Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Na serio bawi was bieganie z USAS'em?? Dla mnie wzięcie tej broni to jak przyznanie się do braku skilla i nadrabianie tego przy pomocy przegiętej broni.

Osobiście stawiam go na równi z latarką i lamerskim kampieniem w oknach.

 

nie bawi mnie ale jak widzę że przeciwna drużyna używa go i od niego ginę (od różnych osób) to sam go wybieram ze zdenerwowania xD

Odnośnik do komentarza

M4A1 ma większą szybkostrzelność i prędkość początkową pocisku = szybciej zabija (zwłaszcza we wspomnianym zwarciu), mniejszy recoil, szybciej się też przeładowuje, jedyna przewaga AKSu to niepokazywanie na minimapce z tłumikiem, overall M4 go zjada (i piszę to po ponad 4600 killach łącznie z obu broni, więc różnicę zdążyłem chyba już wyczuć)

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

ja wlasnie dlatego tak dopytuje o tą różnice bo mimo ze chętnie bym używał AKS to niestety wcale nie czulem jego powoeru, wrecz przeicwnie, zabijał wolno (bardzo wolno strzela) , i nie byl jakis super precyzyjny , wiec odpuscilem go

 

wszystkie statsy ma gorsze od M4. jedyna przewaga to wiekszy dmg na duże odległosci, wiec nijak tu nie widać skąd by sie miala brać przewaga w zwarciu ?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ale chamówę miałem przed chwilą,kolo zaparkował na przeciwko naszego samolotu i nawalał do startujących,mi udało się wyskoczyć i zabić go z RPG,naprawiłem Thunderbolta i zabiłem nim tego typa później w czołgu,była a to miła zemsta,bo mecz wcześniej miałem wypadek z cyklu"tylko on"czyli zginąłem 13 razy a 9 razy ubił mnie ten typ w tym 2 kosy,czasami an pecha w tej grze nie ma mocnych.Co do pechu,to respię się w samolocie i mną trzęsie,startuję i nagle wybuch i pech,niech Dice coś z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza

Dmavand Peak i Kharg Island (na rush'u), to mapy ktore przypominaja mi BFBC2. Fantastycznie sie na nich gra. Reszta to neporozumienie wielkosci dziury oznowej. Seine Cross, Operation Metro oraz Grand Bazar, to z reguly statyczna, "okopowa" walka w korytarzach. Rakiety oraz light machine,z bipod'em oraz celownikiem 4x zoom, to norma na tych mapach. Caspian oraz Firestorm, to Heavy Metal w dwukrotnie wiekszych rozmiarach. I jeszcze ten assualt, z ktorego zrobili pielegniarkie... no ja pie^%ole! Narazie leca przeklenstwa na k i s... No i ten MAV! Koles mnie nim przejechal 4 razy, i ciezko to ustrzelic cholerstwo. Nie bede wspominal tez claymor'ow podkladanych pod m-com'y. Nie podoba mi sie ten BF3 w choooj. Cisnienie podnosi. :verymad:

Odnośnik do komentarza

walek

nie umiesz jeszcze grać i marudzisz.

 

a u assaulta mozesz odblokowac podwieszany granatnik i shotguna. granatnik jest super, zastępuje apteczke wiec juz nie bedziesz pielęgniarką

 

MAV jest fajny, nie dosc ze za(pipi)iscie ulatwia gre drużynową to jeszcze fajnie sie nim zabija, mam nim 76 killi :D można go zestrzelić ze stingera (namierza go tak jak heli) , albo innym mavem

 

 

ogolnie

lern 2 play

a potem narzekaj

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wczoraj na innym forum dyskusyjnym "rozmawialismy" dlaczego jedni ludzie ktorzy graja w te gre na telewizorach HD maja tego laga, a inni pisza ze kategorycznie tego laga nie ma i nie wiedza o co chodzi.

 

Ktos wysunal teze ze ci co nie maja tego laga graja na TV plazmach HD Ready (plazma HD ready to 1024x768, wiec gra odpala się w niższej rozdziałce i nie ma laga).

