Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram przed południem i w godzinach wieczornych i z kompletem jest słabo ,przynajmniej w szturmie .Z BC2 nigdy nie było z tym problemu.A jak sie trafi Teheran czy Kaspijska to czasem jest 5 vs 3 czy 3vs3 :D.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

xXMaher-45Xx jest dziwnym graczem, nigdzie w statach nie pokazuje ze ubil tylu.

ma niby tylko 70 zabitych z m249

...z czego 120 headshotow- mowie Wam, ze cos z tym gosciem nie gra :)

 

 

Boże ale porażka PC online 54 438 PS3 online 63 233 360 online 37 131 a miałem właśnie dziś pograć w BF'a ale chyba zrezygnuje z tego i ponownie odpalę CoD...

No tak, faktycznie- przeciez sposrod tych kilkuset tysiecy nie sposob uzbierac 20 osób do wspolnej gry...

Dramat- zaraz lece sprzedac BF3 razem z ps3 gratis, pozniej popełnię rytualne samobojstwo, a następnie sie podpalę...

 

PS: Ładu ni składu w tych numerkach- tak to napisales, ze nikt nie wpadlby na to, ze o te dwie gry chodzilo.

 

Jesli o mnie chodzi, to w tygodniu poginam zwykle ok. 20.-23. i zawsze jest full- przez wyszukiwarke serwerow czasem nie sposob sie wbic, bo zanim klikniejsz, to juz jest pełno.

W weekendy z kolei zaczynam podobnie, a koncze tez ok. 2.-3. w nocy i potwierdzam slowa Kozbinio.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Możesz wyjaśnić w czym jest ta porażka?

black ops ma więcej ludzi online na jednej platformie niż BF3 na wszystkich 3 o_0

Statsy ze swojego postu wziąłeś ze strony bf3stats.com, zgadza się?, na której pokazani są tylko gracze zarejestrowani na stronce. Black Ops pokazuje w menu gry ile gra w nią osób. To nie są równoznaczne dane. Co nie zmienia faktu, że w grę Activision może grać więcej osób, ale żeby od razu był to powód do rezygnacji. No cóż twój wybór.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to każda część Cod(po MW) sprzedała się lepiej niż wszystkie! BF razem wzięte, więc w taki sposób nie ma co porównywać.Co do pistoletów to ja chodzę z g18 z bliska 1vs1 nie ma nikt szans. Gorzej jak będzie trzeba 2 jeszcze dobić to ammo raczej nie starczy, a tak to M9. Jednym magazynkiem mi się udało 3 zabić.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dice sobie sama dołki kopie nie wprowadzając patchów .Jak już zapowiedzą BC3 to bede się zastanawiał czy zakupić w dniu premiery .Jak będą sie nadal tak obijali to nie mają co na mnie liczyć (a kij ci w oko ;)).

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dice sobie sama dołki kopie nie wprowadzając patchów .Jak już zapowiedzą BC3 to bede się zastanawiał czy zakupić w dniu premiery .

patche a raczej hotfixy robią caly czas. Tyle ze te patche wiecej przeszkadzaja niz pomagaja.

ostatni przyklad.

Znow znerfionio Littlebirda, teraz to jakas mucha latajaca, ktora (pipi) moze zrobic.

za to czolgi sa teraz maszynami zniszczenia,

na takiej mapie jak kanaly za kazdym razem widze goscia w czolgu, majacego staty min 30-5.

siedzi na B w czolgu i sciaga z rakiety ziemia-powietrze heli na pokladzie lotniskowca a z dziala ostrzeliwuje hangar.

a rakieta P-Z z heli jest za to do dupy,

Littlebird 1 rakeita unieruchamia czolg a czolg 1 rakieta wystrzeliwuje heli i cala zaloge w kosmos...

Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie to tak raczej powinno być. Zobacz jakiej grubości ma pancerz czołgu, a jaki helikoptera zwiadowczego. Mnie bardziej drażni, że bardzo często teraz można kogoś zastrzelić przez szybę z byle karabinu, ale mi to zbytnio nie robi. A przypadkiem ktoś nie musi jeszcze namierzyć laserem tego helli?

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

za to czolgi sa teraz maszynami zniszczenia,

na takiej mapie jak kanaly za kazdym razem widze goscia w czolgu, majacego staty min 30-5.

