Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio też nie mam motywacji do grania bo nawet nie można porozmawiać podczas gry :( Nie to co w BC2 tam można było prowadzić rozmowy normalnie i świetnie się bawić

tego mi najbardziej brakuje. skład pełen ziomków i siedzę cicho jak ta p.izda, bo jak mówię to i tak mnie nie słychać. :(

generalnie wolę powoli coś z jakąś fabułą, jakiegoś dobrego singla, ciupanie w pojedynkę mnie trochę nudzi. dziwne, bardzo dziwne

 

To naprawdę nic dziwnego... DICE z(pipi)ało najważniejszy aspekt sieciowej strzelanki nastawionej na współpracę - komunikacje głosową...

W moim przypadku wygląda to następująco: uruchamiam BF3, sprawdzam listę znajomych - o 6 gra podbój! (oczywiście KAŻDY inna mapkę), chwila zastanowienia - "o Gęsior gra ulubiona mapkę!", chwila zadumy - "no i co z tego jak i tak nie pogadamy, pieprzę włączę TDM", gram kilka mapek ale do mózgu zakrada się poczucie straty czasu i refleksja - "kurna! przecież BF3 nie jest od grania w TDM, ten tryb jest 100 x lepszy w innych grach - np Uncharted 3!!!", wyłączam BF3 myśląc - (pipi)E DICE!... uruchamiam U3 i cieszę się niczym nieskrępowaną rzeźnią, podczas której - o dziwo!!! - można pogadać z absolutnie każdym!!! wooow!!!

 

Danielskii!!! kiedy kończymy tego chlernego co-opa i misję snajperską? :)

 

edit: te moje marudzenie moze wydać się naprawdę dziwne w obliczu faktu, że spędziłem w multi BF3 juz ponad 100h ale właśnie dlatego mogę śmiało stwierdzić - BF3 jest rozczarowaniem roku wg imć Kaczora! Howgh! (to ide pograć partuje TDM w kanałach :) )

Ja też mam mniejszą zajawkę niż na początku, ale nadal gra mi się całkiem fajnie.

Pewnie Kaczor, że lepiej byłoby sobie pogadać, ale może to w końcu nastąpi. Cierpliwości jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Ale że o co chodzi z tym filmikiem z Metro/64 na PC ? Mapka ma już kilka miesięcy , swoich zwolenników i kto chce siedzi na serwerach z instant mayhem heh , zapodajcie może coś z Back to Karkand gdzie 64 graczy na mapie w CQ miażdży , przeżuwa i wypluwa , nie widzę w multi dla niej żadnej konkurencji .

Sam uwielbiam Metro, ale tutaj powyżej napie.rdala się 64 chłopa na powierzchni dużego pokoju. Przez 40 minut (film jest przyspieszony) front nie przesunął się nawet o centymetr. Zobacz na koniec ile zdobył beretek za podnoszenie.

Odnośnik do komentarza

no i do końca tego roku nie dali nawet znać co z prywatnymi serwerami. Po raz kolejny konsole zostały potraktowane jakby na konsoli pykali tylko casuale grający w pojedynke. Nikt chyba nie widzi że ludzie grają (a raczej chcą grać) całymi ekipami i łączą się w klany.

BF3 jest bardzo dobrą grą ale ile można grać przeciwko randomom nie mogąc nawet normalnie porozmawiać. Nie wątpie że niektórym to nie robi różnicy no ale ja kupiłem tą grę do czegoś innego.

 

Mówiłem już dawno że poczekam do końca roku, jeśli się nic nie zmieni to odstawiam BFa. No i właśnie tak robie, skupiam się na Starcrafcie. BFa zostawia też większość mojego klanu i myśle że inne drużyny zrobią to samo.

Wydali grę idealną pod rozgrywki klanowe a nie dali możliwości grania między klanami :D Strzał w stope.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś kiedy nasi geniusze z DICE mają zamiar wypuścić następnego patcha??? Bo to co do tej pory zrobili to śmiech na sali, no chyba, że oni uważają inaczej.

 

@Adi

Co do gry klanowej to naprawdę szkoda bo można by porządny event stworzyć ale DICE i nie tylko uważają graczy konsolowych chyba za bardzo ułomnych do takich rozgrywek.

 

PS

Kasę zwinęli to teraz totalna olewka

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Macie rację ,w sumie to jeżeli EA DICE bedzie uciekało od problemów i ich nie poprawiało w miarę szybko to w następnej części po prostu z następna premierą coraz mniej graczy bedzie chciała zakupic tytuł.::P .Grałem namiętnie w BC2 i też było multum problemów które prawie wcale nie były naprawiane teraz to samo z BF3.

