Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany, które dał patch są jak na razie dobre.

USASem z odłamkowymi ciężko jest zabić nawet z 10m, a FAMAS to już przeszłość. Co do recoila to w tej chwili jest genialny, trzeba było poprzestawiać się na inne bronie ale moim zdaniem jest to plus. Aha wczoraj podczas jednej mapy zbiłem więcej heli z Igły niż przez 300h gry.

 

PS

W czołgach to już chyba nie będę gościł :blum2:

Co do pukawek to podniesiono nieźle poprzeczkę jeśli chodzi o naszą celność. W sumie to dobrze bo trzeba od nowa szukać dla siebie najlepszego sprzętu. Ja np. wczoraj w ogóle nie mogłem się przestawić. Nic nie wchodziło.

Co do czołgów to też w sumie dobrze, że je tak osłabili. Już nie będzie takich akcji, że jeden gość w Abramsie potrafił przechylić szalę zwycięstwa na Demawendzie. Teraz bez zgranej ekipy i najlepiej trzech osób na pokładzie (pipi) zdziałamy. Więcej strategii w tym będzie a i do łask powróci celownik x3. Kto tego w ogóle używał? Już nie będzie wjazdu na pełnej piź'dzie w środek zadymy i walenia z działek jak popadnie tylko ostrzeliwanie z dalszych odległości a piechota robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Co dał nowy patch ? To że teraz wiesza mi się non stop konsola na BF3 nie wiem czy zbliża się jej Yload (2 letni slim) czy po prostu pedały z DICE jak zwykle nie potrafią nic robić. Wczoraj przed rpaca zawiesiła mi się 3 razy zaraz po rozpoczęciu meczu lub po 5 minutach grania. Wieczorem udało mi się pograć godzinke, dzisiaj znowu nawet nie 5 minut zwis całkowity konsoli super :confused: Wracam do grania na lapku :(

Edytowane przez K@kTuUuS
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

a jak z laczeniem skladow Kaczor? jest juz git czy znowu sie szukamy?

 

(null)

nadaj jest do bani... nic w tym względzie się nie zmieniło - priorytetem jest rozdzielenie sił na serwerze więc nadal rozrzuca po różnych drużynach a nawet zespołach...

 

O ile gracie po tej samej stronie to wychodzicie ze skladu i kilkacie create squad i wtedy mozna utowrzyc swoj sklad. Gralem wczoraj ze znajomymi i zawsze bylismy po tej samej stronie,wiec chociaz tyle :P

 

 

Co dał nowy patch ? To że teraz wiesza mi się non stop konsola na BF3 nie wiem czy zbliża się jej Yload (2 letni slim) czy po prostu pedały z DICE jak zwykle nie potrafią nic robić. Wczoraj przed rpaca zawiesiła mi się 3 razy zaraz po rozpoczęciu meczu lub po 5 minutach grania. Wieczorem udało mi się pograć godzinke, dzisiaj znowu nawet nie 5 minut zwis całkowity konsoli super :confused: Wracam do grania na lapku :(

 

Sklad Alpha powoduje zwiechy ps3

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wam, ale mi się lepiej gra po tym patchu.

Mam polewkę z ludzików co ciągle biegają z USAS i próbują coś zdziałać jak za dawnych czasów.

Wyłączenie AA, nic mi nie daje, więc chyba nie należę do "szczęśliwców" co mają input laga.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

I dupa. Siedziałem pół godziny żeby dostać swój serwer, jak widać nie byłem sam bo zniknęły odrazu, nawet nie mogłem europy wybrać. Niezły fail, jeśli w następnym tygodniu też tak będzie to te serwery mogą sobie schować.

Jest duze zainteresowanie. wyluzuj. beda dodawac wiecej w piatek,sobote i niedziele.

Odnośnik do komentarza

patch i btk pobrane od nowa, ale nie grałem jeszcze (patrz -> me3). widzę, że mój ulubiony pojazd w grze (czołg) został nieźle osłabiony. ciekawe też jak faktycznie wypada gameplay bez aa .

 

 

**hint (jak ktoś nie ogarnął tak jak ja) - wszystkie odcinki QORE (psn us) od sierpnia ubiegłego roku są darmowe, właśnie ściągam zaległe.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

chyba odpuszczam tą gre. Nie widze sensu grac jak 3/4 moich zyc wyglada tak :

wsiadam do heli -> 5 sekund pozniej dostaje javelinem

wsiadam do czolgu -> 5 sekund pozniej nie zyje -> javelin

 

jak slysze dzwiek uderzenia rpg o czolg to mam dosc. Nie wiem kto wpadl na takie cos.

 

pomine juz hordy noobow z wykupionymi pakietami co mysla ze sa bogami przestworzy i wsiadaja do heli i lataja jak lebiody

Odnośnik do komentarza
Gość szpic
wsiadam do heli -> 5 sekund pozniej dostaje javelinem

 

to javelinem można strącić heli? czy działa to tylko w przypadku jak heli nie oderwał się jeszcze od ziemi? tak czy siak, nie wiedziałem.

są soflamy a w wiekszosci pojazdow jakie spotkalem mieli ustawione lasery jako perki...