 

Zrobilem eksperyment, ktory mnie samego zaskoczyl.

 

Najpierw mialem podlaczona konsole do TV LED Full HD.

Lag na tym telewizorze jest taki ze odkad pamietam gram na nim w BF3 w 526p.

Po przelaczeniu konsoli na 720p - ciezko sie celuje (tym bardziej jesli wczesniej gralo sie w Call of Duty i nagle wsadzi sie plytke z tym nieszczesnym BF'em)

 

Mialem okazje jednak podlaczyc te sama konsole do TV plazma HD Ready.

Myslalem ze nic to nie zmieni i ze ta cala powyzsza teza jest wyssana z palca.

Jakze sie zdziwilem gdy zobaczylem ze gra odpalona w 720p nie ma laga.

Do tego wreszcie mozna bylo zobaczyc piekno tej gry (na 50'' plazmie naprawde swietnie to wygladalo).

 

Ciekawostka smile.gif

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma zbawienne działanie na mnie. Nie gram pare dni wiec wygłodniały rzucam sie na pada. Odpalam gre i po 15 minutach mam dość i juz nie chce patrzec na pada przez nastepne 2-3 dni ...

Nie rozumiem czemu nie dali tak jak w bc2 ujemnych pkt za zabijanie swoich? Co chwile spotykam jakiegos barana w grze, ktory zabija cala swoja druzyne po czym przed ostatnim mcomem ucieka do wroga...

teraz chcialem grac to mialem festiwal pecha. Co bym nie robil do dostawalem samobojstwo i pech nawet jak jechalem czolgiem po drodze :/

hitem bylo jak urodzilem sie na pancerzu z czolgu ( bo braklo miejsc w srodku ) i skoczylem z niego to oczywiscie tez samobojstwo bo skoczylem z zbyt duzej wysokosci xD

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka smile.gif

 

tylko jak to jest bo przecież gra i tak nie odpala sie w full hd tylko w chyba wlasnie w w 720p ., wiec po co to zmieniac skoro gra sama to zmienia? a może niektore TV zmuszają gre do sztucznie podniesionej rozdzielczosci?

bo ja mam monitor-TV full hd, ktory akurat podłaczam kablem component i mam 1080i a nie 1080p , ale to chyba niewielka roznica w tym wypadku. w kazdym razie w menu konsoli TV wyswietla mi rozdzilczosc 1080i a jak odpalam gre to pokazuje sie info ze rozdzielczosc zmienila sie na 720. i oczywiscie nie mam laga

wiec to nie tylko stare plazmy hd ready są wolne od laga

 

może to serio kwestia wyłączenia w tv jakiegoś sztucznego podbijania rozdzielczosci? (jakies przeploty czy inne dziwadła?)

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie: Hardcore?

tak

Zaprawdę powiadam Ci, porzuć ten badziewny tryb, patrząc na ten wątek, jest on źródłem największego zła jakie zstąpiło na Battlefielda 3 ;]

A co to zmienia?Nie respisz się na normalu na skrzydłach samolotu w strefie 10 sekund?Robi tak samo,też zeskakując z 2 metrów zabiera ci 25

% życia,a wyżej zabija,do tego ostatnio na normalu biegnę ze zwojego respa na bazarze,gdzie jest strefa 10 sekund i widzę czerwoną strzałkę sygnalizującą trafienie,nagle na prostej drodze się przewracam(koło przejścia nad ulicą)i wyskakuje pech.

Odnośnik do komentarza

chodziło mu raczej o zabijanie swoich.

 

ja tam mam straszna polewke jak gine z powodu pecha. pech sie nie bierze z bledow w grze. po prostu rzeczywiscie cos sie zlego dzieje, skrecona kostka jak u kubicy czy cos w ten desen. ostatnio mnie rozbawilo jak zbilem szybe nozem i podczas przechodzenia zginalem. pewnie sie zacialem i wdalo sie zakazenie. na bank.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...