Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawka zainstalowana i widze na minimapce miny i claymory przeciwnikow zaznaczone na czerwono. Nie zebym sie skarzyl ale to pewna nowosc. Dlaczego je widze? Pojecia nie mam bo w koncu widze je bez wsiadania do czolgu z termowizja.

Co do min i termowizji w czolgu to zaczalem rozwalac wszystkie jakie widze w zasiegu. Nie patrze czy swoje czy przeciwnika bo juz nieraz wybuchalem na jednej minie rzuconej posrod kilku naszych. Wiec jesli jestes technikiem i ktos z druzyny rozwala twoje miny to sie nie wkurzaj ;p

Odnośnik do komentarza

teraz jak wzmocnili samoloty to (pipi)a zart.

na mapach typu kaspian czy charg czolgi nie moga nawet z bazy wyjechac bo samoloty niszcza czolgi z karabinu w ciagu 1 sekundy i seria z 100% do 0

Oni chca z tej gry zrobic jakas gre e-sportowa a z kazdym patchem ida zupelnie w druga strone,

najpierw samoloty byly (pipi)owe a teraz sa niezniczalnymi bogami, ktorzy niszcza wszystko w sekunde...

podobno dmg karabinu samolotowego miał sie zwiększyć tylko w kwestii strzelania do piechoty, a nie do czołgów

 

a zabić czołg z karabinu podczas jednego nalotu to ja już potrafilem wczesniej, tylko trzeba mieć skilla żeby to zrobic, napewno masa ludzi ma wiekszego skilla odemnie i częściej im to wchodzi (mi zwykle tylko disabled, ale destroy tez mialem nie raz)

 

Poprawka zainstalowana i widze na minimapce miny i claymory przeciwnikow zaznaczone na czerwono. Nie zebym sie skarzyl ale to pewna nowosc. Dlaczego je widze? Pojecia nie mam

 

w zmianach patcha jest napisane że teraz można spotować łądunki wybuchowe, pewnie dlatego je widzisz że ktos zaspotował (prawdopodobnie MAV spotuje je automatycznie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

-zwalili termo wizję,nic nie widać,nawet w ciemnym metro,a o dziwo w pojazdach działa jak poprzednio.Kapienie jest teraz straszne.

-czołgi jak poprzednio nie mają siły,trafisz komuś pod nogi a on dalej żyje i to na HC.

-na HC na mini mapie pokazuje miny i claymory,o co chodzi?Współczuje tym co teraz będą musieli zrobić medal za 300 claymorów.

-osłabili działka AA(np. Centuriona)

-są nowe trofea

-jest nie aktywna jeszcze zakładka zadania,gdy wchodzimy w online.

-dalej przejdziesz przez typa,on ci przez maskę buggy przechodzi i nie zabija.

-na HC zamiast pełnego zdrowia 60% pokazuje teraz 100%

-radio wybucha po naszym respie,nawet jak nie jesteśmy snajperem,co za kicha.

Edytowane przez Litwin25
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz jak wzmocnili samoloty to (pipi)a zart.

na mapach typu kaspian czy charg czolgi nie moga nawet z bazy wyjechac bo samoloty niszcza czolgi z karabinu w ciagu 1 sekundy i seria z 100% do 0

Oni chca z tej gry zrobic jakas gre e-sportowa a z kazdym patchem ida zupelnie w druga strone,

najpierw samoloty byly (pipi)owe a teraz sa niezniczalnymi bogami, ktorzy niszcza wszystko w sekunde...

Prawda. Kosiłem czołgami na Kaspianie aż miło. Teraz? Dojeżdżam do A i mam 50%. O ile dojadę. :verymad:

Odnośnik do komentarza

Przegięli z siłą rażenia samolotów. Jaki to miało sens? Aby łatwiej zdobyć beretkę za 6 killi samolotem, to nie lepiej było zmniejszyć wymagania do dwóch?

W ogóle to jakaś kosa ten ribbon,nie dość ze 6 killi to sporo,to dają jeszcze tylko 200 pkt. za to,jak dla mnie to z 5000 powinno być :P Ostatnio mam pecha bo mam ciągłe po 5 killi,a za głupie 2 zniszczenia ładunków przeciwnika dostajemy 240 pkt. co jest dziecinnie łatwe.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej grałem większośc czasu z noktowizorem, bo i łatwiej i snajperów z daleka widac, teraz gra się znacznie ciężej, ale to chyba na plus wyjdzie, bo wcześniej czasami było aż za łatwo.

