Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

To ten, co 47 fragow nabiles? :D szacun, takiego wyniku jeszcze nie trafilem w meczu, w ktorym sam gralem :) ale musisz sie w HS zaopatrzyc- slyszales w ogole, jak do Ciebie z Gesiorem gadalismy na bazarze? :)

 

Ja dzis z kolei pierwszy raz praktycznie USAS-a pouzywalem i bron jest naprawde swietna :D pod koniec udalo sie w koncu i ta amunicje odblokowac, ale i bez tego giwera wymiata, choc ja generalnie od zawsze shotguny bardzo lubilem :)

No, a teraz linczujcie ;)

Odnośnik do komentarza

To był ten mecz http://battlelog.bat...35/4/261998325/ w tamtym było pół na pół z USASEM:) Jak ktoś mnie z niego zabija to od razu go biorę by się zemścić. Nie będę udawał, że nie lubię tej broni bo jest kozacka, ale wolałbym żeby jej w ogóle nie było(odłamkowej dokładnie) Bo famasy itp mi w ogóle nie przeszkadzają, ale odłamkowa :bad: Ogólnie ostatnio ma metrze ciągle staram się zachodzić ich od tyłu, często przez to ginę, ale jak widać są efekty.

Z jakim ogólnie pistoletem chodzicie(nie licząc magnum oraz g18)

Muszę muszę. Ogólnie to bardzo słabo słyszałem, ale u mnie jest taki problem, że ja gram na głośnikach od TV i nawet jak dam głośniej(a o tych porach zbytnio nie mogę) to i tak głosy słabo słychać u mnie. Chciałem ściszyć dźwięki wybuchów itp, a zrobić głośniej mowę, ale chyba się nie da. Znacie może jakiś nie drogi HS, bo teraz kupuję Kingoms of Amalur i jak zostanie parę groszy to chciałbym właśnie w HS się zaopatrzyć, ale oryginalny za 140 zł to trochę za drogo.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

KH2002 zacna broń sprawdza się na krótkich i średnich dystansach i o to chodzi. Dobrze przycelujesz i goscia masz ,szkoda że większość broni tak nie działa.

Takze mi sie podoba. Odtsawilem FAMASa. manulany spust to jest to. IMO gra sie lepiej, skuteczniej, sam moge sobie kontrolowac ile kul chce wystrzelic, przyczym jest celniej i mniejszy odrzut. Szkoda, ze wczesniej nie wpadlem na ta bron. :)

Odnośnik do komentarza

Z jakim ogólnie pistoletem chodzicie(nie licząc magnum oraz g18)

M1911 z durną latarką ;)

ale u mnie jest taki problem, że ja gram na głośnikach od TV i nawet jak dam głośniej(a o tych porach zbytnio nie mogę) to i tak głosy słabo słychać u mnie. Chciałem ściszyć dźwięki wybuchów itp, a zrobić głośniej mowę, ale chyba się nie da. Znacie może jakiś nie drogi HS, bo teraz kupuję Kingoms of Amalur i jak zostanie parę groszy to chciałbym właśnie w HS się zaopatrzyć, ale oryginalny za 140 zł to trochę za drogo.

Ja mam to samo- wieczorem cisza musi byc, dlatego na uszy zakladam normalne słuchawki bezprzewodowe, a headseta zawieszam na koszulce i robi tylko za mikrofon. Rozwazam zakup tego headseta 7:1 od sony- wtedy byloby prosciej (i bardziej przestrzennie pewnie), ale trzeba odlozyc pare groszy najpierw.

Co do odgłosów, to da się- wejdz w opcje-> dzwiek i paskiem na samej gorze scisz prawie na minimum- to wycisza wyłącznie odglosy walki, rozmowy pozostaja na normalnym poziomie, wiec mozesz sobie tam wyregulowac, jak glosne ma byc tło z gry.

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widać jeszcze jest instrukcja jak poprawić voicechat :)

 

If you’re playing Battlefield 3 on the PlayStation 3, you might have run into an issue with VOIP communications. DICE have managed to find and fix the error, which will be applied in a patch scheduled for release on February 6.

However, if you own a particular Bluetooth PlayStation 3 headset — the SLEH-00075 Bluetooth Headset — you’ll need to take some extra steps to fix the issue. DICE advises to do the following:

Go into settings -> Accessory Settings -> Manage Bluetooth Devices -> Press TRIANGLE on headset – Information -> High Quality Mode (Enable high quality mode).

If the issue persists, go to Accessory Settings -> Manage Bluetooth Devices and delete all registered Bluetooth headsets. Then repeat the above steps. This should fix the PlayStation 3 VOIP issue with the particular headset.

 

 

PSS.

Marzy wam się taki tryb nocny :) ?

