Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

co tam słychać dziewczyny? tęsknicie...? (ja troszku tak)

żywię nadzieję, że po meczach Euro 2012 każdy jeden siądzie jeszcze do konsoli żeby pośpiewać wspólnie koko koko Euro spokooo... zaopatrzymy się w nowe mapki, poprzeklinamy DICE, że takie drogie (tylko mi kutwa nie piszcie, że 65plnów to nie jest dużo!), posłuchamy marudzenia, że szotguny są dla lamerów i noskilli a porządny klanowicz biega tylko z SW-98 z lunetą x12... ehhhh... będzie fajnie...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ku.rwa, człek trochę sobie pobiega na czymś innym niż na Metrze czy Sekwanie, i od razu SPM spada, bo piechota tam bawi się w chowanego :confused: I trzeba profilaktycznie pocampić trochę na tych dwóch mapach, żeby odrobić straty które poniosłeś bo chciałeś czegoś ożywczego.

 

Dziś strolowałem częstymi teabagami jakiegoś 74 levelowca, aż mi wysłał hate maila po tym jak dostał ode mnie nemesisa, i w ogóle nieźle go skroiłem :P Nie byłem mu dłużny, a potem on mi odpisał że posłał raport do Dice :D Jego nick to achilles140370 - polecam trollować, bo ma słabe nerwy :]

No to czekam na bana, ale mam nadzieję że to raczej on wyłapie :]

Odnośnik do komentarza

co tam słychać dziewczyny? tęsknicie...? (ja troszku tak)

 

Kaczka, gdzie Ty się podziewasz? W Diabelca napierasz? Nasz naczelny bluzgator też gdzieś s(pipi)ił.

 

Tommi - ten nasz ostatni mecz, z którego Cię wywaliło, to nie wiem czy pamiętasz ale przegrywaliśmy 600 ticketami i po 1,5 godzinnej młócce wygraliśmy :)

Kabotyn (pozdro) trochę miał mi za złe, że go strzałkami niszczyłem, ale jak No Rules to No Rules ;). Na początku miałem z nim chyba 4:1 a potem skubaniec włożył nowy dres Supermana i w ostatecznym rozrachunku prze(pipi)ałem. Ale nieznacznie :blum2:

Odnośnik do komentarza

co tam słychać dziewczyny? tęsknicie...? (ja troszku tak)

żywię nadzieję, że po meczach Euro 2012 każdy jeden siądzie jeszcze do konsoli żeby pośpiewać wspólnie koko koko Euro spokooo... zaopatrzymy się w nowe mapki, poprzeklinamy DICE, że takie drogie (tylko mi kutwa nie piszcie, że 65plnów to nie jest dużo!), posłuchamy marudzenia, że szotguny są dla lamerów i noskilli a porządny klanowicz biega tylko z SW-98 z lunetą x12... ehhhh... będzie fajnie...

Ja odstawiłem, bo się przeżarłem, a nie chciałem się porzygać. Ale już mnie ciągnie i wypatruję dodatku jak Reksio szynki. Diablo 3 nie jest dla mnie tak wciągający jak oczekiwałem, ot taka klikanka, która mogłaby się pojawić na facebooku, wspólne przechodzenie fabuły jakoś mnie nie kręci, zawsze grałem w niego sam. BF3 pożyczyłem nawet sąsiadowi z zastrzeżeniem, że może będzie musiał mi ją oddać i może się to wydarzyć nawet w środku nocy ;] Mam nadzieję, że jak wrócę pokażecie kilka nowych sztuczek których się nauczyliście :]

Odnośnik do komentarza

Naczelny bluzgator gra ze mną w Diabelca, który faktycznie idealną grą nie jest ale jakoś wciąga... Pryx - kooperacja jest o tyle fajna, że robi się ociupinkę trudniej więc nadal zachęcam Cię żebyś się wreszcie otworzył na świat i pograł z nami trochę... odludku ;P

 

BF3 już na mnie patrzy jak mijam regał z grami i zaczynam odczuwać lekki głód... No i ratio samo się nie zmieni na 3.0 :)

