Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Z dużo ilością osób już tak się spotkałem i sądziłem że to są oszuści :) i tak ich EA karze ?

Także tak myślałem. Z początku, że to goście z max lvl, ale jak widac już wczesniej glich jest

 

 

Blad w grze,zadni oszusci.Jak ktos oszkuje dostaje reset statow. W patchu maja to naprawic.

No nie do końca, patrząc na leaderboard.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Z dużo ilością osób już tak się spotkałem i sądziłem że to są oszuści :) i tak ich EA karze ?

Także tak myślałem. Z początku, że to goście z max lvl, ale jak widac już wczesniej glich jest

 

 

Blad w grze,zadni oszusci.Jak ktos oszkuje dostaje reset statow. W patchu maja to naprawic.

No nie do końca, patrząc na leaderboard.

 

Bo zeby komus zresetowali to trzeba to udowodnic,a nie gosc ma 1000spm i ktos go zglasza,bez zadnego dowodu. Po za tym oni dzien w dzien dostaja setki tysieci raportow,w wiekszosci bez zadnego dowodu(np. zdjecie,filmik,link do battle report).

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

Bo zeby komus zresetowali to trzeba to udowodnic,a nie gosc ma 1000spm i ktos go zglasza,bez zadnego dowodu. Po za tym oni dzien w dzien dostaja setki tysieci raportow,w wiekszosci bez zadnego dowodu(np. zdjecie,filmik,link do battle report).

mylisz sie oni maja w (pipi)e nasze reporty.

tutaj masz profil goscia co zglaszalem go z 2 miesiace temu:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/ss--warrior88/

i co dalej ma konto a ciezko uznac je za nieobraźliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Bo zeby komus zresetowali to trzeba to udowodnic,a nie gosc ma 1000spm i ktos go zglasza,bez zadnego dowodu. Po za tym oni dzien w dzien dostaja setki tysieci raportow,w wiekszosci bez zadnego dowodu(np. zdjecie,filmik,link do battle report).

mylisz sie oni maja w (pipi)e nasze reporty.

tutaj masz profil goscia co zglaszalem go z 2 miesiace temu:

http://battlelog.bat.../ss--warrior88/

i co dalej ma konto a ciezko uznac je za nieobraźliwe ;)

 

A napisales o co chodzi? watpie,zeby jedna osoba cos zdzialal niestety :/

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Bo zeby komus zresetowali to trzeba to udowodnic,a nie gosc ma 1000spm i ktos go zglasza,bez zadnego dowodu. Po za tym oni dzien w dzien dostaja setki tysieci raportow,w wiekszosci bez zadnego dowodu(np. zdjecie,filmik,link do battle report).

mylisz sie oni maja w (pipi)e nasze reporty.

tutaj masz profil goscia co zglaszalem go z 2 miesiace temu:

http://battlelog.bat.../ss--warrior88/

i co dalej ma konto a ciezko uznac je za nieobraźliwe ;)

 

A napisales o co chodzi? watpie,zeby jedna osoba cos zdzialal niestety :confused:

tak napisalem ze chodzi o obrazliwa nazwe konta itp.

jak dlugo placisz za dodatki pewnie maja gdzies jak sie nazywasz i co robisz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Bo zeby komus zresetowali to trzeba to udowodnic,a nie gosc ma 1000spm i ktos go zglasza,bez zadnego dowodu. Po za tym oni dzien w dzien dostaja setki tysieci raportow,w wiekszosci bez zadnego dowodu(np. zdjecie,filmik,link do battle report).

mylisz sie oni maja w (pipi)e nasze reporty.

tutaj masz profil goscia co zglaszalem go z 2 miesiace temu:

http://battlelog.bat.../ss--warrior88/

i co dalej ma konto a ciezko uznac je za nieobraźliwe ;)

 

A napisales o co chodzi? watpie,zeby jedna osoba cos zdzialal niestety :confused:

tak napisalem ze chodzi o obrazliwa nazwe konta itp.

jak dlugo placisz za dodatki pewnie maja gdzies jak sie nazywasz i co robisz ;)

 

XmafiaXmichal(czy jak mu tam) co najmniej 6 osob raportowalo za boostowanie ;) i dopiero wtedy konto dostalo reset..

