Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko trzeba ogarnac cierpliwego kumpla, ktory zniosl by moje kalekie latanie. ;p

 

ja moge Ci pomóc i pare misji przesiedzieć na miejscu pasażera

 

jak będziesz chciał, to powiedz o której godzinie i podrzuć psn id

A to wybiera się miejsce czy przydziela losowo.W ogóle beka,ja tą misję za pierwszym razem na hardzie przeszedłem,a dopiero później się dowiedziałem ze to inny gracz pilotował :P Myślę sobie,gdzie ten komputer leci :P i to nawet bez używania gaśnicy(za co wpadło stosowne trofeum)

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

A to wybiera się miejsce czy przydziela losowo.W ogóle beka,ja tą misję za pierwszym razem na hardzie przeszedłem,a dopiero później się dowiedziałem ze to inny gracz pilotował :P Myślę sobie,gdzie ten komputer leci :P i to nawet bez używania gaśnicy(za co wpadło stosowne trofeum)

 

przydział jest losowy, ale zawsze można zmienić pilota rozwalając maszynę o skały

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie ze nie ma osobnego oznaczenia jak się zabiło road killem,ostatnio"przeleciałem"kolesia frogiem :P

Spadochroniarza czy piechura? Czy moze snajpera na czubku komina? :D

Spadochroniarza kilka razy,ale tutaj typa na ziemi strzelającego :P Brzuchem froga go śmignąłem,szkoda że nie ma nagrywania.Wkurzają mnie kolesie,ścigajacy sie do samolotu a później lata cały mecz i nic,zero killi i pkt. ale polatał sobie,co z tego ze drużyna na dole jest gnieciona przez 3 czołgi(kaspian)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

A tak w ogole jest jest jakis sposob na sciagniecie Jeta poza Jetem? Stringery/Igly mozna sobie w pupe wsadzic, podobnie jest z CITV.

 

jak pilot jest ogarnięty to nie ma sosobu innego :( jak inny myśliwiec

laser painter + javelin ?

Odnośnik do komentarza

A tak w ogole jest jest jakis sposob na sciagniecie Jeta poza Jetem? Stringery/Igly mozna sobie w pupe wsadzic, podobnie jest z CITV.

 

jak pilot jest ogarnięty to nie ma sosobu innego :( jak inny myśliwiec

laser painter + javelin ?

wiem że laser jakoś lepiej nacelowuje ale co poza tym robi ?? pocisk dłużej leci ? szybciej ?

Odnośnik do komentarza

Przeciw pociskowi kierowanemu laserem flary nie sa skuteczne (one sa na rakiety naprowadzane termicznie)- teoretycznie nie ma przed nimi obrony jak juz Cie namierzy i wystrzeli, ale jak szwagrowie mowia, jet ponoc potrafi mu po prostu uciec.

 

Moim zdaniem polaczenie laser + rakieta naprowadzana w heli bojowym powinna bez problemu dac rade, zwlaszcza, ze jety standardowo szturmem atakuja heli, a jak goscia namierzasz (a namierzasz zawsze jak leci w Twoim kierunku), to on nie wie, czy namierzasz termiczna, czy laserowa, wiec jak sie zblizy, powinien dostac strzala i po zabawie. Teoretycznie.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Wkurzają mnie kolesie,ścigajacy sie do samolotu a później lata cały mecz i nic,zero killi i pkt. ale polatał sobie,co z tego ze drużyna na dole jest gnieciona przez 3 czołgi(kaspian)
bo bez jednego dobrego gościa w samolociku runda jest skazana na porażkę? Co ma zrobić jak chce się nauczyć celować?

Odpowiedź jest banalna i pisałem o niej kilka razy,od trenowania jest podbój(także na kaspianie). Tam jego kaleczenie nie ma wpływu na wynik ,a w szturmie samolot to podstawa.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Przeciw pociskowi kierowanemu laserem flary nie sa skuteczne (one sa na rakiety naprowadzane termicznie)- teoretycznie nie ma przed nimi obrony jak juz Cie namierzy i wystrzeli, ale jak szwagrowie mowia, jet ponoc potrafi mu po prostu uciec.

 

Moim zdaniem polaczenie laser + rakieta naprowadzana w heli bojowym powinna bez problemu dac rade, zwlaszcza, ze jety standardowo szturmem atakuja heli, a jak goscia namierzasz (a namierzasz zawsze jak leci w Twoim kierunku), to on nie wie, czy namierzasz termiczna, czy laserowa, wiec jak sie zblizy, powinien dostac strzala i po zabawie. Teoretycznie.

 

czyli na laser pozostaje tylko unik helikopterem a samolotem to spierdzielanie , a jak działa namierzanie laserowe przeciwko np czołgu ? jak on zasłone dymną wypuści to nic mu to nie da ?

Odnośnik do komentarza

Da,laser traci kontakt. Z tym uciekaniem przed laserem to chyba zbyteczne,ja puszczam flary i to rakiete gubi,kilka razy na ognistej tak mialem

flary nie gubia rakiety z lasera...

gosc musial stracic Cie z pola widzenia/zasiegu lasera.

Laserem trzeba oswietlac cel az rakieta doleci i trafi.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie ze nie ma osobnego oznaczenia jak się zabiło road killem,ostatnio"przeleciałem"kolesia frogiem :P

Spadochroniarza czy piechura? Czy moze snajpera na czubku komina? :D

Spadochroniarza kilka razy,ale tutaj typa na ziemi strzelającego :P Brzuchem froga go śmignąłem,szkoda że nie ma nagrywania.Wkurzają mnie kolesie,ścigajacy sie do samolotu a później lata cały mecz i nic,zero killi i pkt. ale polatał sobie,co z tego ze drużyna na dole jest gnieciona przez 3 czołgi(kaspian)

 

Mi się raz udało potrącic jetem pływaka. Fuks, bo próbowałem nie wpaśc w wodę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...