Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po trzech godzinach testów Avermedii i przy okazji chciałem wreszcie porządnie przetestować słynnego input laga gry Battlefield3. i niestety - kabotyn grając na 576p ma gigantyczną przewagę - jeszcze nie wrzucałem filmu na stół, więc co do ms czy klatek się nie wypowiem, ale na oko już zanim ktokolwiek grający w HD przyłoży celownik do oka, w mniejszej rozdziałce już padają strzały. nakręciłem testy, postaram się je obrobić i pokażę Wam, bo to jest aż nie do wiary.

 

niestety nie sądziłem, że różnice są aż tak duże :(

 

E tam przesadzasz... Ja gram 576p, bo jestem wielkim fanem oldschool'owych gier "zbudowanych" z pikseloz. :blum1: A tak na serio, to juz o tym wczesniej mowilem. Szczegolnie jest to wazne gdy wciskamy L1. Masz szybciej spluwe na oku, i co za tym idzie, szybciej wypluwasz pociski. Jesli nawet sa to 1 lub 2 pociski, to na stracie juz zabierasz typowi jakies 15-25% hp. Dlatego jak gracie przeciwko nisko-rozdzialkowiczom, to macie wrazenie "o k*&a to niemozliwe, przeciez ja nawet nie wcsinalem L1..." :)

 

A tu mendy mnie oraz Kose wywalily z gry, bo za dobrze gralismy. :) W sumie Kose mogli zostawic, bo tylko ja uzywalem "cheat'a". :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/46100487/4/245517852/

 

Śmiech że na konsoli dochodzi do czegoś takiego.

 

Ale tylko na PS3. Na Xbox360 input lag nie istnieje. Dziala tak plynnie jak w 576p na plejce. No ale DICE zarzeka sie, ze wyeliminuja lag'a, gdy na PS Store wyladuje DLC Close Combat. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Tommi, gdzie Ty się podziewasz?

Żona niezły wpier.dol Ci spuściła chyba za te wszystkie wieczory z nami ;) i embargo nałożyła. Wracaj chłopie!

Ehehe, nie, tak zle na szczescie nie bylo :) Najpierw bylismy w PL na przelomie kwietnia i maja (dwa weekendy) a pozniej, po powrocie, sie troche zaczytalem, tak ze zona ostatnio sama zaczela sie dziwic i dopytywac, czy ze mna wszystko w porzadku, ze nie gram w BF-a razem z ziomkami ;)

 

Po wciagnieciu sie w klimaty BF-owe trafilem przypadkiem na reklame ksiazki "Komandos" R. Marcinko (tytul oryginalny "Rogue Warrior"- nawet wyszla o nim gra pod tym samym tytulem od Bethesdy w 2009, ale podobno straszna kupa) i ja kupilem od razu :) Polecam- nie slyszalem nigdy wczesniej o tym gosciu, a jest zyjaca legenda oddzialow specjalnych, najbardziej niekonwencjonalnym zolnierzem w dziejach armii usa. Koles wymyslil, wyselekcjonowal, wyszkolil i przez 3 lata dowodzil najlepsza jednostka specjalna na swiecie, Navy Seals Team Six (to oni sprzatneli np. Bin Ladena), potem stworzyl komorke Red Cell do badania zagrozen terrorystycznych (zlozona nota bene z bylych komandosow Team Six :) ). Wczesniej m. in. zaslynal w Kambodzy (bodysurfing za lodzia pod wrogim ostrzalem), jako pierwszy czlowiek testowal bez spadochronu system ewakuacji zolnierzy z terenu wroga przy pomocy uprzezy, liny z balonem oraz samolotu, ktory w locie chwytal ta line i podrywal kolesia z ziemi.

Ale najlepsze akcje to odpierd.alal w Wietnamie, gdzie wraz ze swoim (oczywiscie rowniez osobiscie wyszkolonym) plutonem Sealsow na bosaka i w czarnych pidzamach polowal na partyzantow Wietkongu w dzungli, na ich wlasnym terenie (!), ubijajac ich ponad setke w pol roku.

