Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

no pierwsze podejscie w wieku 30 lat:)

 

(null)

 

Nie odkładaj bf-a tylko odstresuj się dziś przy nim i przy nalewce hehe

 

 

Wracając do bf premium. Wyciąganie kasy i tyle, taki świat... echhhh... W życiu nie wywalę za dodatki 200 zł na raz , wolę zapłacić więcej w ratach co parę miesięcy. Po pierwsze koszt jednorazowy mniejszy i łatwiej będzie wysupłać a po drugie nie mam pojęcia czy za rok będę grać w bf-a a nóż wyjdzie z nienacka jakiś KZ4 czy coś hehe ;)

Odnośnik do komentarza

W sumie jak juz sie kupilo BtK, to nie wiem, czy sie bedzie oplacac (placiloby sie praktycznie drugi raz za to samo)- zobaczymy...

Ale zauważ że są dwa packi do wyboru :) choć dla mnie ta informacja to tylko plotka. Bo po co rozdzielać premium...

No tak, ale jezeli dobrze to rozumiem, to i jeden i drugi zawiera BtK- w "all dlc" tez jest jednym z tych pieciu. Chyba, ze sie myle?

Odnośnik do komentarza

Wkur.wia mnie, że Dice nie robi nowych broni w sensie czegoś oryginalnego, tylko klepie modyfikacje aktualnych. SPAS-12 pewnie będzie kopią DAO-12, AUG to taki F2000 pewnie będzie. To samo było w BC 2, gdzie sporo broni to były lekkie wzajemne modyfikacje (np. 3 LMG-ki praktycznie niczym się nie różniły tj. MG36, XMB LMG i M249, jeden miał wbudowany celownik, drugi miał mniejszy magazynek, a trzeci był trochę szybszy, ale to by.ły te same bronie praktycznie ;) ).

Ja bym chciał, żeby DICE dało jakieś nowe gadżety dla klas, albo np. nowe rodzaje min (niewidoczne dla termowizji), czy jakieś nowe czujniki (np. w prostej linii, albo chwilowe namierzanie satelitarne = co jakiś czas recon mógłby manualnie użyć i tak na 2-3 sekundy pokazuje wszystkich na minimapie co są pod gołym niebem). Albo nowe bronie przeciwlotnicze, bo te to takie ruskie fajerwerki obecnie. Albo nowe perki - np. szybsze rzucanie granatów/min/c4 . I tak dalej.

Ale nie, lepiej dać dwie duże mapy, z czego jedną podzielić na cztery i nazwać je "cqc" :confused: Ktoś kiedyś powinien im wysadzić biuro czy dwa.

Odnośnik do komentarza

Granaty blyskowe! Od dawna to postuluje ;) W ogole byloby fajnie,jakby wrzucili jakiegos rodzaju sygnalizacje czasu pozostalego do wybuchu granatu przy przytrzymywaniu (np. dzwiekowa jak w KZ). Czasem mam wrazenie, ze trzymam cala wiecznosc, a i tak nie wybucha od razu... Aczkolwiek zdaje sobie sprawe, ze krokiem w strone realizmu to by to nie bylo, wiec nie nalegam ;) Ale te blyskowe to mogliby dolozyc :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

W ogole sprawdzone i potwierdzone na 100% wczoraj, jak mnie wywalilo z meczu chyba po prawie godzine gry z Mendrkiem i wrocilem do tej samej gry jeszcze raz: punkty zdobyte do wywalenia jednak NIE ZOSTAJA UTRACONE. Co prawda w battlelogu nie mozna raportu z tego obejrzec (zachowuje sie tylko gra po powrocie), ale punkty, kille i baretki normalnie zostaja w statsach.

 

Wczoraj sie troche wpienilem- caly mecz im łoiliśmy skore, zwyciestwo bylo niezagrozone, po czym mnie wypieprzylo, a po powrocie oczywiscie wrzucilo do przegrywajacych (moje miejsce juz bylo zajete), gdzie juz bylo pozamiatane...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Btw. ten lonelylion czy jak my tam było wku.rwiał mnie ostro, nie wiem jak ale widział wszystko, jak już mu miałem kosę wbić to respawnął się za nim koleś z drużyny jego i wbiłem kolesiowi zamiast jemu właśnie :(

 

Polującemu zawsze respawn w oczy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wkur.wia mnie, że Dice nie robi nowych broni w sensie czegoś oryginalnego, tylko klepie modyfikacje aktualnych. SPAS-12 pewnie będzie kopią DAO-12, AUG to taki F2000 pewnie będzie. To samo było w BC 2, gdzie sporo broni to były lekkie wzajemne modyfikacje (np. 3 LMG-ki praktycznie niczym się nie różniły tj. MG36, XMB LMG i M249, .

