Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś ma więcej niż 10% quitów z meczu (a ten latacz ma 21%) to dla mnie lamer - i milion killi Jetem tego nie zmienia :)

 

haha, załapałem się do bycia lamerem :D

 

a co do tego pilota niemieckiego, to widać, że koleś ogarnia dość. Ja właściwie praktycznie nigdy nie zmieniałem kamery na 3osobową i miałem problem z ogarnięciem przeciwnika.

 

Już 27 będzie patch, nareszcie, ale nie wiem, czy nie za późno bo dobrze się czuję bez BF'a, jakoś za nim nie tęsknie.

Odnośnik do komentarza

Litwin - MiG 25? Gdzie taki historyk stoi?

 

A dzisiaj w południe wpadłem na Ciebie na jakimś serwie Epic Battles, zauważyłem jak zabił mnie ktoś z jakimś mega wysokim levelem, patrzę a to Ty. Później chyba nawet udało mi się trafić w twój heli z czołgu, chociaż i tak zdążyłeś mi go rozwalić.

 

Kojarzę :P Mieliśmy później spinkę w samolotach :P Czyli idąc tokiem myślenia greah-a nawet jak wbije w ciągu miecha 100 lvl to nie będę czołówką,bo nie załapię się do pierwszej trójki.A ten samolot i MIG 21 stoi na stacji benzynowej pod Łebą :P

Odnośnik do komentarza

uwielbiam kolesia... ten akcent mnie roztkliwia :)

obejrzyjcie jego filmiki na YouTubie - warto...]

 

http://www.youtube.com/watch?v=WOoUVeyaY_8&feature=related

 

to mój absolutny faworyt - ta broń wygląda jak składana w szopie po zagładzie nuklearnej, z części z odzysku :)

 

 

to się nazywa extended magazine :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Kilka dni mnie nie było a tony postów do przekopania...

 

Tommi, zobaczysz będziesz zadowolony z tych słuchawek, sam takie mam więc wiem co piszę ;] Będziesz miał automatyczne wyciszanie kina domowego / TV jak podłączysz słuchawki, ustawianie balansu między grą a rozmowami z grupą pod jednym suwakiem, głośność całości pod drugim, szybkie wyciszanie mikrofonu, przydatne jak chcesz coś rzucić do żony ;] Fajny efekt dźwięku przestrzennego, choć czy to jest pełne 7.1 to nie wiem, mi wystarcza. Wszystkie dłuższe i krótsze nasiadówki gram właśnie w nich, fotkę wrzucałem, nigdy nie przeszkadzały w grze już szybciej zmęczenie wzroku lub stężenie alko we krwi ;]

 

Też polecam ten sprzęt, miałem go na uszach u kumpla i dolby headphone daje w nim radę. Słuchawkowy dźwięk przestrzennny choćby i z faktycznych kilku głośniczków na ucho nie bedzie nigdy tak brzmiał jak tradycyjne kolumny rozstawione parę metrów od gracza, Fizyki sie nie oszuka i dźwięk przestrzenny tej przestrzeni po prostu potrzebuje. Lecz i tak emulowany przestrzenny daje dużo większą radochę w grach czy filmach niż stereo. Kierunki dźwięków w scenie przed graczem i po bokach (180') są faktycznie świetnie słyszalne, gorzej jest z tyłem bo jednak ciut się zlewa ale ruch głową/gałką lewo/prawo i już pozycje dźwięku znamy.

Aktualnie sprzęt Sony za te pieniądze jest najkorzystniejszym dealem biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i sprzętu i dźwięku. Za te pieniądze nigdzie nie kupimy tej jakości słuchawek i dekodera dolby headphone. Kiedyś takie, w miarę niedrogie, dekoderki creative robiło ale od lat nie ma ich w sprzedaży.

Sam mam senki hd555 i dekoder słuchawkowy dd i dts z dolby headphone czyli tym samym co tutaj i jestem z tego zerstawu bardzo zadowolony ale coraz bardziej zazdroszczę sony regulacji głosności osobno dla mic i dźwięku z gry. Dice dało dupy (przecież to pryszcz suwaczek w grze zrobić, prawda?) i coraz bardziej mnie to wkurza...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

powróciłem do BF'a i głównie zasiadam w jetach i coraz lepiej mi idzie :D tzn jest jakiś progres hehe prawie 9k pkt nabiłem przez ostatnie 2 dni ^^ i 18 killi niestety najczęściej to unieruchamiam pojazdy jak i jety ale zawsze coś :)

 

Nie wkurza że pewny kill a kolo woli popełnić samobójstwo albo ucieknie? :P

Odnośnik do komentarza

młatko błoska - na weekend zostawić forumka i lektury mam na godzinkę :D na mam głośność na 3, jak daję głośność na 4 to jest mega pogłos, bo mikrofon wyłapuje dźwięki i wtedy jest pokaźne echo z mojej strony (logitech)

 

pewnie dziś wieczorem będzie USAS party - ostatnia okazja przez sprowadzeniem gry do normalności. choć i tak jestem spokojny, na pewno spieprzą coś innego.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...