Po patchu miałem dziwną sytuację, na wyspie Chark jeszcze przed rozpoczęciem gry 3-4 osoby w tym samym momencie chciały odrodzic się w samolocie, jedna wylądowała w samolocie, trzech stanęło obok, na drugim końcu mapki :( Wcześniej jak się było o ułamek sekundy wolniejszym to przynajmniej człowiek odrodził się w bazie.

Wydaję mi się, że igłę osłabili aż za bardzo, jeta strąciłem dopiero po 4-5 celnym strzale.

A i jeszcze się pochwalę, że w końcu wpadła baretka za obronę przekaźników, teraz odblokuję tylko MAV-a i zostanie mi w multi 45 level do wbicia ;)

Odnośnik do komentarza

a ja tez mialem problem, polatałem chwile samolote, rzeczywiscie jest wiekszy dmg przeciw czołgom, spokojni emozna zniszczyc za 1 przelotem, zabilem pare czogłow..ii dupa. na zakonczenie rundy nie dodalo mi expa do ssamolotu i w ogole pokazywalo jak bym nie uzywal zadnego pojazdu, na battlelogu tez nie dodalo mi killi za samolot ..wtf

 

i jeszcze konsola mi sie zawiesila podczas ladowania nowej mapy

Odnośnik do komentarza

No dzisiaj się przewróciła,w ogóle mam wrażenie jakby zwiększyli zniszczalność,więcej ścian się rozwala i widać zbrojone elementy.Jak dla mnie to zje.bali tym paczem więcej niż naprawili,radyjko tylko dla drużyny,bo ty korzystać nie możesz bo wybucha,termo wizja działa w określonych broniach a w reszcie nie widać nic.

 

Wczoraj zarobiłem 900 pkt. w heli w ciągu minuty,kolo latał z inżynierem i co go rakietami rozwaliłem to był naprawiony i tak 8 razy,w końcu go z działka dobiłem.

Odnośnik do komentarza

Co do patcha: za duzo jeszcze nie poprobowalem, ale noktowizor w M249 przez moment wyprobowalem i jest tragedia- chyba juz wiecej go nie uzyje... :/

 

Mam tez juz to cale CITV w czolgu i generalnie najwieksza lipa to to, ze tylko i wylacznie ja moge z tego korzystac- zaden z moich pasazerow nie moze namierzac, wiec zeby zrobic z tego jakikolwiek uzytek, trzeba miec na pokladzie jednego goscia z CITV i jednego z rakietami naprowadzanymi, inaczej mozna to sobie o kant d. rozbic... Kumplowi, z ktorym gram, bakuje jeszcze 2,5 tys. pkt do odblokowania rakiet- jutro albo w przyszlym tyg. sie to zrobi i zobaczymy wtedy, jak powtorne (wlasciwe) testy wyjda w praktyce...

Odnośnik do komentarza

Dodali patch i przed chwila bez najmniejszego problemu.. wylaczylem gre. Jeszcze wczoraj bylo to nie do pomyslenia. Zasada "jeszcze jeden mecz" dzialala. Niby motywowala mnie kolejna ranga. W koncu chcialem miec te 45 i gdy zostalo mi cos kolo 2k do niego jakos tak bez problemu wylaczylem konsole.

 

Ktos z DICE chyba za duzo razy po (pipi)e dostal od technika. W czolgu na otwartej przestrzeni laduja we mnie z powietrza az milo. Ja ich stracic praktycznie juz nie moge bo nie mam czym. Prawie ciagle biegalem z noktowizja w jakiejs broni to teraz mgla i ciezko przestawic sie na cos innego. Moje miny swieca jakby byly napromieniowane wiec czolg i bez termowizji sobie poradzi. Tak sobie gralem przez te kilkadziesiat godzin wedlug pewnych schematow a teraz to nie bardzo wiem co mam robic ;p. Sprawdzam jaka by tu inna bron wybrac, pyk i po mnie. No to przelaczam sie na inna. To samo.

 

W sumie fajnie ze spieprzyli. Bedzie wiecej czasu na cos innego a BF3 pewnie tez bedzie ale bez tego nakrecenia. Ciszyc sie czy plakac? Chyba cieszyc bo jednego narkotyku w zyciu mniej ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...