Granaty blyskowe! Od dawna to postuluje ;) W ogole byloby fajnie,jakby wrzucili jakiegos rodzaju sygnalizacje czasu pozostalego do wybuchu granatu przy przytrzymywaniu (np. dzwiekowa jak w KZ). Czasem mam wrazenie, ze trzymam cala wiecznosc, a i tak nie wybucha od razu... Aczkolwiek zdaje sobie sprawe, ze krokiem w strone realizmu to by to nie bylo, wiec nie nalegam ;) Ale te blyskowe to mogliby dolozyc :)

I ładunki EM do unieruchomiania sprzętów na kilka sekund :)

 

I działo kinetyczne na Wyspie Chark, po obu stronach zamontowane zgodnie z prawdą na lotniskowcach ;) Ah, snajpienie do latawców, to by było coś ;)

 

To moze od razu nazwijmy bf'a,call of duty:big maps edition. A ja zapisze sie na anger management ;) wbiegasz sobie po schodach na metrze od strony usa a tam 12 gosci robi spam granatami blyskowymi.Czy wy chcecie sie wku.wiac przy tej grze,ze cos takiego proponujecie? Wystarczy,ze biegaja ludzie (przed patchem)z usase'm teraz z dartem,a w dlc/po nastepnym patchu jestem sie w stanie zalozyc,ze ktoras bron bedzie prze.je.bana. A Medrek a jakie ty inne bronie chcesz halabarde,tasak? wiekszosc dobrych broni juz jest,teraz dodadza,bronie z bc2 i masz wszystkie ciekawe/dobre bronie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zaq, nie przesadzaj.

 

Grałem kiedyś na PC-cie aktywnie w Delta Force eXtreme, która zżynała z BF-a ostro. Były tam flashbangi, które powodowały chwilową ciemność. Zdarzało się, że paru gości rzuciło nagle i przez to ktokolwiek się zbliżył, ten miał ciemność. Teoretycznie można zrobić że da się odwrócić, chociaż dzisiaj są ogłuszające że wystarczy być bodajże blisko :) Anyway, jeśli kosztem zwykłych granatów, to flashbangi dałyby nową jakość w taktyce. Atakujący zaczynaliby od tego, obrońcy też by mogli rzucić ;P Nie no, sam flash przecież nie zabija, a i można strzelać będąc ogłuszonym przecież ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zaq, nie przesadzaj.

 

Grałem kiedyś na PC-cie aktywnie w Delta Force eXtreme, która zżynała z BF-a ostro. Były tam flashbangi, które powodowały chwilową ciemność. Zdarzało się, że paru gości rzuciło nagle i przez to ktokolwiek się zbliżył, ten miał ciemność. Teoretycznie można zrobić że da się odwrócić, chociaż dzisiaj są ogłuszające że wystarczy być bodajże blisko :) Anyway, jeśli kosztem zwykłych granatów, to flashbangi dałyby nową jakość w taktyce. Atakujący zaczynaliby od tego, obrońcy też by mogli rzucić ;P Nie no, sam flash przecież nie zabija, a i można strzelać będąc ogłuszonym przecież ;)

 

Flashbang dal by nowaj jakosc wkur.wienia. Taktyki z noob'ami nie ma! Biegna przed siebie albo kampia jak cioty i nic nie robia,ile razy trafialem na mecz,gdzie ja,zielu i szpicu cos tylko robilismy w naszym Team..EMP,Flashbang itp. sa nie potrzebne,juz wystarczy ze dali ludzia strzalki i amunicje frag

Odnośnik do komentarza

Nie dajcie się dymać pakietami premium :) Jaką mamy gwarancją, że wzorem Gulf of OMAN mapki nie będą niegrywalne? Gdybym zapłacił za BtK to niemożebnie bym się w.kurzył bo mapy są niespecjalne i zabugowane... Nowe bronie... phi... who cares? Nie wiem jak wam ale mnie zasadniczo jest zupełnie obojętne z czym biegam a dodawanie kolejnych kopii tych samych spluw to zwykły marketing... rozumiem, że gdyby kolejna spluwa pierdziała motylkami albo różowym laserkiem to byłaby nowa jakość. Dostaniemy znowu jakiegoś OP guna i wszyscy będą płakać, że to lamerstwo z tym biegać... Dogtagi? pliiiisssss... to równie głupie jak kupno legendarnej już "zbroi dla konia"... Co wy kurna 6 latek macie i kręcone loczki?

