Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A potem EA powie: "Niestety, ale idea prywatnych serwerów nie sprawdziła się, więc nie zamierzamy tego implementować do BC 3".

 

Anyway, dziś przekonamy się czy rozgrywka jest tylko trochę zje.bana, czy jest zje.bana tak że zawstydza najstarsze portowe ku.rwy z Holandii.

Odnośnik do komentarza

Ceny są wysokie jak za coś co stary PC miał zawsze za darmo od niepamiętnych czasów - ale tego nie zmienimy. Zgnijecie za to w piekle sku$#%@# z Dice i EA.

ściąganie patcha - 15-20 min

ściaganie BtK - 30-40 min bo po drodze obowiązkowy zwis konsoli. Co to ma BYĆ??

 

w opcjach ONLINE pojawiła się zakładka rankingi - jak ta z BC2 tylko uboższa :)

przygotujcie się na ponowne ustawienia wyposażenia każdej klasy - wszystko jest pomieszane i poplątane

 

Kaczorro, może teraz MAV nabierze takiego znaczenia jak powinien, czyli wskazywać pozycje wroga...

 

MAV ulega zniszczeniu po zaliczeniu killa - RIP MAVie... mamy kolejny bezużyteczny gadźet dla masochistów co nie lubią zdobywać punktów...

Rozumiem FredDie jakie jest zastosowanie MAVa. Ale teraz granie MAVem to jak wykonywanie pracy inseminatora dla świń - niby zajęcie potrzebne ale czy przyjemne? MAV poza nabijaniem punktów za spotowanie (na dodatek w śmiesznych ilościach) i sporadyczne niszczenie sprzętu wroga (typu radyjko czy czujnik ruchu - za bodajże 20pkt) nie oferuje żadnej możliwości zarobkowania :) Ergo - MAV będzie tak powszechny jak Okapi w dżungli... eee... czyli nie będzie :)

 

PS. Pierwszy mecz (TDM) i zwis konsoli... No żesz jasny gwint!

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Co do cen serwerow co za problem jest zebrac 24-26 znajomych i wykupic serwer na spolke? Przy 24 graczach jest to 3.71 zl za miesiac na osobe. A przy 26 graczach jest to 3.43 zl za miesiac.

 

Wiesz - wygląda, że żaden problem tylko zastanów się - dlaczego teraz nie gramy wszyscy razem nawet jak wszyscy są online? Bo każdy lubi coś innego - na kiego mi serwer z 24 "niby znajomymi" (bo takich z którymi chcę i lubię grać to może z 8-10 jest), na którym, przykładowo, akurat grany jest szturm na Kaspianie, którego szczerze nienawidzę? Prywatny serwer IMHO sprawdzi się tylko w wąskim gronie ale wtedy koszty robią się nieco większe - nie mówię, że to będzie jakaś mega przeszkoda.

Pytanie najważniejsze - jak te serwery działają, co i jak się ustawia, ilu może być adminów serwera, czy można wł/wył możliwość korzystania z danych broni, czy można zmieniać limit fragów (przykładowo na 300 w TDM), czy jeśli ustawię go na publiczny to w trakcie meczu dołączy się znajomy nawet jak nie będzie miejsca? Trzeba przetestować opcję jednodniową i po gruntownym sprawdzeniu zastanowić się nad 30dniową...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko bangla cacy- patcha sciagnalem, zainstalowalem, gra sie uruchamia, BtK nie musialem ponownie pobierac (zrobilem to z tydzien temu, jak ponoc jakiegos buga z broniami naprawili). Na serwer BtK only sie wbilem zeby sprawdzic tylko czy sie laczy- polaczyl sie (ale bylem tam chyba sam :) ). Teraz z powrotem do roboty, a pozniej mozna testowac.

 

PS: W menu gry online jest teraz opcja "Wynajmij serwer", do tego chyba "Moje serwery" i "Moje gry"

Odnośnik do komentarza

Najpierw pobrało mi w 15 minut patcha i BtK,ale nie skasowałem starego i się nadpisać nie dało,przy drugim pobieraniu sam BtK zajął 33 min <wow>,dobrze że wcześniej nie kasowałem i nie pobierałem Btk,by wyeliminować buga,bo to by było już 3 pobieranie tego samego,nie wiem czy Dice jest takie słabe czy po prostu konsole ich przerastają.Te nowe dodatki to jakiś lol,prawie 140 zeta za odblokowanie wszystkiego,chyba tylko dzieci z usa sie na to skuszą,boli tylko że będą mieć flary i radar bez konieczności zdobycia tego.

Odnośnik do komentarza

pytanie jeszcze czy serwery będą rankingowe, czy też granie na nich to takie granie "dla siebie" bez liczenia statystyk

Dokladnie- dla mnie to tez najwazniejsze w tych calych prywatnych serwarach, ale logicznie myslac to nie ma na to szans. To by bylo zaproszenie do boostowania w najprostszej postaci... Ciezko mi to sobie wyobrazic, ale byloby git gdyby jednak.

