Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Więc ten lag jest odczuwalny w zależności jaki tv sie posiada? ja mam sony Z4500 i u mnie ten lag odczuwałem na tyle że po spędzeniu z grą nawet 80h odpuściłem sobie ją(pyknąłem w BC2 kilka rundek po czym zrozumiałem jak duży jest ten lag). Ten patch mi go naprawił.

Tryb w tv "gra/tekst" miałem włączony.

 

Szczerze mówiąc, to c.h.u.j. wie dlaczego jest odczuwalny... Dlaczego u jednego jest, a u drugiego nie ma...

Ja mam Bravię KDL 32V4500 i tylko w BF3 lag występuje. Nie ma go w żadnym Call of Duty (grałem we wszystkie, które wyszły na PS3), Bad Company 1 i 2, Killzone (mam 2 i 3), Borderlands, w Restistance (mam wszystkie 3 części), w Crysis 2 czy Bulletstorm. Trochę gier FPS ograłem, a problem występuje tylko w BF3.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

ja mam zwiechy po meczach :D

 

Chciałem właśnie napisać,że gram i zawiesiło się,do tego co chwila kille z igły i javelina,przegięli w drugą stronę, o ile latanie samolotem się broni,tak heli bez dobrego strzelca jest bez sensu,nie zdążyć cokolwiek wypatrzyć i giniesz.Do tego rakiety z heli to śmiech na sali,czyste trafienie nawet nie unieruchamia,ale te nie naprowadzane są jeszcze słabsze(nawet smugi są cieńsze).

 

Tommi nikt nie mówi ze ma umieć super latać,ale nich się chociaż w powietrzu utrzyma,zresztą pisałbyś inaczej jakbyś kilak razy trafił na takiego :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja mam zwiechy po meczach :D

 

Chciałem właśnie napisać,że gram i zawiesiło się,do tego co chwila kille z igły i javelina,przegięli w drugą stronę, o ile latanie samolotem się broni,tak heli bez dobrego strzelca jest bez sensu,nie zdążyć cokolwiek wypatrzyć i giniesz.Do tego rakiety z heli to śmiech na sali,czyste trafienie nawet nie unieruchamia,ale te

nie naprowadzane są jeszcze słabsze(nawet smugi są cieńsze)

przegieli to z zasiegiem stingera.

rozumiem ze mocny ale np jak stoje na Firestorm na B to nie moge nacelowac na heli bedacego w odleglosci 2 rzutów granatem.

jednoczesnie np javelin namierza z B czolgi wyjezdzajace z respa ( przez pol mapy )

Odnośnik do komentarza

pomine juz hordy noobow z wykupionymi pakietami co mysla ze sa bogami przestworzy i wsiadaja do heli i lataja jak lebiody

 

Nie wierzę,czyżby się sprawdziło co napisałem?Że brak konieczności odblokowywania czegokolwiek spowoduje wysyp"lotników".

Ja tam zacieram ręce. Będę ich gnębił, napierdalał, aż dojdą do wniosku, że wyrzucili kase w błoto.

Odnośnik do komentarza

Chciałem właśnie napisać,że gram i zawiesiło się,do tego co chwila kille z igły i javelina,przegięli w drugą stronę, o ile latanie samolotem się broni,tak heli bez dobrego strzelca jest bez sensu,nie zdążyć cokolwiek wypatrzyć i giniesz.Do tego rakiety z heli to śmiech na sali,czyste trafienie nawet nie unieruchamia,ale te nie naprowadzane są jeszcze słabsze(nawet smugi są cieńsze).

 

Tommi nikt nie mówi ze ma umieć super latać,ale nich się chociaż w powietrzu utrzyma,zresztą pisałbyś inaczej jakbyś kilak razy trafił na takiego :P

Wczoraj raz trafilismy na takiego na firestormie- wyprzedzil mnie i wbil sie do heli, razem z nim chyba Zielu zdazyl wsiasc. Nie wiem, czy kolo z 10 s nad ziemia sie utrzymal, zanim wykrecil piruet i spadl... Ale faktem tez jest, ze trafilem na takiego typa chyba pierwszy raz od listopada (prawdopodobnie dzieki temu, ze jak juz masz wyzsza range czy skilla, to cie matchmaking rzadko z kompletnymi beginnerami wrzuca), dlatego uwazam, ze skala problemu nie jest mimo wszystko duza. Poza tym jak wsiadaja takie typki, to tylko latwe kille wpadaja dzieki nim ;)

 

Co do latania w heli teraz, to jednym z glownych fixow w tym patchu jak dla mnie mialo byc to, ze below radar od teraz rowniez na stingery mial dzialac (na namierzane laserowo zdaje sie, ze tez)- jezeli tak faktycznie jest (za krotko poki co testowalem, zeby stwierdzic na 100%, ale wydaje mi sie, ze dziala- przynajmniej na stingery), to powinien wystarczyc pilot z below radarem + dobry strzelec, zeby z niskiego pulapu kosic wszystko co popadnie. Wtedy praktycznie tylko jety i rpg by zagrazaly. Przy najblizszej okazji bede chcial to testowac.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja mam zwiechy po meczach :D

 

Chciałem właśnie napisać,że gram i zawiesiło się,do tego co chwila kille z igły i javelina,przegięli w drugą stronę, o ile latanie samolotem się broni,tak heli bez dobrego strzelca jest bez sensu,nie zdążyć cokolwiek wypatrzyć i giniesz.Do tego rakiety z heli to śmiech na sali,czyste trafienie nawet nie unieruchamia,ale te nie naprowadzane są jeszcze słabsze(nawet smugi są cieńsze).