Jedyne co ma znaczenie to faktyczne nowości typu flashbang (w CS to była absolutnie podstawa wszelkich działań taktycznych) i nowe MAPY, ew. nowe tryby...

Już teraz frekwencja wieczorami jest mizerna a za rok BF3 będzie już historią...

Takie tam moje zdanie...

Skażony nienawiścią do takich działań wydawców zostałem poprzez pakiet premium do Uncharted3, który okazał się gigantycznym, wstrętnym i odrażającym przewałem ponieważ kolesie z Naughty Dog w DLC do U3 dodawali mapki, które już raz kupowałem jako DLC... tyle, że do U2...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

kły marketing... rozumiem, że gdyby kolejna spluwa pierdziała motylkami albo różowym laserkiem to byłaby nowa jakość. Dostaniemy znowu jakiegoś OP guna i wszyscy będą płakać, że to lamerstwo z tym biegać... Dogtagi? pliiiisssss... to równie głupie jak kupno legendarnej już "zbroi dla konia"... Co wy kurna 6 latek macie i kręcone loczki?

Jedyne co ma znaczenie to faktyczne nowości typu flashbang (w CS to była absolutnie podstawa wszelkich działań taktycznych)

Ja powiem tak DLC do bf 3 to czyste skur.wy.synstwo wycinaja mapy z singla/coop/poprzednich czesci i chca za to 15$ bo dodali bronie wtf?sory ale acti ktore leci na kase robi mapy do dlc od podstawy.I niech mi ktos powie,ze Dice sie bardziej stara od Acti to zabije smiechem.Ok,CoD to kopiuj+wklej ale chociaz gra stabilnie chodzi i dlc mimo,ze platne to sa nowe a nie wyciete.Ale co ma czlowiek zrobic ? chce grac musze kupic dlc,bo innaczej bedzie mnie wywalalo z serwera za kazdym razem kiedy sie wlaczy mapa z dodatku.Premium bedzie sie bardziej oplacac niz kupno kazdego z osobna.

 

Flashbang to w bf bedzie kolejne rozwiazanie dla noob,naprawde oprucz klanow malo kto gra druzynowo. No dobra jak my gramy w 12 na naszym serwerze to gramy w miare druzynowo. Ale oprucz tego to na 100 meczy,jak 2 razy bede mial zgrana druzyne random'ow to jest dobrze. Prosty przyklad gram raz ze szpicem wygrywam na CQ 400:200 przechodzimy do drugiej druzyny bo zielu dolaczyl i wygralismy w trojke mecz 100 do 0. Wiec sory,ale ja jestem przeciwko dodawaniu bajerow typu flashbang czy emp. Kanaly na tdm i spam flashbang,przeciez to by nie mialo sensu

 

Pamietacie to http://www.computera...ttlefield-maps/ ?

 

Dostal ktos ankiete?

 

Jest cena premium(plotka)

Update 2: https://www.coolshop.co.uk/catalog/product/73639-battlefield_3_premium_service_code_in_a_box_pc lists Battlefield Premium at 34.96 GBP which converts to just under $60.00 as well. (Thanks, Colonel Ramirez.)

Update 1: Danish retailerhttps://www.coolshop...box_pc#fulldesc lists Battlefield Premium at 369 Danish Kones which converts to around $60.00 USD. The description translated reads:

BF3 Premium Service is 1 code in a box to give the consumers early access to the BF3 DLC expansion packs – Back to Karkand (already released), Close Quarters (releasing June), Armoured Kill (releasing Sept) and End Game (releasing December).

 

60$ za pakiet bez dlc w cenie?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Btw. ten lonelylion czy jak my tam było wku.rwiał mnie ostro, nie wiem jak ale widział wszystko, jak już mu miałem kosę wbić to respawnął się za nim koleś z drużyny jego i wbiłem kolesiowi zamiast jemu właśnie :(

 

Polującemu zawsze respawn w oczy...

No, daj spokoj- mnie tez maksymalnie w(pipi)ial. Polowalem na niego caly czas, ale zanim zdazylem mu zdjac blache, to mnie wypieprzylo, a potem juz nie moglem bedac w tej samej druzynie, wiec wzialem najcenniejsza, jaka byla dostepna ;) Najblizej bylem, jak go raz w kontenerze od boku podszedlem, ale zdazyl sie gnoj psim swedem na tyle odwrocic, ze mi normalne ciachniecie wyszlo i tylko 50% mu zabralem, po czym zdechlem... Kilka razy tez mialem, ze ktos sie respil na nim i nie dawalo rady...