 

Koles zepchnal Beara Gryllsa na drugie miejsce w mojej klasyfikacji ;)

 

Ksiazka wciagna jak swieze bagno- szczerze polecam :)

 

PS: Dla ciekawych http://www.roguewarr...et/Marcinko.php i oficjalna http://www.dickmarcinko.com/Bio.aspx

 

Komandos zaje.bisty - książkę wciąga się nosem, polecam też Snajper-a, operację Geronimo z tej samej serii, i oczywiście musowo Helikopter w Ogniu - Marka Bowdena. Rosjanin Andy McNabba w sumie też obleci, szału nie ma ale czyta się fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Snajpera wlasnie dzis zaczalem (kupilem obie za jednym zamachem) ;) Poczatek obiecujacy, fajne opisy misji tam chyba beda, ale narracja (i teksty :D ) to nie to samo, co u Marcinki :) W snajperze sa takie... normalne, a Marcinko w pisaniu jest tak samo niekonwencjonalny i nie do podrobienia jak w walce :) ("Pieprz sie, Charlie/Wietkong/Sharkman." :rofl2: ). Gosciu jest zaje.bisty :) Po przeczytaniu Komandosa wrzucilem na liste zakupow jeszcze inna jego ksiazke, cos tam dot. odnoszenia sukcesow (o ilejest polskie wydanie, bo jeszcze nie sprawdzalem nawet).

Odnośnik do komentarza

jestem po trzech godzinach testów Avermedii i przy okazji chciałem wreszcie porządnie przetestować słynnego input laga gry Battlefield3. i niestety - kabotyn grając na 576p ma gigantyczną przewagę - jeszcze nie wrzucałem filmu na stół, więc co do ms czy klatek się nie wypowiem, ale na oko już zanim ktokolwiek grający w HD przyłoży celownik do oka, w mniejszej rozdziałce już padają strzały. nakręciłem testy, postaram się je obrobić i pokażę Wam, bo to jest aż nie do wiary.

 

niestety nie sądziłem, że różnice są aż tak duże :(

 

E tam przesadzasz... Ja gram 576p, bo jestem wielkim fanem oldschool'owych gier "zbudowanych" z pikseloz. :blum1: A tak na serio, to juz o tym wczesniej mowilem. Szczegolnie jest to wazne gdy wciskamy L1. Masz szybciej spluwe na oku, i co za tym idzie, szybciej wypluwasz pociski. Jesli nawet sa to 1 lub 2 pociski, to na stracie juz zabierasz typowi jakies 15-25% hp. Dlatego jak gracie przeciwko nisko-rozdzialkowiczom, to macie wrazenie "o k*&a to niemozliwe, przeciez ja nawet nie wcsinalem L1..." :)

 

A tu mendy mnie oraz Kose wywalily z gry, bo za dobrze gralismy. :) W sumie Kose mogli zostawic, bo tylko ja uzywalem "cheat'a". :)

http://battlelog.bat...87/4/245517852/

 

Śmiech że na konsoli dochodzi do czegoś takiego.

 

Ale tylko na PS3. Na Xbox360 input lag nie istnieje. Dziala tak plynnie jak w 576p na plejce. No ale DICE zarzeka sie, ze wyeliminuja lag'a, gdy na PS Store wyladuje DLC Close Combat. Zobaczymy...

Rowniez postanowilem sprawdzic tego input laga. Wlaczylem 576p na konsoli i... nie wierze do teraz. Caly czas sadzilem, ze to czcze gadanie, przeciez to mierzone w milisekundach nie moze byc przeciez odczuwalne. Ale sie mylilem. Zdecydowana roznica, bylem naprawde w szoku. Teraz modle sie zeby DICE dotrzymalo slowa i z Close Combat wyeliminowali input laga. :(

Odnośnik do komentarza

Masz szybciej spluwe na oku, i co za tym idzie, szybciej wypluwasz pociski. Jesli nawet sa to 1 lub 2 pociski, to na stracie juz zabierasz typowi jakies 15-25% hp. Dlatego jak gracie przeciwko nisko-rozdzialkowiczom, to macie wrazenie "o k*&a to niemozliwe, przeciez ja nawet nie wcsinalem L1..." :)

 

a to wszystko przy założeniu, że zobaczycie się równo. a przecież wystarczy, że zobaczysz przeciwnika pół sekundy wcześniej i okazuje się, że on zaczyna strzelać jak ma 35% HP...

Odnośnik do komentarza

Rowniez postanowilem sprawdzic tego input laga. Wlaczylem 576p na konsoli i... nie wierze do teraz. Caly czas sadzilem, ze to czcze gadanie, przeciez to mierzone w milisekundach nie moze byc przeciez odczuwalne. Ale sie mylilem. Zdecydowana roznica, bylem naprawde w szoku. Teraz modle sie zeby DICE dotrzymalo slowa i z Close Combat wyeliminowali input laga. :(

 

hehe pol roku temu na forach chcieli nas spalic na stosie, jaki lag? grac nie umiecie! kupcie sobie nowy TV, PADA, ustawcie tryb gry na TV, zmiencie HDMI na PC, itp p.erdolenie. Jak mozecie grac w 576p? Szkoda gry itp itd srutututu. A ja sie upieram przy tym ze ta gra jest zepsuta na PS3. Celowanie ma opoznienie, malo tego . Opoznienie nie jest jednostajne, Jest przyspieszenie na lewej galce i dlatego jest ten lag, ktory doprowadza mnie do szalu.

