Poniewaz sa chainy i powiazania. Jednak powiem Ci, ze po raz pierwszy zauwazylem (Charr - Plains of Ashford), ze jest taki jeden ni z dupy ni z pietruchy wyskakujacy event: Barbecue Thiefs, gdzie kucharz sie wkurza, ze inne Charry mu podpierdzielaja zarcie, ktore szykuje - ty zabierasz sie za obrone rusztu.

Smieszny event, a nie mialem bladego pojecia (4ta postac!), ze w ogole on istnieje. Natrafilem na niego przypadkiem, byl to dla mnie kompletny random.

O to glownie sie rozchodzi z wiekszoscia "randomowosci" tych eventow. Nie wspominajac juz o dlugich chainach, ktore na bank zastaniecie pozniej.

 

Jesli masz odpowiedni level, to zadna walka nie jest trudna. Co do samych Nornow nie moge sie wypowiedziec (gram tylko Charrami), ale podobnie jest u nich. Poszedlem bez traitsow przypisanych, miernym gearem i 3lvl ponizej quest requirement. Wipeow mialem calkiem sporo, az nie rozkminilem jak najlepiej to rozegrac i bez wiekszych problemow wyczyscilem personal story mode bedac w sumie noobem (bo inaczej tego nazwac nie moge - brak traits itp.).

 

Jesli znalazles jakiegos buga... zrobiles report i opisales co sie dzieje?

 

Mountow nie ma w planach, przynajmniej, do ktoregos expaca. Mi sie jakos bardziej podoba gra bez mountow - lepszy feel eksploracji.

 

@Dante: Jesli kupiles wersje EU to nie pograsz, napisz jak najszybciej do supportu, ze bedziesz wyjezdzal do Chin i chcial grac zza wielkiego muru. W takim przypadku sie dogadasz z nimi.

www.support.guildwars2.com

Odnośnik do komentarza

no no chodziło mi o ścieżkę postaci dostępną w becie czyli do 20lvl (misja była 19). zgłaszałem wszystko, respawn po śmierci bez przywrócenia zdrowia "bossowi" miałem też wcześniej.

tak jak pisałem, najwięcej bugów miałem właśnie w misjach z ścieżki postaci. wcześniej np z pod ziemi wyjechały jakieś pojazdy i ja się znalazłem w jednym z nich i nie mogłem nic zrobić...

jestem ciekawy jak sobie poradzą z naprawianiem takich rzeczy, szczególnie w dalszej części gry gdzie nie było tak dużo testów.

 

 

co rozumiesz pod pojęciem randomowych eventów? dla mnie one są zawsze w tych samych miejscach i niektóre się co jakiś czas uruchamiają, niektóre są uruchamiane przez graczy, a niektóre uruchamiają moby.

nie wiem gdzie tu randomowość. co do tego trzeciego typu, też to chyba zgłaszałem, to w niektórych miejscach to było wręcz przegięte (co chwilę się uruchamiały), a przecież graczy w tych rejonach było wyjątkowo dużo. np. przejęcie miasta czy jakiegoś obozu.

 

co do tego eventu z grillem to ja na początku zrobiłem dwa charry i dwa razy to miałem.

Odnośnik do komentarza

az tak bym sie nie martwil o pozniejszy content.

w star wars tor w ostatniej becie to na trzeciej planecie blokowales sie na trawie jesli zbiegles z glownej drogi i to za kazdym razem na 100% i zostawalo sie zabic i teleport do medyka (jeszcze dalej podobno jeszcze gorzej) a po premierze nie bylo takich problemow nigdzie

 

pamietajmy ze ten "beta testy" to tylko pic na wode i reklama a nie sensowne testowanie gry. od tego to oni maja ludzi ktorzy sa na ich liscie plac i robia to od grudnia

Odnośnik do komentarza

Maly update na oficialnej stronie www.guildwars2.com

Pojawil sie timer do headstartu.

Niestety jak zawsze wszystko pod amerykancow :(.

Headstart dla EU zacznie sie o 12:00 25go (przynajmniej sie "wyspimy" - jasne....).

Patrzac na nas i australie to dostajemy wszystko z poslizgiem.

Z jednej strony niby krotszy headstart, ale sama premiera dla ludzi bez headstartu bedzie pozniej.

Me not happy, co ja bede robil do 12:00 w sobote?! :(.

Odnośnik do komentarza

WOW już za bardzo mi chyba spaczył umysł. Pograłem w GW2 i jakoś czułem się dyskomfortowo i strasznie mam mieszane uczucia.Szkoda bo byłem bardzo chętny na przejście na nowe mmo ale po pograniu w bete i tera online zdałem sobie sprawę że czekam na MOP. Po za tym bardzo nie podoba mi się że każdy ma taki sam gear w pvp.

Odnośnik do komentarza

Tak samo kazdy ma taki sam gear w Wowie (minus bron), wiec o co kaman? :P

Na poczatku kazdy sie czuje troche syskomfortowo, zwlaszcza kiedy gral od lat w wowa.

Ja po przerwie w wowie (BWE1 - caly weekend siekalem doslownie) czulem sie dziwnie i niekomfortowo w WoWie wlasnie.

Poczatki sa dzwine, bo cos nowego, innego. Zawsze tak jest.

 

A tak przy okazji: http://www.gw2guilds.org/servers

STRESS TEST 02.08.12 o 20:00! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...