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące przed premierą BF3 ukazał się Resistance 3 z privami. Miał serwery hc bez po*ebanych perków i ksów. Postacie miały dużo HP (tak jak w legendarnej już jedynce), rozgrywka miała mało wspólnego z kampą (PURE SKILL!!!), nawet larki i granatniki zostały osłabione, a i trybów nadających się do klanówek było więcej niż w BF3 (granie turniejowo Squad Rusha to śmiech na sali i masochizm). Trzeba było w Resistance 3 grać panowie. Tylko problem z Resistancem 3 i ps3 ligą jest taki, że tam siedzi dużo ,,wymiataczy", ale niestety wolą oni latami ogrywać nobowskiego Coda i inne gry w których ginie się od strzałow z d*py (taki jest też BF3). Co niestety niezbyt dobrze o nich świadczy. Tak więc R3 z góry stał na straconej pozycji. Żeby nie było to @Adi ten post nie jest kierowany do ciebie. Po prostu nadazyła się okazja bym opisał swoje odczucia co do całej tej sytuacji i ps3ligi. Pozdro. Aha, w razie czego, to nie będę odpowiadał na jakieś hejtujące posty, gdyż nie miałem intencji robienia jakiegoś dymu na forum. Ot, moja opinia.

 

Zeby nie było nr2. Nie krytykuje w żaden sposób BF3, bo to miodna gierka, dająca sporo zabawy na publiku.

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące przed premierą BF3 ukazał się Resistance 3 z privami. Miał serwery hc bez po*ebanych perków i ksów. Postacie miały dużo HP (tak jak w legendarnej już jedynce), rozgrywka miała mało wspólnego z kampą (PURE SKILL!!!), nawet larki i granatniki zostały osłabione, a i trybów nadających się do klanówek było więcej niż w BF3 (granie turniejowo Squad Rusha to śmiech na sali i masochizm). Trzeba było w Resistance 3 grać panowie. Tylko problem z Resistancem 3 i ps3 ligą jest taki, że tam siedzi dużo ,,wymiataczy", ale niestety wolą oni latami ogrywać nobowskiego Coda i inne gry w których ginie się od strzałow z d*py (taki jest też BF3). Co niestety niezbyt dobrze o nich świadczy. Tak więc R3 z góry stał na straconej pozycji. Żeby nie było to @Adi ten post nie jest kierowany do ciebie. Po prostu nadazyła się okazja bym opisał swoje odczucia co do całej tej sytuacji i ps3ligi. Pozdro. Aha, w razie czego, to nie będę odpowiadał na jakieś hejtujące posty, gdyż nie miałem intencji robienia jakiegoś dymu na forum. Ot, moja opinia.

 

Zeby nie było nr2. Nie krytykuje w żaden sposób BF3, bo to miodna gierka, dająca sporo zabawy na publiku.

Res 3 był po prostu słaby i serio ze skillem tak jak piszesz to miało mało wspólnego, do pierwszej części się nie umywa.

 

Teraz kupie chyba tylko jeszcze Nexuiza ale on napewno podzieli los UT3 gdzie po paru tygodniach ludzie pouciekali na CoDa bo był za trudny.

 

Co do ps3ligi to jest tam po prostu dużo tzw "dzieci CoDa" dlatego że był moment w którym nie było nic innego do grania niż MW2. Jest też masa innych graczy którzy po kolejnej grze nadającej się do casualowego grania mają dość.

W tej chwili na konsolach mamy taką sytuacje jeśli chodzi o dobre fpsy online że ja jednak podziękuje. Czekam na Nexuiza ale bez większej podjary.

 

Dobra juz nie robie offtopu, sorry ;)

Odnośnik do komentarza

@adi

Res3 pod wgledem skilla nie dorasta jedynce, to fakt, ale BF3 i inne fpsy z ostaniego roku przerasta (co najmniej) pod tym wzgledem kilkukrotnie. Wiec gdzie tu logika? Swoja drogą @adi twierdzisz, ze R3 stoi slabo ze skillem. Rozwin mysl. Napisz dlaczego? Oczywiscie weź pod uwage to, ze dyskutujemy o serwerach hc dostepnych tylko w pelnej wersji.Pytanko o Bf3 teraz. Jak to jest z tymi tłumikami. Dzialaja czy nie? Nie raz spotkalem sie z opiniami, ze sa zabugowane. Sprawdzal ktos?

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Aaasienaebalem to napisze: kur....ch...w du..pe DICE. Pier...RPG niech se w dupe wsadzą. Marzy mi się żeby zrobili blokadę na ta pier....broń na mapach takich jak Sekwana i Metro. Kur...mać no, ja już nerwowo nie wytrzymuje. Na te nerwy prawie 0,5 obaliłem i dalej mnie nosi. Co to za rozgrywka jak pięciu po(pipi)ańców napierdala z rakiet wszędzie gdzie popadnie??? Rzygać mi się chcę!!!

Ilość błędów jakie dzisiaj gra mi zafundowała to myślałem, że mój nówka sztuka TV przez okno wy(pipi)e. Ja już nie moge (pipi) no! Aaaaaaaaaaaaa!!!!!

Odnośnik do komentarza

Tłumik działa,tylko większość broni pokazuje na mini mapie.

 

czyli nie działa :D

Tłumik ma wygłuszać czyli działa :P a że jest bug z mini mapa to inna sprawa,do tego RPG znikają,zresztą korny też,zaraz po zgonie.

znikajace korny i rpg to nie bug. Wypowiadali sie ze to zabezpieczenie przed rambo samobojczymi atakami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...