Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

To nie jest żaden argument ,że muszą płacić za łatki .Ile osób jest zawiedzionym po tym BFie ,a ilu wściekłych ,że sobie kpią z graczy nie wydając poprawek.DLC wyjdzie w czerwcu dopiero ilu do tego momentu doczeka ?Ilu potem z tych zawiedzionych kupi np.BC3 .Sami sobie szkodzą

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ktoś uważa, że 40000 dolarów to problem dla EA? BF3 Zeszło w 12 milionach egzemplarzy, 40 k to miesięczny koszt Red Bulla, który jest dostarczany do ich biura :D

 

Pryxfus kolega wyzej,zle pisze 40k to dla malych studow duze placa nawet 100k to raz,dwa pamietajcie o tym,ze BF3 nie sprzedal by sie tak dobrze gdyby nie gigantyczna kampania w ktora wrzucone miliony $,do tego koszt produkcji silnika,pensje dla pracownikow,% pensji dla pracownikow od sprzedazy,aktorzy itd. wydaje mi sie,ze duzego rzeczywistego zysku to oni z tego nie mieli. Dopiero moze BC3,BF4 przyniosa duze zyski

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

O markę produktu trzeba dbać .Jak ktoś się chce wypromować to muszą iść za tym koszty i na dodatek żeby tą falę podtrzymać to musi być nadal jakość.Przy BF3 widzę ,że to jest olewanie sprawy .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dopiero moze BC3,BF4 przyniosa duze zyski

 

po tym co odwalili z BF3 to wątpie

 

Sa wkurzajace rzeczy ale nie na tyle,zeby przeszkadzalo to w normalnej grze..Jakosc swerwerow to wina EA/PS3. Xbox niema problemu bo serwery sa po stronie MS. na Pc sa czasem problemy z wywalaniem sie gry.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Też masz racje. Ja tylko gdybam. Gdyby oni byli fair to 50 dych co dwa miechy mógłbym im płacić.

 

No właśnie, gdyby byli fair... Gdyby dodatki były pokroju wietnama (coś a'la 2142 bym nie pogardzil :) ) to ja rozumiem ale za stare mapy to ja nie mam zamiaru płacić

 

Pamietajcie o jednym team od patch nie pracuje nad map packiem. Sony w sumie tez nie ulatwiaja im roboty,przyklad trine 2 ta sama wersja w eu/usa i co ch.ujki w eu mieli jakis problem. Mnie tez wku.rwia brak patch do dzis. Teraz otwieraja 2 studio wiec moze bedzie to dzialac szybciej,wejdzcie sobie na strone dice gdzie sa oferty pracy jest chyba z 50 ofert maja po prostu za malo ludzi,to nie jest activision ktore ma 3 studia po 100-250 osob. Wiec wszystko u nich idzie wolniej. Na obiecywali troche,ale skad macie pewnosc ze to nie marketingowcy EA dorzucili kilka opcji,ktorych nie uzgodnili z Dice?

 

A ch.j mnie to obchodzi, płacę - wymagam.

 

BTW problem ceny może być spowodowany przez ograniczenia oraz testy prowadzone przez SONY i MICROSOFT podczas weryfikacji patchów,dlc itp. Podobno KAŻDA zawartość wrzucona do ściągnięcia kosztuję firmę 40.000 USD

Jeśli sprzedają półprodukt, albo betę za cenę pełnej gry, to niech płacą za patche.

Ktoś uważa, że 40000 dolarów to problem dla EA? BF3 Zeszło w 12 milionach egzemplarzy, 40 k to miesięczny koszt Red Bulla, który jest dostarczany do ich biura :D

 

Piwo dla Was

 

Coś dziwnie mi się dzisiaj lata,jakbym miał zatankowany diesiel :P Samolot jest wolny i ociężały,może to lagi.

 

Ciepło się zrobiło i przestali lać dodatki uszlachetniające do wachy :D

Odnośnik do komentarza

Ostatnio chciałem być cwany i wziąłem do heli namierzanie laserowe i zapomniałem wywalić rakiety p-z,namierzyło mi heli,nawet rakieta się na niego namierzyła,nawet wystrzeliła ale zaraz po znikła,o co chodzi :P Do tego ostatnio mam tak że rakiety odbijają się jakby od pola siłowego pionowo w górę,miał ktoś tak z was?Strzela, 2 rakiety,idą po linii prostej i nagle 2 pionowo w górę lecą,olewając heli.

Odnośnik do komentarza

A może to był soflamowany Javelin? Wtedy właśnie pocisk leci prosto, potem wzlatuje wysoko w górę i o ile nie trafił w jakąś przeszkodę, to spada na pełnej ku.rwie w cel :] Swoją drogą a propo pamiętam kiedyś że widziałem jak kolo obok mnie strzela z Javelina w namierzony soflamem przeze mnie cel, i pocisk wzniósł się w górę... i trafił w przelatujący akurat wtedy chopper :D Zaje.bistą bekę miałem ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio chciałem być cwany i wziąłem do heli namierzanie laserowe i zapomniałem wywalić rakiety p-z,namierzyło mi heli,nawet rakieta się na niego namierzyła,nawet wystrzeliła ale zaraz po znikła,o co chodzi :P Do tego ostatnio mam tak że rakiety odbijają się jakby od pola siłowego pionowo w górę,miał ktoś tak z was?Strzela, 2 rakiety,idą po linii prostej i nagle 2 pionowo w górę lecą,olewając heli.

Pisalem o tym pare tyg. temu, po tym jak z Gesiorem to kombo (laser + kierowana p-z) w heli bojowym probowalismy. Dzialo sie dokladnie to samo- rakieta nie dochodzila do celu z niewiadomego powodu. Nic latajacego tym nie ustrzelilem...

