Skocz do zawartości

Battlefield 3


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Mod usunął wpis z trofikami z wątku o BF3 (proszę o info następnym razem), teraz wklejam info tutaj, na razie same nazwy, bez podziału na kolory

 

UPDATE 26.10.2011

 

PLATYNA

Platinum Trophy - Collect all other Battlefield 3™ Trophies

 

ZŁOTO

Semper Fidelis - Completed the campaign story on Hard

Army of Two - Completed all co-op missions on Hard

Decorated - Received one of each ribbon in the game

Colonel - Rank 45 achieved!

 

SREBRO

Ooh-rah! - Completed the campaign story

Two-rah! - Completed all co-op missions

Lock 'n' Load - Unlocked all unique co-op weapons

It's better than nothing! - 3rd MVP in a ranked match

1st Loser - 2nd MVP in a ranked match

Most Valuable Player - MVP in a ranked match

 

BRĄZ

Not on my watch - Protected Chaffin from the soldiers in the street in Operation Swordbreaker

Involuntary Euthanasia - Killed the 2 soldiers before the building fell on them in Uprising

The Professional - Completed the street chase in Comrades in under 2 minutes 30 seconds without dying

Army of Darkness - Shot out the 4 lights with 4 bullets in Night Shift

Practice makes perfect - each of the targets in the gun range in Kaffarov

What the hell *are* you? - Took a Russian Dog Tag in the forest ambush in Rock And A Hard Place

Roadkill - Kicked the car and killed the soldiers in Uprising

You can be my wingman anytime - Completed Going Hunting in a perfect run

Scrap Metal - Destroyed 6 enemy tanks before reaching the fort in Thunder Run

Butterfly - Took down the jet in one attempt in Rock And A Hard Place

Twofor - Took down 2 enemies with 1 bullet in Night Shift

Between a rock and a hard place - Beat Solomon, flawlessly, in The Great Destroyer

Push On - Reached the garage without going into man-down state in Hit and Run

Car Lover - Completed the mission without losing a humvee in Operation Exodus

In the nick of time - Disarmed the bomb in under 20 seconds in The Eleventh Hour

Bullseye - Saved the hostages without alerting any enemies in Drop 'em Like Liquid

Untouchable - Completed the mission without using the fire extinguisher in Fire From The Sky

Ninjas - Reached the VIP without setting off the alarm in Exfiltration

Vehicle Warfare - Received all 3 vehicle warfare ribbons

Infantry Efficiency - Received all 4 weapon efficiency ribbons

Support Efficiency - Received all 4 support efficiency ribbons

M.I.A - Took your first enemy Dog Tag

 

Ukryte Trofea

 

 

BRĄZ

This is the end - Failed to prevent the attack

Where are the other two? - Found the nuke

Shock Troop - Survived the quake

Wanted: Dead or Alive - Captured Al Bashir

No Escape - Captured Kaffarov

FlashForward - Completed Semper Fidelis

 

 

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie, kup BF3 na premierę, wtedy zrobisz świetny interes.

 

Nabicie 45 poziomu może nie być tak długotrwałe, w becie widziałem że na przejście z 4 na 5 poziom potrzebne jest 5000 punktów. Z tego co pamiętam pierwszy poziom w BC2 był po 6500 punktów. Na filmikach z multi BF3 widać, że punktowane jest wszystko

Odnośnik do komentarza

W takim razie, kup BF3 na premierę, wtedy zrobisz świetny interes.

 

Nabicie 45 poziomu może nie być tak długotrwałe, w becie widziałem że na przejście z 4 na 5 poziom potrzebne jest 5000 punktów. Z tego co pamiętam pierwszy poziom w BC2 był po 6500 punktów. Na filmikach z multi BF3 widać, że punktowane jest wszystko

tylko 5000pkt przeciez to jeden mecz. Ta lista to juz komplet czy bedzie wiecej?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Oczywiście wchodząc do tego tematu osoba wie że będą spoilery więc mam pytanie. Jak zrobić osiągnięcie w misji między młotem a kowadłem gdzie muszę przy pierwszej próbie zestrzelić myśliwiec? Od momentu pojawienia się myśliwca nie zginąłem ale po strąceniu go nie otrzymałem osiągnięcia.Czy może nie mogę zginąć przez całą misję?

Odnośnik do komentarza

zeby to zrobic mozesz poswiecic tylko jedna rakiete na jeden mysliwiec...wlasnie dzisiaj to ukonczylem...co prawda z youtubem ale jest ;) single skonczony na hardzie wiec zabieram sie za coopa i online ;)

ten filmik Ci pomoze jesli jeszcze trophy nie wpadlo :)

 

 

sry ze post pod postem....

sprawa ma sie do onlinowych trofeow:

 

It's better than nothing! - 3rd MVP in a ranked match

1st Loser - 2nd MVP in a ranked match

Most Valuable Player - MVP in a ranked match

 

dzisiaj kilkukrotnie w rundach bylem 1,2,3 jednak zadne trofeum nie wpadlo...

sa jakies dodatkowe zasady dla tych pucharkow ?