 

Szpic dużo jeżdżę czołgami i nie jest tak kolorowo jak piszesz. Da się nabijać takie staty tylko że wcale takie banalne ostatnio to nie jest. Od jakiegoś czasu nie wiem co się dzieje ale przeciwnik w drugim czołgu jednym strzałem zabiera mi 80%, nawet w tył tyle się nie da. Najlepsze jest to jak czołg stanie w pionie albo pod ziemię (MAGIA). Takie sytuacje dzieją się po kilka razy na jednej mapie. Ostatnio gram częściej LAVEM lub BMP bo nie mają takich bugów jak czołg.

 

PS

Co do supporta to moim zdaniem powinna ta klasa mieć zmieniony patent ze skrzynią z amunicją w taki sposób, że ty możesz dać innym ammo ale potrzebujesz drugiego supporta żebyś sam mógł sobie je zebrać (mania z USASAMI trochę by przygasła oraz częściej dostawałoby się ammo bo można dostać nerwicy jak idziesz za takim, a on i tak ci nie da).

Odnośnik do komentarza

za to czolgi sa teraz maszynami zniszczenia,

na takiej mapie jak kanaly za kazdym razem widze goscia w czolgu, majacego staty min 30-5.

 

Szpic dużo jeżdżę czołgami i nie jest tak kolorowo jak piszesz. Da się nabijać takie staty tylko że wcale takie banalne ostatnio to nie jest. Od jakiegoś czasu nie wiem co się dzieje ale przeciwnik w drugim czołgu jednym strzałem zabiera mi 80%, nawet w tył tyle się nie da. Najlepsze jest to jak czołg stanie w pionie albo pod ziemię (MAGIA). Takie sytuacje dzieją się po kilka razy na jednej mapie. Ostatnio gram częściej LAVEM lub BMP bo nie mają takich bugów jak czołg.

no czolgi sa troche zwalone, Tez mialem ten bug ze czolg stal pionowo i tak jezdzielem XD

mnie ciekawi jedno, stajemy na prost siebie ja i wrog 1vs1 w czolgach.

Ja strzelam 1 on 2 i tak na zmiane i konczy sie, ze ja wladuje mu 2 pociski i nie mam nawet unieruchomienia a ja po 2 wylatuje w powietrze :D

Ale ogólnie to tak raczej powinno być. Zobacz jakiej grubości ma pancerz czołgu, a jaki helikoptera zwiadowczego. Mnie bardziej drażni, że bardzo często teraz można kogoś zastrzelić przez szybę z byle karabinu, ale mi to zbytnio nie robi. A przypadkiem ktoś nie musi jeszcze namierzyć laserem tego helli?

2 gosci w 1 czolgu i pozamiatane, jeden na CITV a drugi tylko strzela rakietami.

Co ciekawe tych rakiet nie gubią flary wiec pozamiatane xD

nie wiem jak ECM czy on cos pomaga.

co do strzelania przez szybe mam ostatnio czesto takie cos, ze jak ktos strzeli karabinu w heli to zaczyna nim rzucac jakby w tornado wpadl. Albo obraca sie o 90% i lata bokiem xD

Odnośnik do komentarza

 

 

za to czolgi sa teraz maszynami zniszczenia,

na takiej mapie jak kanaly za kazdym razem widze goscia w czolgu, majacego staty min 30-5.

 

Szpic dużo jeżdżę czołgami i nie jest tak kolorowo jak piszesz. Da się nabijać takie staty tylko że wcale takie banalne ostatnio to nie jest. Od jakiegoś czasu nie wiem co się dzieje ale przeciwnik w drugim czołgu jednym strzałem zabiera mi 80%, nawet w tył tyle się nie da. Najlepsze jest to jak czołg stanie w pionie albo pod ziemię (MAGIA). Takie sytuacje dzieją się po kilka razy na jednej mapie. Ostatnio gram częściej LAVEM lub BMP bo nie mają takich bugów jak czołg.

no czolgi sa troche zwalone, Tez mialem ten bug ze czolg stal pionowo i tak jezdzielem XD

mnie ciekawi jedno, stajemy na prost siebie  ja i wrog 1vs1 w czolgach.