 

Tommi nikt nie mówi ze ma umieć super latać,ale nich się chociaż w powietrzu utrzyma,zresztą pisałbyś inaczej jakbyś kilak razy trafił na takiego :P

Też już o tym pisałem. Seria rakiet NIEuruchamia, gó'wno widać bez radaru. Heli jest po prostu słaby w tym momencie jeśli jest tylko pilot.

 

Edit: Tommi dobrze wyjaśnił o co mi kaman

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Też już o tym pisałem. Seria rakiet NIEuruchamia, gó'wno widać bez radaru. Heli jest po prostu słaby w tym momencie jeśli jest tylko pilot.

Heli nawet wczesniej juz ciezko sie walczylo samemu, bez strzelca- moim zdaniem strzelec plus komunikacja w zalodze to podstawa sukcesu w bojowych. Ja np. pilotujac slabo widze piechote na dole i zawsze kaze sobie mowic, w ktorym kierunku leciec czy obracac sie, zeby moj strzelec mogl ich skutecznie zdejmowac (ew. patrze w widoku z zewnatrz, w ktora strone ma dzialko wychylone strzelajac i tam nakierowuje maszyne). Poza tym moim zdaniem ogolnie skuteczniej dla zespolu jest, jak pilot zamiast samemu probowac kazdy mozliwy cel ostrzeliwac, koncentruje sie raczej wlasnie na ulatwianiu zadania strzelcowi (stabilny lot, odpowiednie ustawianie sie). Czesto jako strzelec mialem problemy zeby w cos trafic, jak mi pilot bez przerwy krecil bez otrzezenia w kazda mozliwa strone czy odlatywal w przeciwnym kierunku niz trzeba.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

nie raz, nie dwa trafiałem na pilota który tak chaotycznie latał, że wynik był tragiczny i u niego i u mnie, praktycznie zerowa skuteczność w przestworzach. Oczywiście byłem zadowolony, że nie rozbił się na jakimś słupie. Ja już często na np. kanałach nawet nie wsiadałem do śmigłowca i czekałem tylko jak jakiś członek drużyny wyskoczy na suchy ląd po czym mogłem spokojnie respić się na nim.

 

co do input-laga to weźcie pp-19 i wyobraźcie sobie że gracie w killzona :D i to jest celowe opóźnienie :P

U mnie na szczęście jest na tyle mały, że olałem go ciepłym moczem i gram dalej starając się nie zwracać na niego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

A mi się nic nie wiesza :D ,wczoraj miałem zwieszkę jedną ,za to mnie wnerwia straszna rotacja w składach , (7/12 ,10,5 za chwile 5/5 co nie spojrzę to zmiany w drużynach :D) no i to, że niestety ,ale do żadnego pojazdu już nie opłaca się wsiadać szybko się obraca w pył .Radar też zpitolony widzisz samolot przez pare sekund w jednym miejscu bez ruchu po czym znika normalnie chiński cyrk na kwadratowych kółkach :D.

Odnośnik do komentarza

jep Gesior to samo...jeszcze kur*a sasiad mi jakies darcie kotow puszcza (czytaj metal) chyba pojde go zaraz "zaje*be" ;)

No i co ja mam teraz robić? :rofl2:

 

Ty, no dobra, ale tera lukam na Battleloga a tam Walduś the Cyc pogina ostro z innymi. O co tu biega?

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

No i na metrze 1400 tiketów się wyjaśniło. KH02 został osłabiony. Teraz nie wiem czy biegac z ciężką lufą czy bez i użyć chwytu przedniego. : / Chcesz mieć kilka podstawowych zmian to dodadzą tysiące innych przy czym gra obróci się o 360* : / No żenada. Nie po to grałem tyle h, aby teraz odrzutu uczyć się na nowo. : / Ujnia nie patch!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale jak gra się obróci o 360 stopni to będzie w tym samym miejscu co na początku ;]

 

Czytałem o waszych problemach ze zwiechami, myśląc że u mnie coś takiego jeszcze nie wystąpiło, po czym zakończyłem wczorajszą sesję zwiechą na ekranie loadingu.

 

Pojazdy są teraz tak słabe, że zaczną chyba służyć tylko do podwózki.

 

Po zwiększeniu odrzutu w broniach nie wiem czym teraz grać, chyba wrócę do wbijania przynajmniej po 100 killi w każdej broni, żeby zobaczyć o co teraz biega.

Czekam na uaktualnione dane na: http://symthic.com/?s=bf3 i http://denkirson.xanga.com/756891604/bf3/ bo te opisy z patcha, że coś jest slightly reduce a coś innego incrased nic nie mówi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...