Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Buahahahaha.....tą cukiernice to Ty masz za dużą w domu :rofl2:

Miałem przed chwilą za(pipi)istą runde na Metrze. Tak czułem, że idzie mi dobrze, że napieram, że latam po całej mapie, że wchodze na plecy i robie rzeź, że wszędzie mnie pełno, wsadziłem nawet 4 kosy, myślę se jest git...znacie na pewno to uczucie. I to uczucie towarzyszyło mi do momentu jak zobaczyłem tablice z wynikami: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/35025676/4/228767929/

 

Ja się pytam jak? No (pipi) jak? Nie pojmuje. Bez kitu. Szacun kabotyn.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Patch wlasnie zostal oddany do certyfikacji do Sony i MS :D ... A z serwerami sie potwierdzilo bedzie trzeba placic za wynajem.W Close Quaters bedzie nowy tryb(pewnie CTF)

 

A co do tego quickfix z B2K to po patchu bedzie on konieczny

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

wczorajsza gra byla genialna.

Wyrzuciło mnie z gry i postanowilem dolaczyc, ale wrzucilo mnie do przeciwnej druzyny ale slyszalem voip chlopaków z przeciwnej druzyny ( wszystkich 8). Ktos mowi: Idziemy na C no to ja za nimi. Sprzedaje 1 kose, 2 kose i slysze w sluchawke " Plecy kosy leca xD" to postanowilem ostatniego zabic karabinkiem ;).

Za takie chwile kocham battlefield :P

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

spoko chwile potem przejechalem 2.

Jak nie moglem nikogo zabic spycharka to jak wpadlo trophy to tak jakby gracze spawnowali sie przedemną. Co chwile kogos na lyzce mialem xD

Odnośnik do komentarza

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

 

To po co strzelałeś jak widziałeś że kolo ewidentnie na kogoś poluje?

Odnośnik do komentarza

To (pipi) ze snajperkami mnie frustruje (dotarlismy poki co do autobusow i dupa, a z tego co piszecie to najtrudniejsze dopiero dalej...)- Gesior, jak w kilku kolejnych probach nie pojdzie, to jak dla mnie mozemy po prostu powtorzyc ktores poprzednie misje, az te 160tys. zgarniemy i final- ja az takiego cisnienia na zaliczenie wszystkich misji nie mam (najwyzej sie je kiedys pozniej z nudow pocisnie), a nie lubie sie w(pipi)iac niepotrzebnie...

 

Wychodzi na to, że w parze z Danielskim jesteśmy niezłe madafakery bo absolutnie nic poza pucharkiem z misji snajperskiej nie sprawiło żebyśmy w co-opie więcej niż 30 razy wypowiedzieli zaklęcie "KU.RWA"... Schodki zaczynają się dopiero przy próbie platynowania...

Co do laga na VOIPie - myślałem, że to tylko dlatego, że Danielskii w irlandzkiej wiosce a ja w Tychach... Nawet przypuszczałem, że przez to opóźnienie nie wychodzi nam misja snajperska... Jak się okazuje lag jest zawsze...

 

PS. Przyjemne mecze wczoraj wychodziły na CQ... można na jakiś czas porzucić deathmatche :)

pozdrawiam uzależnionych...

 

PS2. Wbijajcie do plutonu Wariaty z Forum :) mój nick w battlelogu - kaczorro666

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391563871315/

Będziemy porównywać swoje e-penisy i takie tam ;)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

To (pipi) ze snajperkami mnie frustruje (dotarlismy poki co do autobusow i dupa, a z tego co piszecie to najtrudniejsze dopiero dalej...)- Gesior, jak w kilku kolejnych probach nie pojdzie, to jak dla mnie mozemy po prostu powtorzyc ktores poprzednie misje, az te 160tys. zgarniemy i final- ja az takiego cisnienia na zaliczenie wszystkich misji nie mam (najwyzej sie je kiedys pozniej z nudow pocisnie), a nie lubie sie w(pipi)iac niepotrzebnie...

 

Wychodzi na to, że w parze z Danielskim jesteśmy niezłe madafakery bo absolutnie nic poza pucharkiem z misji snajperskiej nie sprawiło żebyśmy w co-opie więcej niż 30 razy wypowiedzieli zaklęcie "KU.RWA"... Schodki zaczynają się dopiero przy próbie platynowania...

Co do laga na VOIPie - myślałem, że to tylko dlatego, że Danielskii w irlandzkiej wiosce a ja w Tychach... Nawet przypuszczałem, że przez to opóźnienie nie wychodzi nam misja snajperska... Jak się okazuje lag jest zawsze...

 

PS. Przyjemne mecze wczoraj wychodziły na CQ... można na jakiś czas porzucić deathmatche :)

pozdrawiam uzależnionych...

no przecie ja swoje wywody bazowałem na graniu pod trophy. przejść co-op'a nawet na hardzie to każdy kto gra w FPSy przejdzie bez popity
Odnośnik do komentarza

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

spoko chwile potem przejechalem 2.

Jak nie moglem nikogo zabic spycharka to jak wpadlo trophy to tak jakby gracze spawnowali sie przedemną. Co chwile kogos na lyzce mialem xD

Hehe, słyszałem ten żal w głosie.

Mi tez wpadło w końcu "Like a Boss". Może czwarty raz siedziałem w spycharce, chwilę po przejechaniu przeciwnika gra się zatrzymała i po 10 sekundach wpadło trophy, uff.

 

B2K trzeba ściągać jeszcze raz? Można go odinstalować czy trzeba wywalić całe dane gry? Ściągnięcie daje możliwość używania dodatkowych broni z B2K które teraz są zabugowane?

Odnośnik do komentarza

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

 

To po co strzelałeś jak widziałeś że kolo ewidentnie na kogoś poluje?

Ja wiem Litwin, że Ty byś się domyślił, że kolo ewidentnie na kogoś poluje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...