Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Rozi zadzwon na numer co jest na pudelku a Ci wszystko wytłumaczą.

Mi wymienili na noweczke z nowym VIP codem.

Rachunku nie wymagali.

Tylko czas oczekiwania to ok tydzien+

 

btw Danielski nie ma takiego latania mavem! :rofl2:

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

tak fajnie się grało, a wy wyszliście :) czemu ?? :D

 

To naprawde nie miało nic wspólnego z tym, że dostaliśmy lanie na ostatniej mapie... Nie wiem jak inni ale ja się wynudziłeeeeeeem a po doświadczeniach z ostatniej "depresji" :) wolę nie przeginać i poszedłem kulturalnie spać... Dużo lepiej bawiłem się grając z Tobą wcześniej w U3... No i Danielskii był nie w sosie a wiadomo jak to jest... nie ma śpiewania nie ma wyników...

 

Aha dla tych którzy chcieli przejści misję ze snajperkami na "poziomie dla niepełnosprawnych" by zdobyć pucharek, z przykrością informuję że w tym wypadku poziom trudności nie ma nic do rzeczy.

Problemem jest zbugowana misja czyt. masz przejść to przejdziesz nie zależnie na jakim poziomie :)

 

Jeśli chodzi wam o pucharki to nie ma sensu grać na hardzie. Misja snajperska to pompowacz wkur.wienia - puchar wpadnie albo... nie... :) Raczej nie...

Odnośnik do komentarza

Aha dla tych którzy chcieli przejści misję ze snajperkami na "poziomie dla niepełnosprawnych" by zdobyć pucharek, z przykrością informuję że w tym wypadku poziom trudności nie ma nic do rzeczy.

Problemem jest zbugowana misja czyt. masz przejść to przejdziesz nie zależnie na jakim poziomie :)

 

No właśnie,przecież tam chodzi o heady i ochronę cywili a nie bezpośrednią walkę,jak np. na placu w chyba 3 misji.Patrząc na ten filmik wiem ze będę podjarany z AUG i L85 w wersji wsparcie,ale modlę się oby AUG nie był tak mocny jak w BC2,bo będzie"psioczenie"tak jak teraz o Famas-ie.

Odnośnik do komentarza

No my wczoraj z Gęsiorem zaczelismy tego coopa i po 2h przerwalismy oczywiscie na misji snajperskiej po chyba 4. nieudanej probie... Dzis sie sprobuje moze do konca pocisnac, ale generalnie w(pipi)iajaca jest ta misja maksymalnie jak sie na codzien snajperki w ogole nie uzywa...

Ogolnie rzecz biorac wydaje mi sie, ze roznica w poziomie trudnosci pom. łatwym/normalnym/hardem jest nieadekwatna (duzo wieksza) od roznicy w ilosci zdobywanych punktow.

 

Kozbinio, Ty na jakim poziomie w koncu to zrobiles? Duzo misji musiales powtarzac, zeby 160k zdobyc?

 

PS: Ten dodatek to faktycznie typowo pod shotguny- beda graly USASy, oj,beda... Po minucie z tych ścian tylko drzazgi i belki zostaną.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

misje gra się na easy - tak najszybciej wbijecie punkty. w snajperskiej misji zawsze oddawajcie dwa strzały w typa - oszczędzicie sobie powtórek. w autobusach strzelajcie do bandziorów dopiero wtedy gdy zostaną wybite szyby. najtrudniejszy moment to ten w którym trzeba zdjąć 3 grupy po 3 typa. zaczynajcie od lewej, potem tych z prawej a na koniec tych w środku. musicie koniecznie grać na HSach i ustalić jakiś sygnał do strzału (3,2,1 BOMBA! czy coś :) ). dla mnie z ziomkiem zajęło to 50 prób także powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude
Patrząc na ten filmik wiem ze będę podjarany z AUG i L85 w wersji wsparcie,ale modlę się oby AUG nie był tak mocny jak w BC2,bo będzie"psioczenie"tak jak teraz o Famas-ie.

Nie ma co się jarać bo Dice to Dice :P.Abakan miotał nieźle w BC2 w BF3 to cień.Co do Famasa to się nie dziwie psioczenia ,przecież to jest snajperka do tego masz swist kul i na 10 trafień 7 headów .

