Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Guided rockets dla pilota heli szturmowego coś daje? Z opisu ma "usprawniać trafianie rakietami", w praktyce latają tak samo.

 

 

hahaha 'z opisu' wiesz ile rzeczy z opisu ma działać poprawnie w BF3 a w praktyce nie działa tak jak należy ??

dzisiejszy przykład: wystrzeliłem 3 rakiety z igły w heli, on dopiero przy 3ciej wypuścił race bo dwie pierwsze poprostu poleciały sobie na wprost tak jakby nigdy nic, jakby to były z rgp . . . . . . .

 

przeczytaj sobie opis do amunicji odłamkowej :D hahahaha . . . . . . zadaje mniejsze obrażenia :D hahaha . . . . .

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Guided rocket to niby maja sie lekko nakierowywac np na czolg jak strzelac obok itp tyle ze nie ma zadnej roznicy miedzy Guided rocket a zwyklymi ;)

 

btw 10 prob na dolaczenie z skladem do gry zaliczone :

2 rozne teamy

2 rozne gry

1 osoba dolaczyla reszte zostawilo w menu

3 osoby dolaczyly a osoba startujaca party zostala w menu

jak sie udalo dolaczyc to zwiecha konsoli.

 

Btw VOIP w menu dziala perfekcyjnie!.

W grze nie wiem bo nie udalo sie nam skladem dolaczyc do gry xD

Odnośnik do komentarza

Matchmaking ssie na całej lini w tej grze.

Rozrzuca strasznie ludków z jednego składu przez to zje.bane balansowanie, które działa jakoś pokrętnie. Przykład? Na serwerze 8-7, w ch.uj miejsca, a i tak rozrzuciło na trzy różne składy. A i voice chat coś u mnie dziwnie działał, bo raz co prawda graliśmy i działał w grze, a potem graliśmy znowu w jednym składzie w 4 i jakoś mi nie działał, w sensie włączony ale tak jakbym nic nie mówił (normalnie w konsoli działał, sprawdzone w XMB).

A i faktycznie po prostu za dużo w inną grę grałem, i mi trochę wprawa zeszła, ale kilka meczyków i już M249 SAW wymiatałem ;)

Odnośnik do komentarza

Guided rocket to niby maja sie lekko nakierowywac np na czolg jak strzelac obok itp tyle ze nie ma zadnej roznicy miedzy Guided rocket a zwyklymi ;)

 

btw 10 prob na dolaczenie z skladem do gry zaliczone :

2 rozne teamy

2 rozne gry

1 osoba dolaczyla reszte zostawilo w menu

3 osoby dolaczyly a osoba startujaca party zostala w menu

jak sie udalo dolaczyc to zwiecha konsoli.

 

Btw VOIP w menu dziala perfekcyjnie!.

W grze nie wiem bo nie udalo sie nam skladem dolaczyc do gry xD

Ja już dałem sobie spokój:) Kaczor i Tomi jakoś we dwójkę dali radę, ale ogólnie to żenada.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Balansowanie team'ow tez jest zaje.biste,mam mecze albo dostaje w pi.zde(ledwo z respa sie wychodzi) albo przeciwny team zostaje zamkniety w bazie,na 10 meczy jak sie 1 trafi wyrownany to jest dobrze. Jak by polaczyc Matchmaking+serwery Activison a reszte wziac od Dice to inne gry nie mial by startu :)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Guided rocket to niby maja sie lekko nakierowywac np na czolg jak strzelac obok itp tyle ze nie ma zadnej roznicy miedzy Guided rocket a zwyklymi ;)

 

btw 10 prob na dolaczenie z skladem do gry zaliczone :

2 rozne teamy

2 rozne gry

1 osoba dolaczyla reszte zostawilo w menu

3 osoby dolaczyly a osoba startujaca party zostala w menu

jak sie udalo dolaczyc to zwiecha konsoli.

 

Btw VOIP w menu dziala perfekcyjnie!.

W grze nie wiem bo nie udalo sie nam skladem dolaczyc do gry xD

Ja już dałem sobie spokój:) Kaczor i Tomi jakoś we dwójkę dali radę, ale ogólnie to żenada.

Btw VOIP zrobili teraz został im yyyyyy połowa gry?:)

Odnośnik do komentarza

EA/DICe powinna rozsyłać wiadomości: drodzy użytkownicy gry Battlefield 3 aktualnie nasz produkt dzięki waszym testom przeszedł do fazy beta. Dziękujemy za wspólprace. Przewidywany czas wydania pełnoprawnego tytułu :wrzesień 2013

Nawet tak nie pisz bo Waldys zaatakuje :P Jak ja po demie/becie(jak zwał tak zwał)pisałem że wyjdzie kiszka,to było mi zarzucane brak wiary w Dice(jakby to jakaś świętość była :P )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Balansowanie team'ow tez jest zaje.biste,mam mecze albo dostaje w pi.zde(ledwo z respa sie wychodzi) albo przeciwny team zostaje zamkniety w bazie

 

Trafiliśmy też na niezłą ekipe levelowców (za(pipi)isty balans swoją drogą) i dostaliśmy tak w pizde, że długo będę pamiętał

