Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

 

Środki dopingujące,są każdego wolnym wyborem i jak pisałem,jak komuś zależy by szybciej coś odkryć to niech to robi i tak wszystko wyjdzie w praniu.Wczoraj grałem z 3 kolesiami z 11 levelem orła,nic nie pokazali.

bo matchmaking jest po skillu.

Mozesz miec 100lvl ale niski skill to bedziesz trafial na gre z noobkami

 

Nie rozumiem- jeżeli jest tak jak mówisz, to kolesie musieli mieć właśnie wysokiego skilla i nie być noobami, inaczej nie trafiliby do jednej gry z Litwinem.

 

Ktos wie w ogole, w jaki sposób jest liczony "Skill" w statsach?

Nie rozumiem,czemu nie mogliby trafić normalnie do gry,mając nawet niski poziom?

Odnośnik do komentarza

 

Środki dopingujące,są każdego wolnym wyborem i jak pisałem,jak komuś zależy by szybciej coś odkryć to niech to robi i tak wszystko wyjdzie w praniu.Wczoraj grałem z 3 kolesiami z 11 levelem orła,nic nie pokazali.

bo matchmaking jest po skillu.

Mozesz miec 100lvl ale niski skill to bedziesz trafial na gre z noobkami

 

Nie rozumiem- jeżeli jest tak jak mówisz, to kolesie musieli mieć właśnie wysokiego skilla i nie być noobami, inaczej nie trafiliby do jednej gry z Litwinem.

 

Ktos wie w ogole, w jaki sposób jest liczony "Skill" w statsach?

• You gain/loose SL based on every confrontation with another player

• Killing a highly skilled enemy gives you more points than killing someone less skilled

• Points are not transferred from a player to another, they are simply added/subtracted based on the encounter and the SL of both parts (thus, after an encounter, one part may go up 50 points while the other loses only 20)

• The SL is used for matchmaking

 

Wiec jak masz np skilllevel 300 to trafiasz na gre z podobnymi jak dasz szybka gre,

 

Mogli wbic na gre do litwina przez wyszukiwarke serwerów, przez SZYBKA GRE pewnie by do siebie nie trafili

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

A mnie dziś gra kompletnie dobija :(

Nie dość że jak strzelam to ekranem trzęsie jak w 9 stopniowej skali richtera to na dodatek dziś mi gościu rozwalił czołg ze wzmocnionym pancerzem jednym granatem gdzie miałem 100%.

Po tym się wk..wiłem niemiłosiernie i wyszedłem

 

PSS.

I co to za zrąbana polityka że nie których dogtagów które wezmę przeciwnikowi nie mogę sobie użyć :(

 

Żeby je użyc trzeba je sobie najpierw odblokowac. Zabierając dogtagi przeciwnikom odblokowujesz sobie jedynie możliwośc obejrzenia ich w menu. Moim zdaniem najtrafniejsze rozwiązanie z możliwych. Przykładowo koleś odblokuje sobie dogtaga za 50 gwiazdkę pilota myśliwców i byle noobek mógłby biegac z takim, bo mu się poszczęściło i trafił kosą akurat takiego kolesia.

Odnośnik do komentarza

A mnie dziś gra kompletnie dobija :(

Nie dość że jak strzelam to ekranem trzęsie jak w 9 stopniowej skali richtera to na dodatek dziś mi gościu rozwalił czołg ze wzmocnionym pancerzem jednym granatem gdzie miałem 100%.

Po tym się wk..wiłem niemiłosiernie i wyszedłem

 

PSS.

I co to za zrąbana polityka że nie których dogtagów które wezmę przeciwnikowi nie mogę sobie użyć :(

 

Żeby je użyc trzeba je sobie najpierw odblokowac. Zabierając dogtagi przeciwnikom odblokowujesz sobie jedynie możliwośc obejrzenia ich w menu. Moim zdaniem najtrafniejsze rozwiązanie z możliwych. Przykładowo koleś odblokuje sobie dogtaga za 50 gwiazdkę pilota myśliwców i byle noobek mógłby biegac z takim, bo mu się poszczęściło i trafił kosą akurat takiego kolesia.

Wiesz, to mogłoby być, ale powiedzmy wtedy ten nieśmiertelnik mógłby być np. zachlapany krwią żeby wiedzieć, że został zdobyty na kimś innym.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem miałem maraton nie powodzeń,dostałem takich randomów że aż ręce mi opadają,a że grałem HC to równie często ginąłem od swoich.

 

A cod o filmiku kolo ma super heli opanowane że wleciał do kanału,ja się w połowie rozbiłem :P a kolesie z Dice nie złe lamy :P Koszą kumpla obok a on nawet się nie obejrzy :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

nie marudź cufalem złapałeś moją blachę ( co prawda jak idiota zostawiłem grę ze zrespionym żołnierzem na środku placu i herbatkię zaparzałem)

no jakoś od 3 dni nie umiem z nikim normalnym powalczyć, albo nie łączy, albo zajęte, albo rozrzuci, albo MW3

 

dziwnym trafem podnosi mi se ratio, nigdy sobie tym głowy nie zawracałem (jihad baby) i oscylował w granicach 0,7 a tu od tygodni pnie się w górę

Odnośnik do komentarza

Ktos wie w ogole, w jaki sposób jest liczony "Skill" w statsach?

• You gain/loose SL based on every confrontation with another player

• Killing a highly skilled enemy gives you more points than killing someone less skilled

• Points are not transferred from a player to another, they are simply added/subtracted based on the encounter and the SL of both parts (thus, after an encounter, one part may go up 50 points while the other loses only 20)

• The SL is used for matchmaking

 

Wiec jak masz np skilllevel 300 to trafiasz na gre z podobnymi jak dasz szybka gre,

 

Mogli wbic na gre do litwina przez wyszukiwarke serwerów, przez SZYBKA GRE pewnie by do siebie nie trafili

 

Gitara, dzięki- teraz już wszystko jasne :)

 

pozdro

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj jakimś trafem mialem skill 390 i zaczelo mnie wrzucac do 45 levelowców (chociaz dziwne bo w tej samej grze bylo kilka osob z 30-50lvl oraz kilka z 1-2 lvl O_o

 

teraz na szczescie skill mi spadł znowu i bede mogl pograc normalnie xD

 

mialem tez przykra sytuacje - pocisneliśmy szybko 2 pierwsze bazy i przy trzeciej zostało tylko 2 wrogów.. reszta uciekła

Odnośnik do komentarza

obecnie mam skill 420 i nie widzę różnicy w doborze graczy z szybkiej gry... zawsze trafiam na patałachów w trybie szturm i mnie to denerwuje gdyż podbój mi się trochę przejadł...

 

 

@walek - w statystykach jest % ucieczek

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

W stats'ach widac czy ktos ucieka z gry czy nie. Rounds played, rounds finished. :)

wlasnie glupie jest to ze czasem trzeba wyjść z gry jak sie chce skonczyc grać, bo pomiedzy grami nie da sie wyjść (a przynajmniej ja nie umiem) , tylko musze pcozekac az sie zacznie nowa gra i wtedy wychodze jak juz chce skonczyc, wg mnie to jedna z rzeczy ktore powinni poprawić

ja przez to mam 10% wyjść, mimo że w rzeczywistosci ze 2 razy wyszedłem z w(pipi)ienia na druzyne ktora dawala dupy, reszta to bylo jak porpostu konczylem gre

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...