Skocz do zawartości

Battlefield 3


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wejdź na szczyt demawendu i połóż się pomiędzy skrzynkami przy m-comie,koło budynku w pierwszej bazie,zabijaj przy podkładaniu,graj na hc,tylko uważaj czy nie ma powtórek,bo można ustawić.2 kille z broni stacjonarne można też wbić na tej mapie jak atakujesz i z pierwszej bazy leci Z-11 a ty siedzisz na Centurionie.

Ribbony za atak i obrone wpadly,dzieki.Szczyt to faktycznie dobre miejsce na wbicie ich.Zostaly jeszcze 2 kille z dzialka.Kurcze,nawet na hc,ciezko rozwalic chociazby jeep'a a zeby trafic w jakiegos goscia to juz wogole :/

Odnośnik do komentarza

Wejdź na szczyt demawendu i połóż się pomiędzy skrzynkami przy m-comie,koło budynku w pierwszej bazie,zabijaj przy podkładaniu,graj na hc,tylko uważaj czy nie ma powtórek,bo można ustawić.2 kille z broni stacjonarne można też wbić na tej mapie jak atakujesz i z pierwszej bazy leci Z-11 a ty siedzisz na Centurionie.

Ribbony za atak i obrone wpadly,dzieki.Szczyt to faktycznie dobre miejsce na wbicie ich.Zostaly jeszcze 2 kille z dzialka.Kurcze,nawet na hc,ciezko rozwalic chociazby jeep'a a zeby trafic w jakiegos goscia to juz wogole :confused:

Też brakuje mi tylko tej baretki do kompletu, więc możesz do mnie uderzyć i zrobimy ustawkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Haha ogarniętego to nie problem tylko czasami mam wrażenie że w tej misji trzeba mieć więcej szczęścia, bo najgorsze są te grupki po 3 osoby a podobno mamy między każdą z nich od 1-2 sekundy.

Więc to jet masakra

No dokładnie. Ciebie nie dojrzą, ale grupę uderzeniową już tak. Przeważnie właśnie w tym momencie się zacinam na środkowej grupie (ostrzeliwana jako ostatnia). Do tego momentu jest opanowane na perfecto. Jest jeszcze ciężki moment pod koniec z 2 osobami w budynku (stoją za oknem) jak nie trafisz od razu to Ci lecą na piętro strzelić z ucha,,,

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

DLC jest potrzebne do wbicia platyny? Mam parę baretek i nie wiem o co w nich biega, np.  coś związanego z Szabrownikiem i Dominacją. To chyba tryby z dlc, co?

Nie jest potrzebne, trzeba mieć 45 baretek z podstawki. Tu jest poradnik:

http://www.playstationtrophies.org/forum/battlefield-3-a/132353-battlefield-3-road-map-trophy-ribbon-mp-guides.html#post2260610

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...