Odnośnik do komentarza

Hehe, pamietam to, linczowali was :D

 

Litwin, tego killa z jeta Ci nie daruje! Nawet nie wiedzialem ze jestes na serwerze, ale kiedys sie napewno zemszcze. Badz swiadom, bo jestem pamietliwym skurwysynem :D

 

Liczyłem się z taką możliwością :P Szkoda że wyszedłeś,poczułem się samotny i przy ratio 40:1 musiałem wyjść z meczu :P

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/46200141/4/179749130/

Odnośnik do komentarza

Rowniez postanowilem sprawdzic tego input laga. Wlaczylem 576p na konsoli i... nie wierze do teraz. Caly czas sadzilem, ze to czcze gadanie, przeciez to mierzone w milisekundach nie moze byc przeciez odczuwalne. Ale sie mylilem. Zdecydowana roznica, bylem naprawde w szoku. Teraz modle sie zeby DICE dotrzymalo slowa i z Close Combat wyeliminowali input laga. :(

 

hehe pol roku temu na forach chcieli nas spalic na stosie, jaki lag? grac nie umiecie! kupcie sobie nowy TV, PADA, ustawcie tryb gry na TV, zmiencie HDMI na PC, itp p.erdolenie. Jak mozecie grac w 576p? Szkoda gry itp itd srutututu. A ja sie upieram przy tym ze ta gra jest zepsuta na PS3. Celowanie ma opoznienie, malo tego . Opoznienie nie jest jednostajne, Jest przyspieszenie na lewej galce i dlatego jest ten lag, ktory doprowadza mnie do szalu.

 

no ja tam dalej uważam, że jesteś noob :D choć oczywiście Litwina z masońskim-volksdojczostwie nie pobijesz, to jednak uważam, że tylko prawdziwi mężczyźni grają na 720p - tutaj wszyscy mają równe szanse a wygrywać bez laga z ludźmi którzy mają laga - phi, to jak strzelaniem MASSem kaczorra

 

 

ps. kocham Was

 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ten 576p nie daje wielkiej przewagi.

wbilem na jedna runde machnalem

http://battlelog.bat...38/4/216861638/

 

po tak znienawidzonej rozdzielczosci, porownanej do oszukiwania i kupowania bf3 z marketu spodziewalbym sie lepszych efektow

 

widocznie nie masz odpowiedniego skilla :) nie przyszło ci to do głowy? :P

nawet takie oszustwa mi nie pomogą?

 

btw gra na 576p to najgorsza kara.

na 720p wyglada jakby ktos ja wysral i rzucil na ekran

w 576p to machina czasu. Grafika w Quake2 jest lepsza lub na porownywalnym poziomie ;D

Odnośnik do komentarza

PKP z tlumikiem i bez to dwie zupelnie rozne bronie- masakra, jak tlumik zabija ta pukawke...

 

Ja ostatnio trafilem przypadkiem na jakichs dwoch brytoli w skladzie, ktorzy zademonstrowali mi glitcha na metrze: bedac amerykanami da sie w jednym miejscu przy respie wejsc na "dach" tuneli od respy w kier. C. Bedac na gorze podloga jest przejrzysta, wiec mozna biegac i obczajac z gory wszystkich pozostalych (ale strzelac sie do nich nie da).

Odnośnik do komentarza

jalbyscie mieli zielony ekran oraz mogli wjechać czołgiem na bloki na Sekwanie to byście inaczej gadali. @szpic przy swoim pechu ma skilla jak mało kto :D

 

Ja zaczynam się zastanawiać czy to już tylko pech czy coś innego?Może jakaś choroba psychiczna,urojenia?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Takie pogloski chodza po necie i ze na PS3 bedzie 7 czerwca ;)

 

Daty z plotek,sa to daty premiery dodatku na ps3. 7 Czerwca ma byc dodatek dla ludzi z BF Premium

 

Ja osobiscie widze to tak:

13czerwca-Premiera dla BF premium(ps3)

20czerwca-Premiera dla Ps3 i Bf premium(xbox360 i PC )

27czerwca-Premiera Xbox i PC

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...