 

Eeee... radar w jetach tez mozna kupic?? A po ile? :D

 

Ja tam wtedy BtK sciagnalem ponownie i normalnie ponownie zainstalowalem, bez usuwania czegokolwiek, no i wydaje sie, ze dziala jak nalezy.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

chyba tylko dzieci z usa sie na to skuszą,boli tylko że będą mieć flary i radar bez konieczności zdobycia tego.

 

no co Ty mówisz - nawet jety odblokują? eee to idź Pan w ch.uj, bez sensu jest teraz się starać, tyle pracy a ściągnie mnie level 5 bo będzie mieć radar

I co z tego,ze bedzie mial unlocki jak jet'em nie bedzie wiedzial jak grac?Czasem,to wy chyba problemy tworzycie na sile.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

pytanie jeszcze czy serwery będą rankingowe, czy też granie na nich to takie granie "dla siebie" bez liczenia statystyk

W opisie serwerów do wynajęcia pisało, że można na nich rozgrywać mecze rankingowe tylko pytanie co wtedy możemy ustawić żeby z meczu rankingowego nie zamienił się w mecz "a popykam sobie bez sensu"

Przyszło mi do głowy, że na takim prywatnym serwerze będzie możliwość trenowania Jetów bez stresu :)

 

chyba tylko dzieci z usa sie na to skuszą,boli tylko że będą mieć flary i radar bez konieczności zdobycia tego.

 

no co Ty mówisz - nawet jety odblokują? eee to idź Pan w ch.uj, bez sensu jest teraz się starać, tyle pracy a ściągnie mnie level 5 bo będzie mieć radar

 

W BC2 też dali możliwość odblokowania sobie wszystkiego za kase - ale faktyczne korzyści widzę tylko w wykupieniu sobie dodatków do pojazdów pancernych i latających - to będzie mega pomocne dla newbie i noobków czyli starcia z nimi będą bardziej wyrównane. Cała nadzieja w zdobytym doświadczeniu :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

pytanie jeszcze czy serwery będą rankingowe, czy też granie na nich to takie granie "dla siebie" bez liczenia statystyk

W opisie serwerów do wynajęcia pisało, że można na nich rozgrywać mecze rankingowe tylko pytanie co wtedy możemy ustawić żeby z meczu rankingowego nie zamienił się w mecz "a popykam sobie bez sensu"

Przyszło mi do głowy, że na takim prywatnym serwerze będzie możliwość trenowania Jetów bez stresu :)

 

Na pc mozna ustawic liczbe ticketow,haslo na serwer,rotacje map i jaki tryb,czy bedzie widoczny kill cam,ile ludzie na serwerze beda mieli zycia itp. Akcji typu wlatywani w jet bez stresu nie ustawisz.

 

Edit:

 

Litwin jestes zalosny z tym minusem ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

I co z tego,ze bedzie mial unlocki jak jet'em nie bedzie wiedzial jak grac?Czasem,to wy chyba problemy tworzycie na sile.

 

no niby tak, tylko ja mając 3 kille umiejętności mam znikome. moją jedyną szansą są noobki w powietrzu, których mogę młócić. ale jeśli teraz noobek będzie mieć naprowadzane rakiety + radar to ma lekką przewagę. liczę na to, że ten dodatek nie będzie popularny.

 

a serwery - ja tam mimo ceny się napalam, bo chętnie bym z Wami pograł, myślę, że na takim serwerze uzbieramy po znajomych znajmocych te 10-15 osób, poukładamy się w składach aby był wyrównane, voip na zespół i jedziemy. mi tam się podoba, trzymam kciuki aby działało

 

edit: no i np. TDM na 500 ticketów :D

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Dice pokazało ze to skok na kasę i ma w doopie graczy.
raczej uznali, że trochę przesadzili z unlockami i ludzie, którzy nie siedzą przed grą 24/7 zwyczajnie odpuszczało. Sam unlocki na myśliwcach robiłem siedząc samemu na Wake Island i zdobywając poszczególne flagi. Dlaczego? Bo chciałem zobaczyć jak się lata z gadżetami a nie miałem czasu aby siedzieć 4-5h i latać bezcelowo (albo ciągle ginąć).
Odnośnik do komentarza

Haha, ch.uj z jet'ami, lepiej pomyślcie jak te niskie levele będą popie.rniczały z USAS-ami :D

 

Nie do końca,dużą część nowych ograniczało przed lataniem,ze nie maja po odkrywanych rzeczy i szybciej spadają niż lecą,teraz dopchanie się do maszyny będzie ciężkie,bo będą żerować na lotniskach,normal jak normal(chociaż i tam można zabić swojego)ale na hc będą jaja.

 

Dice pokazało ze to skok na kasę i ma w doopie graczy.
raczej uznali, że trochę przesadzili z unlockami i ludzie, którzy nie siedzą przed grą 24/7 zwyczajnie odpuszczało. Sam unlocki na myśliwcach robiłem siedząc samemu na Wake Island i zdobywając poszczególne flagi. Dlaczego? Bo chciałem zobaczyć jak się lata z gadżetami a nie miałem czasu aby siedzieć 4-5h i latać bezcelowo (albo ciągle ginąć).

 

Nie masz czasu to nie masz unlocka,ktoś inny ma i tym odróżnia się jego profil od twojego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...