Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Po co komu te wzorki? Zasadziłem kolesiowi kose z 35 levelem, który ma w (pipi)e to co ma na nieśmiertelniku. I po co mi pusta blacha?

 

Jest jakaś zdobycz punktowa za zebranie wszystkich ribbonów?

I czy poza samą satysfakcją, że wbiło się 10 gwiazdek bronią coś otrzymujemy?

Co do ribbonów to nie mam pojęcia.

A co do gwiazdek ja jak narazie wbiłem 26 gwiazdek z broni M27 IAR i nic nie dostałem ponoć mażna dobić do 100 gwiazdek może wtedy się coś dostaje wiem że dostaje się nieśmiertelniki za gwiazdki danej klasy żeby jedną zdobyć trzeba 170 tyś punktów po odblokowaniu wszystkich broni.A nieśmiertelnik dostajesz chyba jak nabijesz 5 lub 10 gwiazdek danej klasy.

Edytowane przez Master4
Odnośnik do komentarza

Kurcze, ten M249 to naprawde niesamowita kosiara! Wczoraj go w koncu odblokowalem i od razu w 1h19m zaliczylem 53 fragi :D

momentami to naprawde dosłownie masowy mord byl- 3 czy 4 przeciwnikow położonych JEDNĄ (!) serią- rzeźnia!! Do tego punkty za ammo- dotychczas jeszcze zadna klasa tak szybko nie awansowalem...

 

Takie pytanie, dla wielu pewnie oczywiste- jak wrzucacie statsy do sygnatury?? Probowalem ostatnio na rozne sposoby (adres URL, BB Code, HTML), ale za kazdym razem wklejal mi tylko kod/linka, zamiast grafiki...

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy z on-line passem można zrobić jak z grami z PSN tzn. jeśli dam kumplowi dane mojego konta i ściągnie z niego on-line pass'a na swojej konsoli to oboje będziemy mogli grać bez żadnych komplikacji, on na swoim koncie ja na swoim koncie (oczywiście inne egzemplarze gry ) ?

Tylko na twoim koncie może grać.

Odnośnik do komentarza

lol obczajcie jaka mialem runde, trwala prawie 50 minut

mialem 60 killi, ponad 11k punktow bez nagród (z nagrodami ponad 17k)

 

wiekszosc czasu nas bylo 4 a ich 7, pod koniec 3 do 7, a na samym koncu 3 na 3 (widocznie kilka uciekło jak zobaczyli ze dorwalismy sie do ostatniej bazy mimo ich dwukrotnej przewagi liczebnej

 

http://battlelog.bat...07/4/252149083/

 

jeszcze zeby tego bylo malo to na poczatku wlazłem do tej rundy z myślą że tylko na chwile bo w poprzedniej odblokowalem termo wizje u tunguski i chcialem wyprobowac , tyle ze teraz atakowalem wiec tunguska byla u wroga, ale zakradłem sie i zacząłem ją smażyć spawarką, gość wysiadł żeby cos z tym zrobić a ja odrazu hop i wsiadłem, na przywitanie go przejechałem, a potem ejszcze sporo killi zgarnąłem , nistety tunguska była zaparkowana w niewygodnym miejscu i nie moglem manwerowac az w koncu mi ją rozwalili :P

 

i jeszcze w tym meczu dostalem 3 nemesis ribbony (łatwiej bylo bo bylo mniej ludzi)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nice, takie rundy długo się pamięta.

W BC2 miałem kiedyś rundę na arice harbour która trwała godzinę i 10 minut. 4 na 4 graliśmy, nikt nie odpuszczał, nemesisy i paybacki ładnie wpadały, bo było o nie łatwo :] Niewyspany w robocie na następny dzień w pracy byłem, bo to była ostatnia rundka tego wieczoru, a skończyłem koło pierwszej :]

Odnośnik do komentarza

 

Takie pytanie, dla wielu pewnie oczywiste- jak wrzucacie statsy do sygnatury?? Probowalem ostatnio na rozne sposoby (adres URL, BB Code, HTML), ale za kazdym razem wklejal mi tylko kod/linka, zamiast grafiki...

 

Wklej sam BBcode zaczynający się od [ img] , a kończący się na [/ img]. Bez tego url. Powinno działać. (odnoszę się do strony z której bierzesz sygnę).

Odnośnik do komentarza

A mi w końcu udało się zestrzelić czołgiem heli ze znacznej odległości :). Aż przypominają się akcję z BC2.

Osobiście sądzę że przegięli trochę z medalami, w BC2 było łatwiej je uzbierać tu będzie mozolna praca a nawet co dla nie których nie możliwa, kto się już może pochwalić platyną za grę ? ;)

Odnośnik do komentarza

platyna jest bardzo prosta

z ribonów brakuje mi tylko za mcomy(nie gram rusha)

singiel jest krótki, wiec przejscie 2 razy luzik.

do Co-op wystarczy miec 2 osobe ogarnieta i trophy wpadna a potem tylko grindowac na tej najkrótszej misji i tyle

Odnośnik do komentarza

platyna jest bardzo prosta

z ribonów brakuje mi tylko za mcomy(nie gram rusha)

singiel jest krótki, wiec przejscie 2 razy luzik.

do Co-op wystarczy miec 2 osobe ogarnieta i trophy wpadna a potem tylko grindowac na tej najkrótszej misji i tyle

Sa takie lagi na hs,ze sie nieda zrobic trophy z nie wlaczeniem alarmu.

Odnośnik do komentarza

W BC2 miałem platynę bez ustawek,nie wiem czy mi się będzie chciało w BF3 to powtórzyć.Odkryłem w szturmowych heli rakiety ziemia-powietrze,niestety są tylko dla strzelca,a rzadko mi się ogarnięty trafia.

te rakiety nie dosc, ze dosc dlugo namierzaja, to sa dosc powolne i zabieraja jedynie 1/3 zycia czolgu wiec zanim sie zaladuje kolejna to czolg jest juz dawno naprawiony

Odnośnik do komentarza

Co do trofeów to jest trochę śmieszne bo np.

taka misja Exodus nie straciłem żadnego pojazdu a trofea nie mam, kij wie czemu,

następnie misja polowanie bezbłędnie przeszedłem jak na filmikach by dowiedzieć się że nie mam trofea bo zresetowałem misję, a co ma piernik do wiatraka, przecież nie zaczynałem od checkpointa,

następnie misja między młotem a kowadłem ściągnąłem samolot jednym strzałem trofea oczywiście nie dostałem i nawet nie wiem dlaczego.

 

Paranoja !!! :(

Odnośnik do komentarza

w misji między młotem a kowadłem nie chodzi o to żeby zestrzelić samolotem jedną rakietą tylko za pierwszym podejściem, tzn że nie możesz zginąć w momencie bombardowania i jak zginiesz to musisz powtarzać całą misję :(

 

bez sensu te trofea wymyślili :(

Edytowane przez tomaszz04
Odnośnik do komentarza

jak ktoś gra w BF'a na amerykańskim lub kanadyjskim koncie to w tym miejscu dostanie kod na nowe nieśmiertelniki http://actofvalor.com/bf3/

jak ktoś gra na xboxie i ma konto na uk to też mu zadziała. Nawet fajne te nieśmiertelniki, dobre na początek jak się nie ma jeszcze nic odblokowanego :)

 

EDIT:

Czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa soflam? Domyślam się że jak namierzę cel to ktoś musi do niego strzelić albo jestem pierdoła i nie wiem który przycisk wcisnąć żeby przywołać nalot :P

Edytowane przez tomaszz04
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...