 

7U2E2h.jpg

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

To ten, co 47 fragow nabiles? :D szacun, takiego wyniku jeszcze nie trafilem w meczu, w ktorym sam gralem :) ale musisz sie w HS zaopatrzyc- slyszales w ogole, jak do Ciebie z Gesiorem gadalismy na bazarze? :)

 

Ja dzis z kolei pierwszy raz praktycznie USAS-a pouzywalem i bron jest naprawde swietna :D pod koniec udalo sie w koncu i ta amunicje odblokowac, ale i bez tego giwera wymiata, choc ja generalnie od zawsze shotguny bardzo lubilem :)

No, a teraz linczujcie ;)

Fajnie się dzisiaj grało. Pozdro Tommi i Kaczor. Ciupaliśmy chyba do 4:30.

Trochę pobawiliśmy się ustawieniami heli co by laser wykorzystać, ale oszałamiających efektów chyba to nie przyniosło.

Tak się zastanawiam teraz dlaczego Tommi nie wchodziły Twoje rakiety i chyba dlatego, że ja mam na strzelca ustawione P-Z i nie mogły dojść. Za to Kaczor z ziemi ściągnął namierzonego heli.

A tak w ogóle to jak to jest: jeśli ja jestem pilotem to strzelec ma moje ustawienia czy swoje?

Odnośnik do komentarza
bez sensu, takie pociski istnieją w realu, więc dlaczego mieliby je kasować?
dla balansu, bo nie można o takim mówić w momencie gdy nikt nie używa pozostałych typów amunicji

dodatkowo dochodzi do nadużyć jak na Metrze czy Bazarze gdzie ludzie nawet nie celują tylko walą po ścianach i wiedzą, że i tak coś trafią

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby można zdjąć nokto na takiej mapie i pooglądać festiwal strzałów :P

bez sensu, takie pociski istnieją w realu, więc dlaczego mieliby je kasować?
dla balansu, bo nie można o takim mówić w momencie gdy nikt nie używa pozostałych typów amunicji

dodatkowo dochodzi do nadużyć jak na Metrze czy Bazarze gdzie ludzie nawet nie celują tylko walą po ścianach i wiedzą, że i tak coś trafią

To samo można powiedzieć o RPG i M320,a nikt nie chce zbanowania tego.

 

Nie wiem czy zauważyliście ale Amtrac ma grubo cięższy pancerz,ostatnio położyłem 3 miny,co wysadza czołg a jego tylko unieruchomiło.Kiedyś też Tunguska sobie z nim radziła,teraz ma przerąbane.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Fajnie jakby można zdjąć nokto na takiej mapie i pooglądać festiwal strzałów :P

bez sensu, takie pociski istnieją w realu, więc dlaczego mieliby je kasować?
dla balansu, bo nie można o takim mówić w momencie gdy nikt nie używa pozostałych typów amunicji

dodatkowo dochodzi do nadużyć jak na Metrze czy Bazarze gdzie ludzie nawet nie celują tylko walą po ścianach i wiedzą, że i tak coś trafią

To samo można powiedzieć o RPG i M320,a nikt nie chce zbanowania tego.

 

Nie wiem czy zauważyliście ale Amtrac ma grubo cięższy pancerz,ostatnio położyłem 3 miny,co wysadza czołg a jego tylko unieruchomiło.Kiedyś też Tunguska sobie z nim radziła,teraz ma przerąbane.

ostatnio zaparkowalem Amtraciem na wyjezdzie z bazy ruskich na kanalach.

 

Nie wyjechal juz z tej bazy zaden czolg a piechota nie mogla sie wychylic :D

To jest teraz maszyna smierci tylko troche wolna

Odnośnik do komentarza
bez sensu, takie pociski istnieją w realu, więc dlaczego mieliby je kasować?
dla balansu, bo nie można o takim mówić w momencie gdy nikt nie używa pozostałych typów amunicji

dodatkowo dochodzi do nadużyć jak na Metrze czy Bazarze gdzie ludzie nawet nie celują tylko walą po ścianach i wiedzą, że i tak coś trafią

 

co nie zmienia faktu że Litwin ma tu rację, na takiej zasadzie można zbanować połowę rzeczy. to mi przypomina sytuację jak robiliśmy ligę Killzone2 i przy ustalaniu regulaminu wyszło na to, że najlepiej zostawić tylko podstawowy karabin :D. Mi jakoś te USASy nie doskwierają, a Metro, Sekwana i Bazar to jedne z moich ulubionych map. Chcą ludzie tak walczyć, niech walczą, a innych typów amunicji też ludziska używają.