Moja druzyna nie wygrala i tylko to mi chodzi po glowie, ale nie wiem.

 

Pomozecie ? :)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj kilkukrotnie w rundach bylem 1,2,3 jednak zadne trofeum nie wpadlo...

sa jakies dodatkowe zasady dla tych pucharkow ?

Moja druzyna nie wygrala i tylko to mi chodzi po glowie, ale nie wiem.

 

Pomozecie ? :)

Musisz być 1, 2, 3 w całym meczu. Także jak byłeś 1 w swojej drużynie, ale 4 w całym meczu to puchar nie wpadnie.

Mi o dziwo udało się już wszystkie 3 zdobyć. Przypadek.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Robił ktoś dodatek? Wbiłem już wszystkie trofki z DLC i pragnę poinformować, że by odkryć trofeum za 10 kill'sów nowymi zabawkami, należy po rozstrzelaniu po 10 typa każdym gunem wybrać FAMASa i sieknąć 10 fragów w JEDNYM MECZU. Trofka jest trochę zglitchowana i nie chciała mi wpaść, nawet pomimo faktu iż miałem wbite grubo ponad 10 ubić każdą z nowych giwer. Możliwe, że nie trzeba używać FAMASa tylko jakąkolwiek inną broń z DLC, ale raczej pewne jest te 10 fragów w jednym meczu gdyż wielu ludziom zrobienie takiej akcji odblokowało trofeum.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z beretek zostały Ci do wbicia takie które można zrobić samemu: 2 kille ze stacjonarki, atak i obrona M-comów. Powodzenia przy ostatnim bo jest wyjątkowo upierdliwy, można go wbić podkładając C4 na M-com i detonować je w czasie uzbrajania przez przeciwnika, mi na szczęście wpadł przypadkiem w czasie jakiejś zaciętej rundy.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie od kilku dni sie mecze z tym <_< Stacjonarek jest malo i nie ma normalnych karabinow tylko sa te durne rakiety.Z atakiem ciezko bo albo mnie kto inny uprzedzi,albo mnie zabija przy podkladaniu,albo chamsko rozbroja i kto inny sie znowu wpieprzy i podlozy.Obrona tez bzdurna bo nie wystarczy zabic przeciwnika w poblizu mcom'u (jesli dobrze pamietam to tak bylo w BC2) tylko musi podkladac.Kille i obrona moga oba wpasc w squad rushu wiec ustawka jak najbardziej wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza

Ok już zostały tylko 2 trofea do platyny :) Ktoś chętny

 

1. Odbicie VIPA

2. Misja ze snajperkami

Ja mogę,też mam te 2 misje by zaliczyć w ogóle współpracę.

 

No wlasnie od kilku dni sie mecze z tym <_< Stacjonarek jest malo i nie ma normalnych karabinow tylko sa te durne rakiety.Z atakiem ciezko bo albo mnie kto inny uprzedzi,albo mnie zabija przy podkladaniu,albo chamsko rozbroja i kto inny sie znowu wpieprzy i podlozy.Obrona tez bzdurna bo nie wystarczy zabic przeciwnika w poblizu mcom'u (jesli dobrze pamietam to tak bylo w BC2) tylko musi podkladac.Kille i obrona moga oba wpasc w squad rushu wiec ustawka jak najbardziej wchodzi w gre

Wejdź na szczyt demawendu i połóż się pomiędzy skrzynkami przy m-comie,koło budynku w pierwszej bazie,zabijaj przy podkładaniu,graj na hc,tylko uważaj czy nie ma powtórek,bo można ustawić.2 kille z broni stacjonarne można też wbić na tej mapie jak atakujesz i z pierwszej bazy leci Z-11 a ty siedzisz na Centurionie.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie od kilku dni sie mecze z tym <_< Stacjonarek jest malo i nie ma normalnych karabinow tylko sa te durne rakiety.Z atakiem ciezko bo albo mnie kto inny uprzedzi,albo mnie zabija przy podkladaniu,albo chamsko rozbroja i kto inny sie znowu wpieprzy i podlozy.Obrona tez bzdurna bo nie wystarczy zabic przeciwnika w poblizu mcom'u (jesli dobrze pamietam to tak bylo w BC2) tylko musi podkladac.Kille i obrona moga oba wpasc w squad rushu wiec ustawka jak najbardziej wchodzi w gre

najgorsza jest baretka za 2 kile z dzialek bo 1 pocisk nie zabija nawet hummera. Musisz albo trafic na uszkodzonego i przyfarcic lub trafic na debili, ktorzy po 1 strzale nie wysiada i dalej beda czekac na 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...