Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

 

To po co strzelałeś jak widziałeś że kolo ewidentnie na kogoś poluje?

Ja wiem Litwin, że Ty byś się domyślił, że kolo ewidentnie na kogoś poluje.

 

Wyczuwam ironię,tak jak i nędzną podpuchę pryxa,ale zadam wam wydawałoby się proste pytanie,po co ludzie wsiadają do spycharki na wake?No chyba nie żeby się szybko przemieścić,tylko żeby kogoś rozjechać.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

 

To po co strzelałeś jak widziałeś że kolo ewidentnie na kogoś poluje?

Ja wiem Litwin, że Ty byś się domyślił, że kolo ewidentnie na kogoś poluje.

 

Wyczuwam ironię,tak jak i nędzną podpuchę pryxa,ale zadam wam wydawałoby się proste pytanie,po co ludzie wsiadają do spycharki na wake?No chyba nie żeby się szybko przemieścić,tylko żeby kogoś rozjechać.

 

Ja wsiadam po to zeby sie przemiescic,jak nie mam innego wyjscia.

Odnośnik do komentarza

BF3 masz na płycie? Pewnie dlatego patche i B2K to jeden plik dla Ciebie i reszty. Ja mam wersję z PSS i B2K jest osobno.

Więc wychodzi na to, że musicie wywalić i ściągać wszystkie patche od nowa.

 

EDIT: Głupi ja. Kolega niżej ma rację, po co wywalać skoro można ściągnąć i zainstalować na istniejący już na dysku dodatek.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

 

To po co strzelałeś jak widziałeś że kolo ewidentnie na kogoś poluje?

Ja wiem Litwin, że Ty byś się domyślił, że kolo ewidentnie na kogoś poluje.

 

Wyczuwam ironię,tak jak i nędzną podpuchę pryxa,ale zadam wam wydawałoby się proste pytanie,po co ludzie wsiadają do spycharki na wake?No chyba nie żeby się szybko przemieścić,tylko żeby kogoś rozjechać.

Szpic był w zespole ze mną a nie w drużynie. W związku z tym nie wiedziałem kto siedzi w spycharce. Mógłby to być np kolo z 5 levelem, który sobie wsiadł, po prostu aby obczaić co i jak z tą furmanką. Jasne teraz? Pzdr

Odnośnik do komentarza

Ja mam BF3 z plytki, BtK z PSS. Wbilem normalnie na PSS w "My downloads" i pobralem BtK jeszcze raz (1,3 GB). Potem normalnie "Zainstaluj" i sie zainstalowalo.

Swoja droga- ktorych broni dotyczyl ten bug i na czym polegal, bo w sumie to ja nic nie zauwazylem jak dotad dziwnego, a sciagnalem dla spokoju ducha glownie, no i nie wiem teraz czy pomoglo? :D

 

Hehe, ta akcja ze spychaczem to przy lotnisku byla, jak na heli czekalismy, tak? :D Kojarze tylko, ze spojrzalem- pogina ktos w spychaczu, przyczailem dokladnie- Szpic- ale reszty juz nie widzialem, bo sie tam jacys bandziorzy krecilii i sie na nich skoncentrowalem :)

 

Wczorajsze mecze byly za(pipi)iste naprawde- nie wiem, kiedy ostatnio takie wyniki indywidualnie mialem :) W pewnym momencie juz zaczalem myslec, ze po tej ponownej instalacji BtK jakis bug jest i mi punkty podwojnie nalicza :D

 

Podbój rządzi :D M249 z tłumikiem i dwojnogiem + claymory dla osłony plecow tez :D Na Sekwanie pieknie sie nim kosilo kolesiow przy A z budynku na rogu, na wpost respy amerykancow :] Odkad zgwiazdkowalem i zostawilem zwiadowce, fun z gry znowu tak ze 2-3 razy sie zwiekszyl :D Albo bieganie ze składem z rpg wokol budynkow na Sharqim i rozwalanie czolgow- poezja!! :D Tego mi brakowalo w ostatnich tygodniach :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja mam BF3 z plytki, BtK z PSS. Wbilem normalnie na PSS w "My downloads" i pobralem BtK jeszcze raz (1,3 GB). Potem normalnie "Zainstaluj" i sie zainstalowalo.

Swoja droga- ktorych broni dotyczyl ten bug i na czym polegal, bo w sumie to ja nic nie zauwazylem jak dotad dziwnego, a sciagnalem dla spokoju ducha glownie, no i nie wiem teraz czy pomoglo? :D

 

 

Bug polegal na tym,ze bron byla wysoko w gorze i nie dalo strzelac,a po patchu i tak to bedzie obowiazkowe,wiec lepiej pobrac teraz..

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Poginam wczoraj na Wake'u i patrze koleś z mojej drużyny zapyla spycharka po pasie startowym. Widze, że leci na niego przeciwnik no to ja go "bang bang". Za chwile w słuchawce słysze "dzięki MG, właśnie chciałem go przejechać" :). Sorry Szpic ;)

 

To po co strzelałeś jak widziałeś że kolo ewidentnie na kogoś poluje?

Ja wiem Litwin, że Ty byś się domyślił, że kolo ewidentnie na kogoś poluje.

 

Wyczuwam ironię,tak jak i nędzną podpuchę pryxa,ale zadam wam wydawałoby się proste pytanie,po co ludzie wsiadają do spycharki na wake?No chyba nie żeby się szybko przemieścić,tylko żeby kogoś rozjechać.

Szpic był w zespole ze mną a nie w drużynie. W związku z tym nie wiedziałem kto siedzi w spycharce. Mógłby to być np kolo z 5 levelem, który sobie wsiadł, po prostu aby obczaić co i jak z tą furmanką. Jasne teraz? Pzdr

 

No właśnie nie bardzo,to się nie tyczy szpica,tylko ogólnie,masz niebieską ikonę i widzisz że to twój,jak kolo ma 5 lvl to nie umie czytać?Nie mógł się dowiedzieć ze za zabójstwo jest trofeum?Przez coś takiego męczyłem się miecha z tym trofeum,bo zawsze

"życzliwy" w ostatniej chwili ściągał mi delikwenta.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Bug polegal na tym,ze bron byla wysoko w gorze i nie dalo strzelac,a po patchu i tak to bedzie obowiazkowe,wiec lepiej pobrac teraz..

Czyli co? Jeżeli ktoś nie ma BtK nie będzie mógł ściągnąć pacza?

bedzie,ale jezeli ktos ma btk to bedzie musial pobrac patch i btk

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Przy okazji, szkoda, że nie certyfikują pełnych wersji gier ;]

 

Serio? zawsze mi sie wydawalo,ze certyfikuja :P,chociaz szczerze to tych z sony od certyfikacji jak i bete testerow Dice wywalil bym na zbity pysk.

Odnośnik do komentarza

Tyle gram a dopiero dzisiaj dowiedziałem się 2 rzeczy,po pierwsze te drugie rakiety naprowadzane w LAV faktycznie są kozackie i można na luzie z nimi startować na czołg,źle się do nich zabrałem,teraz to u mnie podstawa.Druga sprawa to lekkie zaskoczenie,bo typ ustrzelił mnie z rakiety p-z z Little Birda,wygląda na to ze trzeba po wystrzeleniu cały czas trzymać cel w namierzaniu,tak jak np. w LAV,flary nie ratują i 1 rakieta wysadza kompletnie heli.Jutro popróbuje polatać w combo laser+p-z

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...