Odnośnik do komentarza

Dziś strolowałem częstymi teabagami jakiegoś 74 levelowca, aż mi wysłał hate maila po tym jak dostał ode mnie nemesisa, i w ogóle nieźle go skroiłem :P Nie byłem mu dłużny, a potem on mi odpisał że posłał raport do Dice :D Jego nick to achilles140370 - polecam trollować, bo ma słabe nerwy :]

No to czekam na bana, ale mam nadzieję że to raczej on wyłapie :]

 

Zmobilizowało ciebie do teabaga to że 74 lvl miał?Metro i sekwana to mapki ala COD,dlatego gram je rzadko,jakbym chciał tak ciasne mapy to bym kupił MW3.Moja dziewczyna zabiła dzisiaj 2 osoby na raz MAV-em :P Zdetonowała cleymora a tam stało 2 typów :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

kuzwa oblalem prawko. nie gram beefa ani diabolo:( fak sejk jak mawiaja rybacy!

Ty, beefa w to, kurna, nie mieszaj! On w niczym nie zawinil ;)

Moja dziewczyna zabiła dzisiaj 2 osoby na raz MAV-em :P Zdetonowała cleymora a tam stało 2 typów :P

Zuch dziewczyna :D

 

Co do znudzenia, to warto sobie jakies cele stawiac, no i sposob gry zmieniac. Ja dlugo gralem prawie wylacznie pojazdami, potem (ostatnie tygodnie) prawie tylko piechota na sekwanie/bazarze/metrze.

Od paru dni cisne prawie tylko kanaly, zeby scouty heli wymasterowac, a w dluzszej perspektywie postawilem sobie za cel zrobic kosą wiecej killi niz usasem i miec ja na pierwszym miejscu na liscie broni :) Hehe, Kaczor, motyw z ratio dobry :D ciekawe czy zrobisz to szybciej, niz ja to z kosą ;) Zostawiajcie z Danielskim i Pryxem te diablowate (pipi)y i wracajcie w miejsce, gdzie prawdziwi mezczyzni sie scieraja :P Daje Wam czas co najwyzej do premiery najblizszego dodatku ;)

Odnośnik do komentarza

co tam słychać dziewczyny? tęsknicie...? (ja troszku tak)

 

Kaczka, gdzie Ty się podziewasz? W Diabelca napierasz? Nasz naczelny bluzgator też gdzieś s(pipi)ił.

 

Tommi - ten nasz ostatni mecz, z którego Cię wywaliło, to nie wiem czy pamiętasz ale przegrywaliśmy 600 ticketami i po 1,5 godzinnej młócce wygraliśmy :)

Kabotyn (pozdro) trochę miał mi za złe, że go strzałkami niszczyłem, ale jak No Rules to No Rules ;). Na początku miałem z nim chyba 4:1 a potem skubaniec włożył nowy dres Supermana i w ostatecznym rozrachunku prze(pipi)ałem. Ale nieznacznie :blum2:

ak wskoc\z

 

To byl dziwny mecz. Jak wskoczylem do gry, to nie wychodzlismy z respa na poczatku. Potem nasi rozwineli skrzydla, i przez 3/4 rundy mlocilismy Was. Jednak koncowka nalezala do was.Chcialbym zobaczyc ta runde na battlelogu, bo rotacja graczy byla spora. Jak na moje oko, to sie przewinelo z 40 graczy. :)

 

Na poczatku to wygrywales 4:0. Wszytskie kill'e chyba strzalkami. Naprawde wku&^wiajace uczucie. :) Od tego momenty znienawidzilem te dziadostwo. Jak slyszalem w okolicy charatesrystyczne pyk pyk mass'a, to zaczynalem polowanie na ma Gesiora. :)

 

Proponuje pospolite ruszenie szlachty anonimowych, forumowych alkoholikow, i jakas piatkowa lub sobotnia sesje na serwerze Pryxfusa. :)

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem, na razie gierka poszła do kumpla, w sumie kilka tygodni temu nie wyobrażałem sobie, że będę mógł coś takiego zrobić z Battlefieldem. Na pewno wracam przed premierą dodatku. Jak to piszę Kozbinio - Biegacz "My body is ready"

 

http://www.youtube.com/watch?v=rV6q63GA7a0

Destrukcja otoczenia w nadchodzącym dodatku, pewnie z PC, ale i tak będzie się działo.

