Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrali mi M1911 :confused:

Nalezalo sie !

okradles ich kupujac ze skladki to tracisz content :P

Litwin ma BF3 ze skladki. :blum2:

 

Ostatnio zauwazylem, ze najlepiej przeladowywac bron, gdy ma sie jeszcze amunicje w magazynku. Wtedy nie ma tej animacji, gdzie koles klepie reka bron. Pojawai sie sie, gdy nasz magazynek jest oprozniony. Fakt, trwa to milisekundy. Ale w przy ostrej wymianie sa one czasem bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Z tymi broniami to jest loteria .Czasem kogoś nie zabijesz z bliska ,a czasem z takiej odległości ,że się dziwisz .

Ja chciałbym sprawdzić jedno , czasem jak jesteś z gosciem lufa z lufą masz mu wycelowane w łeb ,a on zmienia magazynek ,ustawiony bokiem to zdarza się tak ,że to on zalicza HS ,a ty giniesz .Już tyle razy mi się zdarzyło ,że z chęcią bym to przeanalizował na spokojnie z jakies nagrywki .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Coś pozmieniali w M249 SAW bo nie mam już takiego feelingu tą bronią, jest jakby słabsza na dalszy dystans? No i jakby grafika nieco lepsza.

 

A może to ze mną coś nie tak?

 

Efekt placebo robi swoje. Jakby dice dało patcha który nic by nie poprawiał i tak ok 30% graczy uzna, że zmiany były hehehehe ;)

 

To działa jak magia, no nie... :) Wystarczy wspomnieć o patchu i połowa luda nagle dostrzega dziesiątki "wyraźnych" zmian w rozgrywce, feelingu broni itd, itp :)

 

No gra w drużynie to coś pięknego

 

to mało powiedziane! wczorajsza gra była świetna - szczególnie SQDM: VoiP działał wyśmienicie, nic się nie przycinało, świetnie łączyło. Dzięki temu grało się doskonale. Ja wiem, że będziecie teraz narzekać, łohohohohoho mamy wersję beta zakończoną, wcześniej graliście w alfa pisanym w C++ bez kompilacji bo kolega miał na pracę magisterską przerobić program "Hello World" i wyszedł mu BF3 i teraz robimy patche i w sumie, zgadzam się z Wami. :D

 

Ale wystarczył u mnie jeden wieczór kiedy mogliśmy wreszcie spokojnie ustalić w menu w co chcemy grać, spokojnie gadać w czasie gry, ustalać co robimy teraz i de facto praktycznie w każdym meczu byliśmy top skład (tego metra i sekwany nie liczę :D) i moja wiara w grę rusza do przodu.

 

Z działającym VoiPem świetnie wypadają tryby 4vs reszta świata - SQDM gdzie można mówić co się gdzie dzieje, flankować i grać z głową wypadł świetnie i jestem przekonany że poci.upieniemy w to więcej.

 

Żal mam jednak nadal o ten zj.ebany matchmaking: mamy skład 4 osób i nie idzie odpalić 4vs4 RUSH. No za cholerę nie da się abyśmy grali razem, zawsze nas rozrzuci, tak jakby nie mógł nas wrzucić do pustego serwera i dolepić nam przeciwników. Szkoda, bo chętnie bym ten tryb obadał

 

Mam podobne odczucia... Pierwsze 3 miesiące grania w BF3 to było generalnie samotne błąkanie się po serwerach... Rusha nie ruszałem wcale (bez komunikacji to imho bez sensu), conquest dużo częściej ale raczej solo a ulubionym trybem była radosna sieczka w Team Deathmatch - małe, ciasne mapy i radosne fragowanie - tyle, że po niedługim czasie (hmmm... w sumie 100h to nie tak niedługo) znudziło mi się... Dwa ostanie wieczory z kozbinio, Tommim, Gęsiorem, Danielskim, Szpicem i Seto pokazały, że jak tylko uda się wbić na serwer to zabawa jest przednia (oprócz Metra, od którego dostanę niedługo traumy) - skoordynowane działania, zaczątki strategii ;) zaopatrzenie... jest dobrze.. no i jeszcze na nowo odkryty tryb Squad Deathmatch! To ma sens...

 

Aha. Jedna prośba... nauczcie się Panowie jak opuścić drużynę, zmienić zespół i przyłączyć się do kumpli - to żadna filozofia a jeśli tylko wbijemy się na w miarę pustawy serwer w ciągu 30sec możemy być w jednej drużynie (mowa o CQ i Rush)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie taka gra to też miod w najczystszej postaci i jak tak dalej pojdzie (a pewnie pojdzie, zwlaszcza przy kolejnych dlc), to nie przewiduje, zebym mial jakos wielce grac w cos innego do premiery BC3 albo BF4 :)

 

Kaczor, w ogole nastepnym razem jak bedziemy znow czolgiem pocinać, gdzie ja bede kierowca, i trafi sie jakis heli w zasiegu, to ja chetnie szybko na CITV przeskocze, a Ty mozesz go wtedy spokojnie kierowana z-p zdjac :) Nie wiem, czemu na to wczoraj od razu nie wpadlem, jak w takiej sytuacji pytales, czy mam rakiety :D

 

Ktos w ogole wbija na jakis meczyk dzisiaj? :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie taka gra to też miod w najczystszej postaci i jak tak dalej pojdzie (a pewnie pojdzie, zwlaszcza przy kolejnych dlc), to nie przewiduje, zebym mial jakos wielce grac w cos innego do premiery BC3 albo BF4 :)

 

Kaczor, w ogole nastepnym razem jak bedziemy znow czolgiem pocinać, gdzie ja bede kierowca, i trafi sie jakis heli w zasiegu, to ja chetnie szybko na CITV przeskocze, a Ty mozesz go wtedy spokojnie kierowana z-p zdjac :) Nie wiem, czemu na to wczoraj od razu nie wpadlem, jak w takiej sytuacji pytales, czy mam rakiety :D

 

Ktos w ogole wbija na jakis meczyk dzisiaj? :)

Jak będziecie dzisiaj grali ekipą, wyślij mi zaproszenie, bo mogę nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez ukradli M1911 :confused: Litwin cos zrobiles zebys to odzyskal? I BC2 i B3 mam na plytkach, wiec nie wiem o co chodzi.

