Skocz do zawartości

Dead Island - polski L4D :)


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm..... a to nie jest singleplayer only?

 

Dwa: zawsze miałem wrażenie po oglądaniu filmików że jakościowo to takie coś ala ten nasz polski Snajper. Animacja i wygląd rąk z pupy była totalnie. Nie mniej jednak - ta gra jest nawet poniżej tytułów z serii "kupił bym MOŻE jak bym wygrał 10.000zł w lotka". Nawet o niej nie myślę.

Odnośnik do komentarza
Polecam recke na Destructoid.
Destructoid? Jeszcze może pisał ją Ster... tak, pisał ją Sterling. Dziękuję, postoję - nie będę bral pod uwagę opinii człowieka, który za wszelką cenę sili się na bycie "zawsze alternatywnym" i wystawia oceny kolidujące z powszechnym trendem (vide jego 6/10 dla Wiedźmina kiedy na metacritics średnia to coś ok 9/10 i nikt nie wystawił nic poniżej ósemki). nie jest on dla mnie wiarygodnym recenzentem.

 

 

Ta wersja dev rzeczywiście była z konsoli? Jeśli tak to współczuję graczom, że będą musieli patrzeć na tekstury rodem z Doom III.

Odnośnik do komentarza

Ale czytales recenzje czy tylko tak gadasz? Dla mnie to on moze byc zagranicznym Butcherem, recenzja jest ok. Jest sporo narzekania, ale tez troche pochwal i wychodzi co wychodzi. Kolejna gra Techlandu. Tyle.

 

Chyba, ze bierzemy kryterium "wszystko co mi sie podoba jest dobre, a jak Ci sie nie podoba to sie nie znasz".

Odnośnik do komentarza

Jako że i tak będę mieć oryginał, sprawdziłem sobie już teraz gierkę... JEST NIESAMOWITA. Trailery mnie specjalnie nie jarały, oglądanie gameplayów też.

 

O ile od początku, przez cały okres grania w Dead Rising 2 myślałem "a mogli to lepiej zrobić, a tutaj mogli lepiej rozwiązać... to nie jest to", to tutaj po 10 minutach sam cieszyłem się do siebie - to jest TA gra, na którą czekałem. :D Wybrałem gościa, który najlepiej trzaska dużymi przedmiotami - jak pierwszy raz zobaczyłem, że można metalową rurką napieprzać zombiaka po nogach, po czym rozwala mu się za każdym uderzeniem coraz mocniej skórę, aż w końcu widać kości, to byłem godny podziwu dla twórców - ja od ~5 lat marzyłem, żeby zobaczyć coś takiego w grach, taki fajny system obrażeń. Grałem może 3 godziny, ale musiałem się na chwilę oderwać i to tutaj napisać. Sama wyspa jest tak wspaniale zaprojektowana, że moim zdaniem przebija wyglądem - i tak świetne - centrum handlowe w DR2. No i gierka jest dobrze zoptymalizowana, to dodatkowy plus.

No i zombie. W Left 4 Dead (1 i 2) jakoś niespecjalnie mnie ta rozgrywka emocjonowała. Wyleciała horda zombiaków i się ich zabijało - nie pamiętam, żebym podczas gry chociaż na chwilkę wczuł się w klimat... Tutaj jest zupełnie odwrotnie - niektóre lokacje, mimo tego że akcja dzieje się na początku w bardzo przyjemnym otoczeniu, są niepokojące, a muzyka oraz efekty dźwiękowe świetnie budują nastrój.

 

Nie mogę się doczekać co-opa ze znajomymi - po kilku godzinach ten tytuł z miejsca stał się moją ulubioną grą ostatnich lat. ;) Polecam.

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...