Odnośnik do komentarza

Tommi - ten nasz ostatni mecz, z którego Cię wywaliło, to nie wiem czy pamiętasz ale przegrywaliśmy 600 ticketami i po 1,5 godzinnej młócce wygraliśmy :)

No, ostro tam powalczyles :) Ja z jednej strony najpierw sie ostro w(pipi)ilem, jak mnie wywalilo, bo akurat od dobrych paru minut swietna serie w little birdzie mialem, ale z drugiej bylo juz prawie pol do pierwszej w nocy i gdybym mial jeszcze ponad h grac, to o pracy nast. dnia moglbym zapomniec. No i z trzeciej- Kabotyn gral nie w tej druzynie, co trzeba, wiec na koniec pewnie i tak bylbym jeszcze duzo bardziej w(pipi)iony :)

Dzien pozniej mialem z Kabotynem fajny mecz na tej samej mapie- 12 kos, 3 baretki, do tego serie adwersarza na jednym kolesiu do 9 (w tym chyba ze 3-4 kosy :D ) poprawilem :)

Mam nadzieję, że jak wrócę pokażecie kilka nowych sztuczek których się nauczyliście :]

Np. Gesior sie nauczyl paru sztuczek: strzalka w twarz/plecy/jajo/odbyt- na pewno Ci z checia zademonstruje :D

Chcialbym zobaczyc ta runde na battlelogu

http://battlelog.bat...78/4/305322836/

:)

PS: Ja prawdopodobnie bede trzy najblizsze nocki :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

co tam słychać dziewczyny? tęsknicie...? (ja troszku tak)

żywię nadzieję, że po meczach Euro 2012 każdy jeden siądzie jeszcze do konsoli żeby pośpiewać wspólnie koko koko Euro spokooo... zaopatrzymy się w nowe mapki, poprzeklinamy DICE, że takie drogie (tylko mi kutwa nie piszcie, że 65plnów to nie jest dużo!), posłuchamy marudzenia, że szotguny są dla lamerów i noskilli a porządny klanowicz biega tylko z SW-98 z lunetą x12... ehhhh... będzie fajnie...

Ja odstawiłem, bo się przeżarłem, a nie chciałem się porzygać. Ale już mnie ciągnie i wypatruję dodatku jak Reksio szynki. Diablo 3 nie jest dla mnie tak wciągający jak oczekiwałem, ot taka klikanka, która mogłaby się pojawić na facebooku, wspólne przechodzenie fabuły jakoś mnie nie kręci, zawsze grałem w niego sam. BF3 pożyczyłem nawet sąsiadowi z zastrzeżeniem, że może będzie musiał mi ją oddać i może się to wydarzyć nawet w środku nocy ;] Mam nadzieję, że jak wrócę pokażecie kilka nowych sztuczek których się nauczyliście :]

Naczelny bluzgator gra ze mną w Diabelca, który faktycznie idealną grą nie jest ale jakoś wciąga... Pryx - kooperacja jest o tyle fajna, że robi się ociupinkę trudniej więc nadal zachęcam Cię żebyś się wreszcie otworzył na świat i pograł z nami trochę... odludku ;P

 

BF3 już na mnie patrzy jak mijam regał z grami i zaczynam odczuwać lekki głód... No i ratio samo się nie zmieni na 3.0 :)

 

Mój detoks też się powoli kończy, wczoraj poczułem chęć pobiegania po pijaku z bronią w łapie hehe. Dostałem w gratisie 4 nocki bez swojej lepszej połowy, myślę więc, że mogę te nocki na pole bitwy przeznaczyć.

 

kuzwa oblalem prawko. nie gram beefa ani diabolo:( fak sejk jak mawiaja rybacy!

 

(null)

 

Ale pierwsze podejście czy zabrali i musiałeś po latach robić?

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem prawko w wieku 27 lat, i zdałem za pierwszym razem, ale Danielski ty pewnie w UK zdawałeś więc to inna bajka. Ja pewnie bym wypadek spowodował...