Ja strzelam 1 on 2 i tak na zmiane i konczy sie, ze ja wladuje mu 2 pociski i nie mam nawet unieruchomienia a ja po 2 wylatuje w powietrze

Idzie czołg dwoma sztrzałami z przodu zniszczyć, trzeba celować w to łączenie między wieżyczką a resztą czołgu celować.
Odnośnik do komentarza

za to czolgi sa teraz maszynami zniszczenia,

na takiej mapie jak kanaly za kazdym razem widze goscia w czolgu, majacego staty min 30-5.

 

Szpic dużo jeżdżę czołgami i nie jest tak kolorowo jak piszesz. Da się nabijać takie staty tylko że wcale takie banalne ostatnio to nie jest. Od jakiegoś czasu nie wiem co się dzieje ale przeciwnik w drugim czołgu jednym strzałem zabiera mi 80%, nawet w tył tyle się nie da. Najlepsze jest to jak czołg stanie w pionie albo pod ziemię (MAGIA). Takie sytuacje dzieją się po kilka razy na jednej mapie. Ostatnio gram częściej LAVEM lub BMP bo nie mają takich bugów jak czołg.

no czolgi sa troche zwalone, Tez mialem ten bug ze czolg stal pionowo i tak jezdzielem XD

mnie ciekawi jedno, stajemy na prost siebie ja i wrog 1vs1 w czolgach.

Ja strzelam 1 on 2 i tak na zmiane i konczy sie, ze ja wladuje mu 2 pociski i nie mam nawet unieruchomienia a ja po 2 wylatuje w powietrze

Idzie czołg dwoma sztrzałami z przodu zniszczyć, trzeba celować w to łączenie między wieżyczką a resztą czołgu celować.

Tylko, że niedawno mało kto robił taki wałek, a nie wierzę aby nagle wszyscy specjalnie tak celowali. Poza tym taki strzał nie zabiera 80%. Coś DICE musiało zrąbać i tyle. Nie wspominam już o przegiętych sytuacjach kiedy to jeden mortar lub RPG rozwala.

 

@szpic

Jeździłeś czołgiem pod mapą??? Ja miałem tą przyjemność.

Odnośnik do komentarza

 

 

za to czolgi sa teraz maszynami zniszczenia,

na takiej mapie jak kanaly za kazdym razem widze goscia w czolgu, majacego staty min 30-5.

 

Szpic dużo jeżdżę czołgami i nie jest tak kolorowo jak piszesz. Da się nabijać takie staty tylko że wcale takie banalne ostatnio to nie jest. Od jakiegoś czasu nie wiem co się dzieje ale przeciwnik w drugim czołgu jednym strzałem zabiera mi 80%, nawet w tył tyle się nie da. Najlepsze jest to jak czołg stanie w pionie albo pod ziemię (MAGIA). Takie sytuacje dzieją się po kilka razy na jednej mapie. Ostatnio gram częściej LAVEM lub BMP bo nie mają takich bugów jak czołg.

no czolgi sa troche zwalone, Tez mialem ten bug ze czolg stal pionowo i tak jezdzielem XD

mnie ciekawi jedno, stajemy na prost siebie  ja i wrog 1vs1 w czolgach.

Ja strzelam 1 on 2 i tak na zmiane i konczy sie, ze ja wladuje mu 2 pociski i nie mam nawet unieruchomienia a ja po 2 wylatuje w powietrze

Idzie czołg dwoma sztrzałami z przodu zniszczyć, trzeba celować w to łączenie między wieżyczką a resztą czołgu celować.

Tylko, że niedawno mało kto robił taki wałek, a nie wierzę aby nagle wszyscy specjalnie tak celowali. Poza tym taki strzał nie zabiera 80%. Coś DICE musiało zrąbać i tyle. Nie wspominam już o przegiętych sytuacjach kiedy to jeden mortar lub RPG rozwala.

 

@szpic

Jeździłeś czołgiem pod mapą??? Ja miałem tą przyjemność.

Moja odpowiedzi była do szpica nie do ciebie:) Z tymi 80% to pewnie jakiś bug jak to w bf bywa.
Odnośnik do komentarza

Walduś pisał ze poprawili przenikanie przez podłoże,a ostatnio na Metro w podboju kolo "zapadł" się na "A" i naparzał we wszystkich,jak w becie.Odkryłem inną ciekawą sprawę,jeżeli wam zniszczą moździerz,MAV-a lub radio wystarczy poszukać ammo,te sprzęty się odnawiają tak samo jak granaty,teraz można wiecznie tłuć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...