Odnośnik do komentarza

Po wyłączeniu AA pozbyłem się input laga a w grafice nie zauważyłem żadnej różnicy:-)

 

Ten AA to jeden wielki przekret DICE, najwieksza sciema historii gier video. Roznica jest taka, ze zabki sa bardziej widoczne a aiming lag jak byl, tak pozostal taki sam. Tylko nieliczni widza jakas roznice ( z duzym input lag'em), a zdecydowana wiekoszsc nie odczuwa zadnej zmiany. Nie rozumiem, jak na Xbox moglo im sie udac precyzyjne, sztywne sterowanie, a na PS3 " randomowe plywanie" celownika. Chooj wam w dupee DICE!... Za miesiac, dwa kupuje X360. Zreszta nigdy nie gralem w GoW. :)

 

A propo patcha. Chyba zwiekszyli recoil broni dla szturmowca, ciezko ubic kogos z daleka. Niestety, zdecydowanie trudniej mi zdobyc MVP. Moj ukochany FAMAS, to juz nie ta sama kosiarka :) Fajnie ze teraz jedna rakieta rozwali heli. Teraz nie bede ignorowal te latajace "zelastwo". No i w koncu jak "skacze" to skalakach na DAmavand Peak, to nie ubywa mi "zycia". :)

 

Serwer na jeden miesiac za 100 zeta to zydowska cena. Wole darmowe publiki.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

pomine juz hordy noobow z wykupionymi pakietami co mysla ze sa bogami przestworzy i wsiadaja do heli i lataja jak lebiody

 

Nie wierzę,czyżby się sprawdziło co napisałem?Że brak konieczności odblokowywania czegokolwiek spowoduje wysyp"lotników".

 

Przeciez to nie jest wina dice,ze ludzie to debile i zamiast isc na coop sie uczyc to ucza sie w multi

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Po wyłączeniu AA pozbyłem się input laga a w grafice nie zauważyłem żadnej różnicy:-)

 

A u mnie input lag jak był, tak dalej jest... Może wyłączenie AA to taki efekt placebo...

 

Nagrajcie prosze ten wasz 'input lag',bo jezeli nie pomoglo wam wylaczenie AA i wlaczenie game mode w tv,to go nie macie i tyle.

Odnośnik do komentarza

Po wyłączeniu AA pozbyłem się input laga a w grafice nie zauważyłem żadnej różnicy:-)

 

A u mnie input lag jak był, tak dalej jest... Może wyłączenie AA to taki efekt placebo...

 

Nagrajcie prosze ten wasz 'input lag',bo jezeli nie pomoglo wam wylaczenie AA i wlaczenie game mode w tv,to go nie macie i tyle.

 

Nie da sie tego nagrac. Dla osob grajacych czesto w FPS jest on odczuwalny, to kwestie milisekund. Zagraj sobie np na x360, a potem na PS3. Roznica jest spora. Ty sie po prostu do tego przyzwyczailes,i tego nie odczuwasz. Zagrajmy np w Squad Team Deatchmatch. Ja na swoim 576p, a ty na swoim 720p. Nie chce sie chwalic, ale wszysycy by odstawali ode mnie. Jak gram w 720p, to okupuje srodkowe miejsca, bo niedosc ze przejscie z ramienia na muszke (lag gdy wciskasz L1)) zajmuje wiecznosc (dla mnie), to w dodatku celownik laduje obok kolesia. Ja tego nie zdzierze. :(

Odnośnik do komentarza

pomine juz hordy noobow z wykupionymi pakietami co mysla ze sa bogami przestworzy i wsiadaja do heli i lataja jak lebiody

Przeciez to nie jest wina dice,ze ludzie to debile i zamiast isc na coop sie uczyc to ucza sie w multi

Panowie, troche tolerancji- a niby skad kazdy ma wiedziec o takiej mozliwosci? Na opakowaniu ani w "instrukcji" nie ma takiej informacji, a nie kazdy przechodzi coopa zanim rozpocznie grac multi. Nie kazdy tez czyta fora. Zawsze sie znajdzie ktos, kto po prostu kupuje gre, zapuszcza multi i zbiera doswiadczenie.

Inna sprawa, ze ja np. na 5 podejsc do tej misji tylko 2 razy bylem pilotem, wiec ktos mogl rownie dobrze ja przejsc nie wiedzac nawet o takiej mozliwosci.

...a jeszcze inna sprawa, ze jakby ktos z Was trafil w coopie na kolesia, ktory sie dopiero uczy i rozwala, to zaraz by bylo narzekanie, jakie nooby i lebiody w tego coopa graja (i standardowe jechanie po Dice przy okazji) ;)

 

PS: Co do F2000 to nie zgodze sie- akurat gralem nim ostatnie dni przed patchem i wczoraj jak odpalilem znowu to mialem spore problemy, zeby kogos ubic. Czasem prawie caly magazynek na kolesia schodzil, gdzie poprzednio zdjalbym dwoch taką sama serią. KH2002 wczesniej nie gralem, ale chetnie wyprobuje w najblizszym czasie :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Po wyłączeniu AA pozbyłem się input laga a w grafice nie zauważyłem żadnej różnicy:-)
A u mnie input lag jak był, tak dalej jest... Może wyłączenie AA to taki efekt placebo...
Nagrajcie prosze ten wasz 'input lag',bo jezeli nie pomoglo wam wylaczenie AA i wlaczenie game mode w tv,to go nie macie i tyle.

 

To jest coś takiego jak w filmiku poniżej:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YIKvZrJx_JM

 

U mnie w żadnej innej grze opóźnienie nie występuje, tylko w Battlefield 3. Może ta gra tak ma, może kwestia przyzwyczajenia się do tego. Mi osobiście input lag przeszkadza, zamiast czerpać przyjemność z gry tylko wkurza...

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Więc ten lag jest odczuwalny w zależności jaki tv sie posiada? ja mam sony Z4500 i u mnie ten lag odczuwałem na tyle że, po spędzeniu z grą nawet 80h odpuściłem sobie ją(pyknąłem w BC2 kilka rundek po czym zrozumiałem jak duży jest ten lag). Ten patch mi go naprawił.

Tryb w tv "gra/tekst" miałem włączony.

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...