Odnośnik do komentarza

Wczoraj sobie postanowilem, ze od dzis do konca marca w srodku tygodnia odstawiam BF3 i gram tylko w weekendy, zeby wreszcie skonczyc pozyczonych ponad miesiac temu Gearsow 3. Dzis mysle juz tylko o tym, zeby zrobic pozostale 8 killi BTR-90, przelatac heli brakujace do medalu 1min16sek., wygrac 4 mecze w szturmie (medal), zrobic 4 baretki LKM (j.w.), itp., itd.... Jak zyc... :confused:

 

Masakra- jeszcze nigdy zadna gra mnie tak nie wessala (fakt, nie gralem w BC2).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

W końcu mi się dzisiaj udało zestrzelić heli z rakiety p-z,musi tylko być namierzony przez kogoś innego niż my i trzeba chwilę pośledzić lot rakiety,ale za to heli wybucha po 1 strzale.Dzisiaj miałem z tym quantum(co go pytałem o czitowanie)spinkę znowu :P wygrał 7:2,ale tylko dlatego ze 4 razy zabił mnie na respie,w końcu się rozbił i go dobiłem na jego respie,cwaniak,nawet nie próbował walczyć tylko uciekał z samolotu,wkurza mnie że sam z nim walczyłem,czy to w heli czy w samolocie i zamiast pomóc to kolesie w drugiej maszynie lecieli sobie gdzieś,a kilka minut później ten typ ich ściągał.Tak samo było na kanałach mecz wcześniej,wystarczyło pojechać czołgiem ale typ wolał kampić na motorówki.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Dobra, też odstawiam BFa.Mam juz dość .Gram ,od premiery,fakt to się mogło znudzić ,ale bardziej wk**wią mnie te błędy i olewanie przez jegomości z Dice .Mam dość ..Następnym razem sprawdzę nowego MW ,a BFa moze kupie po roku pod warunkiem ,że będa cos poprawiali.:D

Odnośnik do komentarza

Mnie wku,rwiło jak grałem z tommim, że na kanałach namierzałem soflamem helikoptery, tommi ściągał je z czołgowej rakiety, a mi nie naliczało za to punktów. Non sens, niech jeszcze zrobią że soflam odejmuje punkty, albo sprowadza rakietę na użytkownika zamiast na cel.

A i serio przywykłem do operatorów czołgu z serii "widzę wszystko, wszędzie i zawsze" (nawet na HC).

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nadchodzi patch:

We are rolling out several backend updates as we lay the groundwork for the upcoming patch. We will keep you advised and provide dates ASAP. Online services for PC, Xbox 360, and PlayStation 3 will be going offline March 20th at 9 AM UTC / 1 AM PST until 10 AM UTC / 2 AM PST. Battlefield 3 online multiplayer and the Battlelog services will be unavailable during this time.
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A niby jak ma puścić flary, skoro namierzanie nie powoduje żadnego sygnału alarmowego? On puści flary jak będzie słyszał, że leci Javelin, bo wtedy ma sygnał.

 

Jak masz lock to masz sygnal. sporo osob puszcza flary jak ma lock.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Pewny na stowe nie jestem, ale wydaje mi sie, ze jest normalnie sygnal przy namierzaniu laserem. Wiele razy zdarzylo mi sie juz w czasie latania, ze mialem sygnal namierzania, pozniej lock- i tak pipczal ten lock i pipczal, bez zadnego ostrzalu. Mysle, ze wlasnie soflamem (czy pewnie bardziej prawdopodobnie CITV) bylem namierzony, ale nikt nie strzelal- ze stingerem nikt tak dlugo nie czeka zwykle.

Reki sobie za to jednak nie dam uciac, bo czasem slyszalem z kolei tylko raz sygnal namierzania, po czym obrywalem od razu rakieta z czolgu (normalnie pownny byc dwa namierzania). Chyba, ze to po prostu slychac wlasnie namierzanie laserem, a drugiego namierzania dzialem/javelinem juz nie.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...