Najlepsze ze mecz wczesniej na Charku zgnietlismy ruskich zgarniajac wszystkie flagi i zamykajac ich na respie, po czym trafilismy na tych (pipi)ych cyborgow. Przegrana np. 265 ticketami (!!!) grajac na metrze ruskimi mowi sama za siebie :confused: Leżąc juz w lozku zastanawialem sie jeszcze, czy oni przypadkiem tymi calymi myszkami nie grali, bo to jest az dziwne, zeby tak młócili masakrycznie... Ale za to pozniej ten squad dm gralo sie swietnie- co prawda znowu przegralismy, ale tylko trzema i szescioma ticketami, wiec tu przynajmniej jakas walka i emocje byly :D No i przynajmniej na Sekwanie nie dalismy juz sobie pojazdu odebrac- za(pipi)iscie sie wspolpracowalo majac go :) Osobiscie spodobaly mi sie te mecze squadowe- jesli o mnie chodzi, to mozemy przy nast. okazji znowu squad dm/rush popykac :) Dosc powiedziec, ze pierwszy raz chyba od czasow studiow grajac w tygodniu "ostatni" mecz zaczynalem za 5... nie, za 10... nie, za 12 pierwsza w nocy :D

 

Wczesniej tak jak pisaliscie- 1-1,5 h w grze i dwa mecze skonczone. Reszta czasu najrozniejsze proby dołączenia calym skladem- dawno juz tak nie mialem...

 

PS: http://battlelog.bat...49/4/305322836/ Jak widac wystarczy w sumie 8 fragow, zeby najlepszym skladem zostac, a jeden na drugiego najlepszego gracza :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

No gra w drużynie to coś pięknego,wczoraj grałem w qraq-iem i na 3 zgony w jego towarzystwie(grał szturmanem)podniósł mnie tylko raz i jeszcze koło typa z wrogiej drużyny,który nawet nie dał mi szans nacisnąć"X"(zaraz potem sam zginał),po meczu jeszcze był zdziwiony czemu się go czepiam.Jakby każdy tak grał to nikt by podboju nie wygrał,chyba szybciej jest kogoś przy fladze podnieść niż czekać na respa.Wczoraj też trafiłem na klan "51",ogólnie cieniowali,ale w kolektywie siła,musiałem na respie walczyć z 2 samolotami i 1 heli,do tego ukradli nam 1 SU-35 i o dziwo nikomu z drużyny to nie przeszkadzało,tylko mnie.Jak ich przegoniłem i zobaczyli że latam and ich respem to do samolotów nie wsiadali,cykory.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

No gra w drużynie to coś pięknego

 

to mało powiedziane! wczorajsza gra była świetna - szczególnie SQDM: VoiP działał wyśmienicie, nic się nie przycinało, świetnie łączyło. Dzięki temu grało się doskonale. Ja wiem, że będziecie teraz narzekać, łohohohohoho mamy wersję beta zakończoną, wcześniej graliście w alfa pisanym w C++ bez kompilacji bo kolega miał na pracę magisterską przerobić program "Hello World" i wyszedł mu BF3 i teraz robimy patche i w sumie, zgadzam się z Wami. :D

 

Ale wystarczył u mnie jeden wieczór kiedy mogliśmy wreszcie spokojnie ustalić w menu w co chcemy grać, spokojnie gadać w czasie gry, ustalać co robimy teraz i de facto praktycznie w każdym meczu byliśmy top skład (tego metra i sekwany nie liczę :D) i moja wiara w grę rusza do przodu.

 

Z działającym VoiPem świetnie wypadają tryby 4vs reszta świata - SQDM gdzie można mówić co się gdzie dzieje, flankować i grać z głową wypadł świetnie i jestem przekonany że poci.upieniemy w to więcej.

 

Żal mam jednak nadal o ten zj.ebany matchmaking: mamy skład 4 osób i nie idzie odpalić 4vs4 RUSH. No za cholerę nie da się abyśmy grali razem, zawsze nas rozrzuci, tak jakby nie mógł nas wrzucić do pustego serwera i dolepić nam przeciwników. Szkoda, bo chętnie bym ten tryb obadał

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

M249 to przesadzili chyba,żeby 3 razy ginąc od niego jako pilot Little Birda? :P

 

wiesz, słaby pilot jesteś... :banana:

a tak serio to ta gra ma w cholerę takich bugów - chyba najbardziej irytujący jest ślepakostrzelak - trzymanie palca na spuście powoduje, że pierwsze naboje strzelają w cel, potem jest odrzut a potem ubywa naboi na liczniku ale nie ma faktycznego przełożenia na wystrzelone pociski. łatwy test: podejść do ściany i wystrzelać całą serię i zobaczyć gdzie są otwory - będzie ich max 10 na 30 pestek w magazynku. niestety BC2 też cierpiało na ten problem.

 

ps. nie dziwię, że na PC tyle osób ma max levele, jak tam mają CQ na 64 osoby na metrze, leży koleś z taśmą pocisków, ręka na spuście + przerwa na granaty i wpada mu za jednym kampieniem tak z 10-15 killi

Odnośnik do komentarza

wczoraj zestrzeliłem littlebirda z karabinku inżyniera (g36 chyba). wystarczy zbyt pewny siebie pilot z zezem i z 4 magazynki by go w koncu trafic :) z pistoletu dobilem jego naprawiacza, a smiglowiec opadl na ziemie i był mój :D

 

No gra w drużynie to coś pięknego,wczoraj grałem w qraq-iem

ojtam, Często jak gram, to robie jednoczesnie co innego i na kompie odpalone mam film jakiś :P ciężko się skupiac na takich szczegółach :P

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, czy słuchawki od kompa będą pasować do ps3? Jest jakaś przejściówka czy coś w tym stylu ?

 

nie ma

tak trochę nie ten temat, ale zależy jakie masz słuchawki - bo możesz zawsze przez wzmacniacz puścić i podpiąć się pod wejścia audio.

 

@Ltwin to jest znów świetna przewaga gry w teamie - dzięki chłopakom rzadko mam mniej niż 3-4 rakiety w plecaku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...