Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Macie tak czasem, że biegacie z bronią bez tego charakterystycznego krzyżyka na środku ekranu (bez celownika)... Nie wiem od czego to zależy ale często celownik mi znika co skutecznie utrudnia prowadzenie ognia niecelowanego (z biodra) - szczególnie upierdliwe jak biegam z shotgunem i znika mi to kółko ze środka ekranu... pomaga dopiero zmiana broni na pistolet i powrót do broni głównej - celownik magicznie powraca... mega w(pipi)iające...

 

Po wczorajszych bojach z kozbinio i Gęsiorem stwierdziliśmy, że komunikacja głosowa działa jak najbardziej poprawnie... pod warunkiem, że tylko dwie osoby maja włączone headsety - reszta niestety... morda w kubeł i wykonywać rozkazy ;) Trzecia osoba z headsetem komunikację zupełnie uniemożliwia...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj myślałem ze mnie coś strzeli,najpierw M320 znikało tuż po moim zgonie,później problem z detekcją trafień i koniec trafił mi się kreatyn co mnie zabił po chciał polatać,natomiast inny odleciał heli gdy go naprawiałem w strefie 10 sekund,za dużo dzieci COD w tej grze(w złym tego słowa znaczeniu,bo sam wywodzę się od COD4).

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj myślałem ze mnie coś strzeli,najpierw M320 znikało tuż po moim zgonie,później problem z detekcją trafień i koniec trafił mi się kreatyn co mnie zabił po chciał polatać,natomiast inny odleciał heli gdy go naprawiałem w strefie 10 sekund,za dużo dzieci COD w tej grze(w złym tego słowa znaczeniu,bo sam wywodzę się od COD4).

przestań w końców grać w ten noobowski hardcore to poznasz smak prawdziwego BFa :D

 

@kaczor mam to samo, szybko trójkąt i działa. nie zależy to od niczego i dzieje się losowo przy każdej broni

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj myślałem ze mnie coś strzeli,najpierw M320 znikało tuż po moim zgonie,później problem z detekcją trafień i koniec trafił mi się kreatyn co mnie zabił po chciał polatać,natomiast inny odleciał heli gdy go naprawiałem w strefie 10 sekund,za dużo dzieci COD w tej grze(w złym tego słowa znaczeniu,bo sam wywodzę się od COD4).

przestań w końców grać w ten noobowski hardcore to poznasz smak prawdziwego BFa :D

 

@kaczor mam to samo, szybko trójkąt i działa. nie zależy to od niczego i dzieje się losowo przy każdej broni

Tryb noob to normal :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Nie no parodia z tą obroną M-coma .Odczekuje, ze 4 sekundy po podłożeniu ...jestem góra 5 metrów detonacja dwóboje i nic :woot: zero :greeting: normalnie śmiech przez łzy .Ile muszę być 0,5 metra ?! ewidentnie ktoś poleciał z tym w kulki ,nic tylko kołem go przełamać. :confused:

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

o_O Musisz zabić w momencie gdy ktoś podkłada, a nie 4 sekundy po podłożeniu :P

Wbrew pozorom nie jest to bardzo trudna baretka, można ją zdobyć na większości map, wystarczy podłożyć C4 na M-Com'a i schować się np za ścianą przylegającą do mcoma i nasłuchiwać :], podczas podkładania ładunku słychać dość wyraźne klikanie podczas którego detonujemy ładunek.

Po zaliczeniu 2 takich fragów najlepiej pozwolić przeciwnikowi wysadzić mcomy, żeby odnowiły się tickety.

 

Co do 4 killi nożem to nie polecam tego robić w deatchmatch'u bo rundy zbyt szybko się kończą,

najlepiej jest wbić ją na conquescie na mapkach z DLC, bo tam jest multum nieświadomych kamperów :D

Edytowane przez karol666
Odnośnik do komentarza

Położyć się wystarczy gdzieś gdzie widać m-com i ułamek sekundy po pojawieniu się wroga przy m-comie nawalać.Dzisiaj w ogóle są jaja,takie bugi że szok,czasem mam ochotę rzucić tą grę wpi.zdu.Właśnie miałem meczyk na kanałach 62:10 z czego 49 to Tunguska,ale wyczyn o tyle że tylko w 2 ostatnich bazach,bo chciałem dać pojeździć drużynie,bo bardzo im zależało(typ nawalał do mnie z granatnika)ale jak widziałem ze kolo stoi gdzieś na moście a helikoptery pustoszą naszą bazę to pękło coś we mnie i tak kolo,który zrobił 30 killi Little Birdem olał w ogóle latanie,bo po doleceniu nad bazę miał zgon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...