 

 

Kolejna plotka o BF3 Premium :)

 

Battlefield PREMIUM (most likely a ONE TIME FEE)

20 new maps (across all 5 DLCs)

20 new weapons (across all 5 DLCs)

More than 10 new vehicles (across all 5 DLCs)

More than 4 new game modes (across all 5 DLCs)

More than 30 new Assignments (across all 5 DLCs)

More than 20 new Dog Tags (across all 5 DLCs)

World premier: 4.6.2012 at 1:00 PM (PST) / 9:00 PM (UTC) - @ E3 Press Event

Two different packages (both include earlier access to DLCs)

Package 1 - BF Premium + B2K

Package 2 - BF Premium + All DLCs

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja zrobiłem prawko w wieku 27 lat, i zdałem za pierwszym razem, ale Danielski ty pewnie w UK zdawałeś więc to inna bajka. Ja pewnie bym wypadek spowodował...

 

 

Kolejna plotka o BF3 Premium :)

 

Battlefield PREMIUM (most likely a ONE TIME FEE)

20 new maps (across all 5 DLCs)

20 new weapons (across all 5 DLCs)

More than 10 new vehicles (across all 5 DLCs)

More than 4 new game modes (across all 5 DLCs)

More than 30 new Assignments (across all 5 DLCs)

More than 20 new Dog Tags (across all 5 DLCs)

World premier: 4.6.2012 at 1:00 PM (PST) / 9:00 PM (UTC) - @ E3 Press Event

Two different packages (both include earlier access to DLCs)

Package 1 - BF Premium + B2K

Package 2 - BF Premium + All DLCs

 

Czyli pierwsza paczka gdzies kolo 70-100zl a druga okolo 200. biore ten drugi,dlc pewnie standarowa 14.99$/55zl/14.99euro,to sie bedzie oplacac. watpie zeby dali cene wieksza od cod elite(200zl). Caly czas pisza o 5 dodatkach, zapowiedziany jest CQ,End game,ten z duza mapa i jeden o ktorym nic nie wiadomo. Czyli co jeszcze jeden dodatek? Teoretycznie gdyby brac pod uwage plotki o nowej konsoli w 2013 to by sie zgadzalo. Co do jedno razowej oplaty to jest to calkiem mozliwe.A jak wyjdzie bc3/bf4 to bedzie trzeba placic znowu.

 

P.S

Na skladki bym sie nie nastawial,bo pewnie zrobia tak jak z cod elite,ze abonament jest przypisany do psn id/konsoli.

 

W BC2 za kupno ze sklepu dostawało się wszystkie mapki free,tutaj każą bulić(BtK) i te 3 nowo zapowiedziane,pewnie dadzą premium że jak kupisz to wszystko free,coś co kiedyś się dawało za free by ludzie dłużej chcieli grać w multi.

Dostawales za online pass. Jak bys nie kupil ze skladki to bys mial btk za darmo.Proponuje zapomniec o czasach,damy wam za darmo mapki. Dice/EA(ja zwalam to na panow z EA) poczulo jak rekin krew(kase) i teraz idzie pelen atak ;)Kupujesz Pakiet nr 1 dostajesz wszystko co jest wymienione+B2K,kupujesz pakiet nr2 dostajesz to co wymienione+dodatki w cenie

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

W sumie jak juz sie kupilo BtK, to nie wiem, czy sie bedzie oplacac (placiloby sie praktycznie drugi raz za to samo)- zobaczymy...

 

Ale zauważ że są dwa packi do wyboru :) choć dla mnie ta informacja to tylko plotka. Bo po co rozdzielać premium...

 

Wprawdzie już pisałem o cenie pierwszego dodatku ale, jeszcze jest przypomnienie co konkretnie dostaniemy więc wklejam ;)

 

 

EA has confirmed the price of the upcoming Battlefield 3 DLC: the content pack will cost $15 on all platforms. Close Quarters includes 4 new maps, a new game mode, and 10 new weapons, including the AUG and SCAR assault rifles, and the SPAS-12 shotgun.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...