Odnośnik do komentarza

powinni jakoś ukarać zabójstwa w zespole, typu za jednego zabitego dostajemy -20 własnych śmierci, a za 5 zabitych dostajemy przymusowego nieśmiertelnika-kutasa, którego nie da się zmienić !! i jeszcze niech do tego powiążą pilota helikoptera z maszyną, żeby nie było tak, że tuż przed ziemią wyskoczy i reszta graczy/pasarzerów dostaje pecha czy inne (pipi) a on sobie odchodzi ucieszony. Za taki numer powinien przez 50 następnych gier paradować w jaskrawym stroju z napisem na czole 'pie***ona ciota'.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Kozbinio, Ty na jakim poziomie w koncu to zrobiles? Duzo misji musiales powtarzac, zeby 160k zdobyc?

 

@tommi, cisnąłem na easy. najpierw próbowałem grać na normal, ale z randomem nie mam szans. wszystkie misje przeszedłem na easy razem z losowymi typami. najdłużej szedłem helikopter (sam się musiałem nauczyć latać) i snajperki - ale tutaj już było lepiej na ostatnie 4 misje trafiłem na ogarniętego kolesia.

robiłem od 10000 do 13000 za rundę, więc w mniej więcej 15 rund powinieneś odblokować. mi to zajęło 4,5h, powtórzyłem kilka razy ostatnią i helikopter - w ostatniej wpada najwięcej punktów, a helikopterem chciałem podciągnąć świeżo nabyte umiejętności.

 

jeżeli chodzi o bycie nie wykrytym, to najdalej z randomem doszliśmy do pierwszej grupy za autobusami. bardzo pomada spoting - jak naciskasz select, to nad głową przeciwnika pojawia się cyfra 1 (moje zaznaczenie) lub 2 (kolegi). W ten sposób ustalaliśmy bez HSa kto strzela w jakiego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

My z Gesiorem dwie pierwsze na normalu zrobilismy, a dwie kolejne na easy. Reszte tez raczej na easy pocisniemy- chyba latwiej i szybciej tak dwa razy przejsc, niz raz na normalu czy hardzie. Jedynie heli bym chetnie pyknal na hardzie- to w teamie banał powinien byc, sadzac po tym jak normala rozpykalismy :D

To (pipi) ze snajperkami mnie frustruje (dotarlismy poki co do autobusow i dupa, a z tego co piszecie to najtrudniejsze dopiero dalej...)- Gesior, jak w kilku kolejnych probach nie pojdzie, to jak dla mnie mozemy po prostu powtorzyc ktores poprzednie misje, az te 160tys. zgarniemy i final- ja az takiego cisnienia na zaliczenie wszystkich misji nie mam (najwyzej sie je kiedys pozniej z nudow pocisnie), a nie lubie sie w(pipi)iac niepotrzebnie...

 

Ogolnie to w porzo ten coop. Fajna jest "Atak i ucieczka"- dynamiczne akcje w budynkach, w zwarciu, z USASem, MP7 albo AKS :) Ta z noktowizorami tez byla spoko :) O heli nawet nie wspominam :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jak narazie po ograniu pierwszych 2,5 misji na hardzie jest zadziwiająco łatwo, spodziewałem się dużo większego wyzwania a największym wrogiem jest ok. sekundowy lag w VOIP. Choć wrogowie to ciągle tubylcy wyszkoleni przez siły specjalne, dzięki czemu z broni bez optycznego celownika potrafią osiągnąć niesamowitą precyzję, lecz to ciągle są ludzie (??) i grając z ogarniętym towarzyszem poziom trudności oceniam na między easy a normal :) , może to też kwestia tego że wcześniej ograłem je na łatwym poziomie i wiem co, gdzie, kiedy .

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Poczekaj na ewakuacje,będziesz bluzgał na lewo i prawo.Tak zresztą jak ja dzisiaj,ta gra uczy pokory na każdym kroku,co prawda typ miał farta w 4 z 5 sytuacji,ale nie liczy się jak,ważne że zestrzelił mnie 5 razy a ja go ani razu,umiejętności na równi ale małe smaczki zadecydowały że miałem ratio 1:7 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...