 

@kaczor, @Tommi i @Gęsior ale Wam zazdroszczę, miałem sobie chwilę odpocząć i włączyć konsolę, ale skończyło się na tym, że zaliczyłem zgon w zbroi (zasnąłem w ubraniu przez TV) i obudziłem się dopiero o 3 rano :( masakra jak potrafię być zmęczony wieczorami. będzie większa motywacja jak już będzie działać VOIP kurka

Odnośnik do komentarza

Ja niestety wczoraj miałem non stop zrywane połączenie. Szlag by to trafił...patch albo drogie DICE nie dostanie już u mnie nigdy kredytu zaufania jak do tej pory.

 

 

No wlasnie wkurzajace to jest, bo wzrastaja ci w stats'ach ucieczki. Na dodatek mam bug'a, gdzie nie moge sie respic. Wciskam X, i nic. Jedyna opcja wyjscie z rundy. Tak z 10 razy mialem. :sleep:

Odnośnik do komentarza

Fajnie się dzisiaj grało. Pozdro Tommi i Kaczor. Ciupaliśmy chyba do 4:30.

Trochę pobawiliśmy się ustawieniami heli co by laser wykorzystać, ale oszałamiających efektów chyba to nie przyniosło.

Tak się zastanawiam teraz dlaczego Tommi nie wchodziły Twoje rakiety i chyba dlatego, że ja mam na strzelca ustawione P-Z i nie mogły dojść. Za to Kaczor z ziemi ściągnął namierzonego heli.

A tak w ogóle to jak to jest: jeśli ja jestem pilotem to strzelec ma moje ustawienia czy swoje?

No, świetne mecze byly wczoraj (nawiasem mowiac prawie same zwyciestwa :D ) Zwłaszcza ten epicki pojedynek z drugim helikopterem z ostrzalem z wrogich czołgów w tle zapadł mi w pamięć- za(pipi)iste to było, a szczególnie uczucie zwyciestwa jak poslalismy go w koncu do piachu :good2: Gosciu naprawde dobry byl, trzeba mu przyznac :)

Co do rakiet to sam nie wiem- za każdym razem obiecuje sobie po tych laserach duzo, a wychodzi srednio. Przede wszystkim zauwazylem, ze jak mi namierzyles cel laserem, ja go nastepnie namierzylem rakieta i nacisnalem spust, to rakieta nie odpalala od razu, tylko mijaly chyba co najmniej ze 3 sekundy, zanim wystartowala. Co sie dzialo potem, to w ferworze walki ciezko mi jednoznacznie stwierdzic, bo zwykle jednoczesnie kilka roznych rakiet latalo, do tego flary, ciagle ewolucje z obu stron, pikanie namierzania Twoje, moje plus wroga itd., ale na bank nie kazdy strzal dochodzil. W ogole mialem wrazenie, ze ta rakieta nie leciala prosto do celu, tylko odbijala niepotrzebnie w gore jak Javelin, ale jednoznacznie nie jestem w stanie tego stwierdzic. No i raz, wtedy co go Kaczor zdjal, to ja tez strzelalem i bylem pewien, ze to moja rakieta byla, ale punkciki polecialy jednak gdzie indziej :)

Z mojej strony proponowalbym sprobowac jeszcze raz to przetestowac- moze bedzie troche spokojniej i łatwiej nam bedzie ocenic wyniki :)

Zasadniczo jednak chyba najwiekszy problem z tym laserem to to, ze zajmuje slota radaru...

@kaczor, @Tommi i @Gęsior ale Wam zazdroszczę, miałem sobie chwilę odpocząć i włączyć konsolę, ale skończyło się na tym, że zaliczyłem zgon w zbroi (zasnąłem w ubraniu przez TV) i obudziłem się dopiero o 3 rano :( masakra jak potrafię być zmęczony wieczorami. będzie większa motywacja jak już będzie działać VOIP kurka

"zgon w zbroi", dobre :lol: ...ale trzeba bylo wbijac o tej 3.- jeszcze na meczyk czy dwa bys sie załapał ;)

 

To co, Panowie, dzisiaj powtoreczka? :D Ja wbijam prawdopodobnie ok. 22:30 jakby co :)

 

Aaa, musze sie jeszcze pochwalic- wczoraj w koncu gwiazdka za nóż wpadła, hell yeah!! :D ...i tak, Litwin, wiem, ze Ty masz juz szesnaście!! ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

To samo można powiedzieć o RPG i M320,a nikt nie chce zbanowania tego.

 

Ani RPG ani granatnik nie plują pociskami z ratio 275 rpm, nie przeładowują się też w 2,5 sekundy ;)

Tyle że RPG i M320 ma nie porównywalnie większy wybuch.

tyle ze trafienie z rpg metr obok nie zabija, praktycznie trzeba trafic centralnie. A z Usasa mozesz walic do okola goscia a i tak padnie.

To jest tak jak strzelanie z lav'a w tunel na bazarze. Bez celowania wladuje 2 magazynki i zabije min 5 :D

@Up o, której gracie ?

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...