Jump to content

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Recommended Posts

Prometheus%2B2012.jpg

 

 

 

Premiera 2012

 

Reżyseria: Ridley Scott

 

Scenariusz: Damon Lindelof, Jon Sapaiths

 

Obsada: Michael Fassbender, Idris Elba, Charlize Theron, Noomi Rapace, Guy Pierce

 

 

Scott po dłuższym czasie wraca do SF, a dokładnie do uniwersum Obcego. Bo ten film ma być czymś w stylu prequela, możliwe, że opowie nam historię Space Jockey, którzy są tylko przez chwilę w pierwszym Obcym i to martwi. Niestety trailera nie udostępniono jeszcze w internecie,

 

Czekacie? Ja tak jako miłośnik twórczości Ridleya i fan pierwszego Aliena i Blade Runnera. Ostatnio w kinie brakuje lepszego SF, a ten film może stać się częścią renesansu tego gatunku na jaki zapowiada się ostatnio czytając zapowiedzi filmów.

Edited by MajorZero64
  • Upvote 1
Link to comment
Ridley Scott, director of “Alien” and “Blade Runner,” returns to the genre he helped define. With PROMETHEUS, he creates a groundbreaking mythology, in which a team of explorers discover a clue to the origins of mankind on Earth, leading them on a thrilling journey to the darkest corners of the universe. There, they must fight a terrifying battle to save the future of the human race.

 

Space Jockey twórcami człowieka?

Link to comment
  • 1 month later...

Ktos to dobrze okreslil:

 

looks wank, the ship interior and the and the suits have no appeal, looking way too slick like star trek, and the cast look like a collection of (tooth-paste) models. Not holding my breath for this one, Ridley Scott has long since lost his artistic and visionary touch.

Link to comment

Psyko - no a taki Sunshine mial 2 x nizszy - 50mln$ a wygladal lepiej niz 90% sf z ostatnich lat

 

brak aliena w nazwie jest zwiazany chyba tak samo z proba odciecia sie od *ujowych AvP jak i podkresleniem tylko niewielkiego zwiazku ze starszymi filmami

Link to comment

No Masorz - widać mroczną pustkę kosmosu, niezła, budująca klimat muzyka. Te (pipi) widać odnosiło się do jakości wideo, w którym nie ma mowy o jakichś szczegółach, choć ogólny zamysł widać jak na dłoni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.