Jakoś samo wróciło.

Wymasterowałem wszystkie guny wsparcia i M60 i RKM to najgorsza kupa,jakby kapiszonami waliły,najlepszy wydaje mi się MG36 i M240B. Wkurzają mnie te asysty z czołgu,dzisiaj Radox rozwalił dzięki mojemu namierzaniu 5 kolesi i nie dostałem żadnej asysty,wyskoczył napis"asysta pasażera",jak może meić asystę jak ich zabił?

Odnośnik do komentarza

Mnie tez ukradli M1911 :confused: Litwin cos zrobiles zebys to odzyskal? I BC2 i B3 mam na plytkach, wiec nie wiem o co chodzi.

Jakoś samo wróciło.

Wymasterowałem wszystkie guny wsparcia i M60 i RKM to najgorsza kupa,jakby kapiszonami waliły,najlepszy wydaje mi się MG36 i M240B. Wkurzają mnie te asysty z czołgu,dzisiaj Radox rozwalił dzięki mojemu namierzaniu 5 kolesi i nie dostałem żadnej asysty,wyskoczył napis"asysta pasażera",jak może meić asystę jak ich zabił?

Trochę sam sobie przeczysz. "Nie dostałem żadnej asysty, wyskoczył napis asysta pasażera" to dostałeś w końcu czy nie?:)

Odnośnik do komentarza

Niczemu nie przeczę jeżeli przeczytasz dobrze,skoro piszę że ja celowałem a wyskoczyła asysta pasażera,czyli w tym wypadku prowadzącego czołg,a jak on może mieć asystę,skoro przed chwilą ich zabił,nie można mieć punktów za zabicia i za asystę.

 

Dzisiaj zauważyłem głupią przypadłość,jak wyciągnę kabel z netem z PS3,żeby sprawdzić co jest na kompie,to gdy włożę kabel z powrotem nie mogę wejść do żadnego meczu.

 

Powinni coś zrobić z ucieczkami z pojazdów,muszę później kampić na lotnisku by kogoś zabić,powinno być tak że jak pojazd jest unieruchomiony,to nie da się już uciec.Szczególnie walki powietrzne na tym tracą.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Powinni coś zrobić z ucieczkami z pojazdów,muszę później kampić na lotnisku by kogoś zabić,powinno być tak że jak pojazd jest unieruchomiony,to nie da się już uciec.

 

Bardziej idiotycznego pomyslu w tym temacie to chyba nie bylo... to,ze ludzie uciekaja to ich winna/(glupota). ja jak mam inzyniera to zawsze sobie naprawiam,a jak nie mma to siedze do 2-3% zycia kiedy mam pewnosc,ze wybuchnie

Odnośnik do komentarza

Mam podobne wrażenie co pisali wcześniej inni,osłabili USAS-a,dobrze że tylko 150 killi potrzebowałem do blachy.Chociaż i tak znalazł się kolo,który napisał ze jestem hakerem,bo USAS nie jest taki celny.

 

litwin powiedz mi jak nabijasz kille samolotami ? z tym pierd*lonym karabinkiem co jest w wyposazeniu na poczatku to ja chyba nigdy nikogo nie zdejme ; /

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej grze odzyskałem wiarę w bf3. Można było w końcu pogadać pośmiać się i pociupac przeciwników na spokojnie odmawiając gdzie kto jest i co robimy. Wieczór z bf3 w końcu zaczyna przypominać za co uwielbialem bc2. Ps. Tez się zastanawiam kto myl zebole:) trza przekazać kobietom ze koniec trzaskania lodzikow w czasie meczu bo teraz wszystko słychać;)

 

(null)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Komunikacja działa teraz aż za dobrze. Danielski, Kaczor, Tommi przyznawać się Panowie kto wczoraj mył zęby w trakcie rozgrywki ;]

Po wczorajszej grze odzyskałem wiarę w bf3. Można było w końcu pogadać pośmiać się i pociupac przeciwników na spokojnie odmawiając gdzie kto jest i co robimy. Wieczór z bf3 w końcu zaczyna przypominać za co uwielbialem bc2. Ps. Tez się zastanawiam kto myl zebole:) trza przekazać kobietom ze koniec trzaskania lodzikow w czasie meczu bo teraz wszystko słychać ;)

Jest nas juz trzech, ktorzy nie myli, wiec wychodzi na Kaczora :D

...chyba, ze teraz taka żyleta jest ten voip, ze nawet sąsiadów ściąga :D Ja mam ostatnio jednych, ktorzy dosc glosne łóżkowe akcje wieczorne lubia robic- zobaczymy, czy to dotrze :D

 

PS: Jeszcze ok. 50 tys. pkt. do gwiazdki dla szturmowca i przesiadam sie na jakis czas na zwiadowce- bedzie zawsze radio jakies postawione :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...