Skocz do zawartości

Reklama Tigera a Driver: San Francisco


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Widzieliście ostatnio nowe reklamy Tigera zrobione w stylu animacji komputerowej? Chciałem poruszyć temat najnowszej reklamy która jak dla mnie jest chamskim wykorzystaniem Drivera: San Francisco. Jak dzisiaj zobaczyłem tą reklamę to po takim pierwszym kontakcie z nią byłem przekonany, że to reklama nowego Drivera - samochód wygladający jak Dodge Challenger i szalony pościg z ciężarówką na ogonie. Nic bardziej mylnego to tylko reklama Tigera.. i to emitowana akurat w tym czasie kiedy Driver powoli wita się z półkami w sklepie! Jak dla mnie to jawne wykorzystanie popularności tego tytułu zwłaszcza, że podobieństwa są sporę. Jest również druga reklama w klimatach ''Fantasy RPG'' zobaczcie sobie sami i napiszcie z czym wam się kojarzy.

 

Pierwsza reklama:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XplOq791AwE

 

Druga reklama:

 

 

Możliwe, że szukam dziury w całym i jest to po prostu przykład dobrego ruszenia głową i speców od reklamy ale jako gracz to trochę trąci mi to myszką albo raczej padem.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Przypominają mi się czasy jak jeszcze czytałem PE, gdzieś okolice 100 numeru, no i wtedy wszystko co chociaż ODROBINĘ mogło kojarzyć się z grami było nagłaśniane przez psychofanów konsol i przedstawiane jako COŚ TAK BARDZO NIESAMOWITEGO I DZIWNEGO. Te czasy - jak mi się zdawało - już minęły.

 

Jednak nie. ;/

Odnośnik do komentarza

Dokładnie o tym samym chciałem napisać - zupełnie nietrafione użycie zwrotu - widać wyraźnie nieznajomość jego znaczenia. A co do reklam - no cóż, pewnie w pewnym sensie marketing Tigera chciał pokazać, że widzą to, że sporo graczy kupuje go na nocne posiadówki przy konsoli/pececie i polecają go do tego. Albo po prostu nie mieli kasy na efekty, więc zrobili je w formie komputerowej ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dokładnie o tym samym chciałem napisać - zupełnie nietrafione użycie zwrotu - widać wyraźnie nieznajomość jego znaczenia.

 

 

To i tak nic przy " kończ waść , wstydu oszczędź" którego używać poprawnie potrafi ułamek promila tego społeczeństwa.

Bynajmniej.

 

E: zostałem uprzedzony :(

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...