Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam jedno poważne pytanie bo mnie to od paru dni zastanawia - jak sie nabija punkty czołgiem to one idą na konto czołgu i odblokowują dodatki. a co jak sie nabija punkty np hammerem? czyli pojazdem ktory nie ma dodatków? czy punkty idą na konto klasy ktorą sie akurat gra czy przepadają i idą tylko do ogólnego levelu, a nie podnoszą ani klasy ani pojazdu? (pojazdu nie mogą bo nie ma dodatów)

 

pytam bo polowa pojazdów nie ma nic do odblokowania i zastanawiam sie coz punktami za ich uzywanie?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mi łatwo wpadły 2 zabójstwa ze stacjonarki,zestrzeliłem heli nad swoją bazą z PANTSIR-S1,nawet nie wiedziałem ze to się do tego zalicza.Co do tego ribbona z rozbrajaniem to on mi wpadł,jak kolesie podłożyli i zaczęli uciekać,ja się na wzgórzu położyłem na przeciwko mcoma,położyłem minę za sobą i tłukłem,o dziwo claymore przy mcomie nie został zaliczony jako kill obronny.

Najłatwiej tego ribbona wbić na Bazarze pod warunkiem, że baza wroga znajduje się właśnie obok stacjonarki. Zajmujemy miejscówke i czekamy, aż wróg się pojawi i ...bummm. W pojazdy nie walimy, bo je tylko unieruchomimy. Zanim załaduje się kolejny pocisk to zdążą nas zdjąć.

Odnośnik do komentarza

Punkty z hummera idą na kota klasy którą grasz,chyba że wcześniej rozłożyłeś miny,to kille liczą ci się do pojazdów transportowych.Ktoś kilak stron temu napisał ze kolo go granatem załatwił,gdy miał nówkę czołg,ja tak samo typa załatwiłem,stał koło min i nie chciał an nie wjechać to je granatem zdetonowałem i jako kill wyskoczył granat a nie miny.

Odnośnik do komentarza

Znikający śrut z shotguna i hitboxy to (pipi) jakich mało. Strzeliłem gościowi z Sajgi z 1,5 m w twarz, a on zabił mnie z 57% życia na liczniku. Strzelam z shotguna, widzę trafienie, ale ginę podczas strzału - zero obrażeń. Ech...

 

Aha, wychodzenie z meczu NIE powoduje tracenia statystyk.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Znikający śrut z shotguna i hitboxy to (pipi) jakich mało. Strzeliłem gościowi z Sajgi z 1,5 m w twarz, a on zabił mnie z 57% życia na liczniku. Strzelam z shotguna, widzę trafienie, ale ginę podczas strzału - zero obrażeń. Ech...

 

Aha, wychodzenie z meczu NIE powoduje tracenia statystyk.

srut nie znika :P

z czolgowego kartacza zestrzelilem dzis Little Bird'a ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś ogląda rankingi, ale jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości w oszukiwanie w tej grze, to niech sobie obejrzy gracza III--DAR---III . Jest na pierwszym miejscu mając blisko 100 000 score per minute, ratio 0,00 w... 8 godzin grania. Mało tego, jest też w kilku miejscach w czołowym rankingu na tym samym koncie, a pierwsze miejsce ma konto III---DAR-FUK-EA---III . Na YT są filmy jego... z Call of Duty. A także podobną sytuację miał w BC 2, gdzie w kilka godzin doszedł do 99 miejsca w rankingu, a na necie są donosy że próbowali robić mu headshoty z bliska i nic...

Ciekawe kiedy EA go wyje.bie, i ciekawe czy gracze nie chcą raportować takiego mając złudną nadzieję że specyfika konsoli chroni przed oszustami.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś ogląda rankingi, ale jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości w oszukiwanie w tej grze, to niech sobie obejrzy gracza III--DAR---III . Jest na pierwszym miejscu mając blisko 100 000 score per minute, ratio 0,00 w... 8 godzin grania. Mało tego, jest też w kilku miejscach w czołowym rankingu na tym samym koncie, a pierwsze miejsce ma konto III---DAR-FUK-EA---III . Na YT są filmy jego... z Call of Duty. A także podobną sytuację miał w BC 2, gdzie w kilka godzin doszedł do 99 miejsca w rankingu, a na necie są donosy że próbowali robić mu headshoty z bliska i nic...

Ciekawe kiedy EA go wyje.bie, i ciekawe czy gracze nie chcą raportować takiego mając złudną nadzieję że specyfika konsoli chroni przed oszustami.

 

dice mialo ich banowac,skonczylo sie na tym,ze konta maja zablokowane,ale z rankingu ich nie usuna

Odnośnik do komentarza

Powiem tak wszystko zależy od Teamu ostatnio grałem tak że co chwila jedną akcją miałem średnio 500-1000 punktów co chwila a czasami jest tak że się w ogóle grać nie da :( bo same kampy albo lamusy. Najbardziej wkurza mnie to że nikt nie pilnuje BS'a albo nikt nie idzie go nawet uzbroić tylko latają za fragami.

 

Kto chętny dodawać do znajomych tyle że mi sie HS rozwalił :(

Odnośnik do komentarza

 

Szpic fajnie cię wczoraj załatwiłem :) użyłem mocy telepatycznej i go załatwiłem ;)

no to bylo dziwne, naprawiam sobie vodnika palniczkiem stojac spokojnie na drugim koncu swiata a tu nagle napis ze Ty mnie zabiles bedac zupelnie gdzies indziej ;p

Odnośnik do komentarza

W tym gameplay yoshi mowi (i widac na tym gameplau) o bug god mode, co czasem sie zdarza w Bf3.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5G_tSmlVYUo&feature=feedu

zdarza się, coś tam brzdąkali że próbują ten błąd wyeliminować. Mi się jeszcze nie udało spotkać "boga" :)

btw nie lubie komentarzy tego gościa, czasem niezła porażka wychodzi z tego co on mówi.

Odnośnik do komentarza

w ogole srednio jakos gra, chociaz moze ja sie nie znam na TDM ale jak robil wlasnie tdm w metrze (tam gdzie sa 2 ostatnie mcomy), czyli w tych starych budynkach, to tylko biegał w budynku od jednego wejscia do drugiego i kładł miny, czasem, wychodzil przed drzwi i znowu wracał i tak wiekszosc meczu, moze wlasnie tak trzeba robic w tdm ale jesli tak to ciesze sie ze gram w rush i cq

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...