 

Co do wypierniczenia w gore przed samym celem to moim zdaniem tez to jest celowa trajektoria lotu zeby trafic z gory (jak w Javelinie). Dzieje sie tak widzocznie za kazdym razem, jak cel jest namierzony laserem wczesniej- dziwnym trafem jednak heli nie trafia...

 

Dlatego sie dziwilem za(pipi)iscie, jak ktos niedawno ten filmik wrzucil, gdzie kolesie z budynku soflamem + javelinami rozwalali wszystko dookola, wlacznie z heli i jetami (!).

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Pamietajcie o jednym team od patch nie pracuje nad map packiem. Sony w sumie tez nie ulatwiaja im roboty,przyklad trine 2 ta sama wersja w eu/usa i co ch.ujki w eu mieli jakis problem. Mnie tez wku.rwia brak patch do dzis. Teraz otwieraja 2 studio wiec moze bedzie to dzialac szybciej,wejdzcie sobie na strone dice gdzie sa oferty pracy jest chyba z 50 ofert maja po prostu za malo ludzi,to nie jest activision ktore ma 3 studia po 100-250 osob. Wiec wszystko u nich idzie wolniej. Na obiecywali troche,ale skad macie pewnosc ze to nie marketingowcy EA dorzucili kilka opcji,ktorych nie uzgodnili z Dice?

 

A ch.j mnie to obchodzi, płacę - wymagam.

 

Nie chce sie obrazic,ale z tego co pamietam to masz gre ze skladki. Zaplaciles 20% ceny gry,rozumiem ludzi ktorzy sie wkur.wiaja bo zaplacili 179zl-200zl. Ale miec z gre ze skladki i sie rzucac to juz smiech na sali.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A ja dziś miałem przerąbane Caspian dwóch ogarniętych pilotów jetów nie dawało mi żyć w moim biednym heli :(.

Byłem bezradny jak niemowlę, bo jak inaczej jak nie miałem wsparcia.

Tylko ja przeciwko 2 jetom i heli :(

 

Wtedy najlepiej wyjść z meczu,bo tylko będziesz się wkurzał a nic nie powalczysz.Ja natomiast mam mega agresję,Dice bym skopał po ryju,co zszedłem niżej samolotem lub heli to traciłem panowanie,jakby ciąg znikał i się rozbijałem.Do tego jeszcze inna sytuacja,ale zapomniałem,może i lepiej,bo kląłem strasznie :P

Odnośnik do komentarza

Do wszystkich, ktorzy caly czas bez przerwy tylko narzekaja: bez obrazy, ale powiedzcie mi- skoro to taki zabugowany shit, przez ktorego sie czlowiek tylko wnerwia i wrzody zoladka hoduje, to dlaczego Wy nie dacie sobie spokoju i w cos innego nie pogracie? Przeciez jest chyba pierdylion innych, lepszych gier od tego badziewia?

 

Pytam, bo temat mial byc o akcjach, broniach itd., a od miesiecy jest tu tylko jedno wielkie narzekanie: to źle, tamto niedobrze, jeszcze co innego w(pipi)ia caly czas, za to by Dice ryje kopali, za tamto rozrywali jak kartki, itd., itp., i w kolko to samo... Az mi sie odechciewa czasami to czytac...

 

A juz najbardziej to mnie też rozpieprza, jak składkowicze najglosniej krzycza...

Edytowane przez tommi___t
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co do rzeczy ma że składkowicz?Czy to że poczekali 2 dni dłużej i skorzystali z oferty Dice,nie pozwala im wypowiadać się o błędach tej gry,których jest multum.Jak ty grasz na znieczuleniu w większości wypadków i dla jaj,to ciebie bugi aż tak nie ruszają.Mnie dzisiaj 2 rzeczy do szewskiej pasji doprowadziły,nie mogłem rzucić ammo,tylko stał z tą skrzynką w ręku,zmieniało mi miejsce i zamiast w samolocie respiło mnie na planszy,nawet nie napisze ze znowu konsola się zawiesiła.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A co do rzeczy ma że składkowicz?Czy to że poczekali 2 dni dłużej i skorzystali z oferty Dice,

 

Jakiejk oferty? o ja.pier.dole ja myslalem,ze masz chociaz troche rozumu.. Nie skorzystales z oferty,tylko sie zlozyles na gre.Nigdzie na psn nie bylo kup jedna gre i zagraj z 5 znajomych na 5 roznych konsolach.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
A co do rzeczy ma że składkowicz?Czy to że poczekali 2 dni dłużej i skorzystali z oferty Dice

tekst roku, jak ukradniesz cos w sklepie to też uznajesz to za oferte skelpu że nie dopilnowali przedmiotu?

 

zasługujesz na 20% gry a grasz w całość wiec ciągłe marudzenie juz wszystkim bokiem wychodzi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przestancie (pipi).ic kocopaly:) To ze Litwin czy ktokolwiek kupil gre ze skladki toco ? To ze MY kupilismy BETE za pelna cene to smiech na sali. Prosilbym wszystkich krytykow o podeslanie mi linka o nielegalnosci takiego zagrania gdyz moze jestem niezbyt wyedukowany w tych tematach ale nawet jesli istnieje taki link to jak nazwac zagrywke jaka sa online passy, nie mozemy sprzedac w pelni funkcjonalnej gry za ktora placi sie pelna cene i kupuje legalnie.. Rzeklem.. a teraz naku.rwiam salta i wracam ratowac galaktyke.

 

PS.1. Napierd.alanie USASEM w swoich to prawie jak ru..chanie Jenny Jamson po same kule. Pozdro wariaty!

PS.2. Kaczor wracaj do gry do chu.ja Pana

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...