Odnośnik do komentarza

Heli scouty zrobione- teraz kolej na ostatnie w kolejce mobilne AA i jety :) ...co oznacza najblizsze tygodnie do dlc spedzone w bolach i mekach na Wake'u... :confused: To (zwlaszcza jety) bedzie chyba jeszcze gorsze niz gwiazdka zwiadowcy... Przy tej okazji dwa pytania do ekspertow ;)

 

1) czy z AA jest jeszcze cos poza tunguska i gdzie mozna je ogolnie dorwac (tylko podboj)? Tunguska jest przy B na Wake'u, to wiem- jest jeszcze gdzies (jeszcze cos) oprocz tego?

 

2) Ktore to jety sa pionowego startu? SU-35 Flanker, czy jak mu tam? Gdzie one? Tu tez pamietam z meczy, ze Wake, i chyba omanska- cos jeszcze poza tym (tez tylko podboj)?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Heli scouty zrobione- teraz kolej na ostatnie w kolejce mobilne AA i jety :) ...co oznacza najblizsze tygodnie do dlc spedzone w bolach i mekach na Wake'u... :confused: To (zwlaszcza jety) bedzie chyba jeszcze gorsze niz gwiazdka zwiadowcy... Przy tej okazji dwa pytania do ekspertow ;)

 

1) czy z AA jest jeszcze cos poza tunguska i gdzie mozna je ogolnie dorwac (tylko podboj)? Tunguska jest przy B na Wake'u, to wiem- jest jeszcze gdzies (jeszcze cos) oprocz tego?

 

2) Ktore to jety sa pionowego startu? SU-35 Flanker, czy jak mu tam? Gdzie one? Tu tez pamietam z meczy, ze Wake, i chyba omanska- cos jeszcze poza tym (tez tylko podboj)?

Tunguska jest jeszcze na szturmie na kanałach, kolejny AA to LAV AD na wake.

Pionowego startu jest F-35 i nie radze tym czymś latać gdyż jest ciężki do ogarnięcia i słabo się nim lata, właśnie przez ten pionowy start...

Odnośnik do komentarza

Gdzie dokladnie jest ten LAV AD i w jakim trybie?

Ja wlasnie na ten pionowy start liczylem, ze bede mogl na poczatku, zanim opanuje manewrowanie ta kupa zlomu na pelnej predkosci, czasem zawisnac (czy mocno zwolnic) i spokojnie przycelowac w heli czy cos na ziemi.

...no i (tez na poczatku zwlaszcza) punkty za przejecia flag mozna by tym zgarnac

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mój ranking LMG post patch:

 

1. PKP Petcheneg - broń bardzo niedoceniana przed patch'em ze względu na siłę innych broni, praktycznie patch nie ruszył jej i przez to jest obecnie najlepszą bronią jaką może posiadać wsparcie. Przede wszystkim - ogromna moc przywgażdżająco-obalająca. PKP jest niczym polski pociąg - ciężki i powolnie się rozpędza. Ale to potwór. Największy potencjał PKP objawia się przy dwójnogu. Postawiony w dobrym miejscu, skutecznie "zamyka" przestrzeń, masakrując naiwniaków którzy odważyli się stanąć naprzeciw lub nie zdążyli się schronić. PKP daje ogromne pole "przygwożdżenia" więc nawet gdy przeciwników jest więcej, to ich ostrzał jest stosunkowo słabszy. Nasz też, dlatego warto się wycofać bez ryzyka że nas zabiją (bo są w stanie "przygwożdżenia". PKP na bipodzie świetnie zdejmuje nawet snajperów, przypominając klasyczną .50-tkę. Również trafioną ofiarę mocno "miota". Nieco słabiej wypada w pojedynkach bez dwójnoga, gdyż spory odrzut i średni ogień pulsacyjny, sprawia że im dalej wróg, tym trudniej go zabić. PKP stara się to jednak nadrobić obrażeniami. Jeśli przeciwnik jest za daleko, wto należy się wycofać i spróbować rozłożyć z bipodem. Wpakowanie się w biegu na coś takiego, to pewna śmierć. Bipod rozkłada się szybko. Natomiast bardzo wolno się broń przeładowuje.

 

2. RPK74m - dawno temu był to po prostu zamiennik do M27 IAR, czyli "karabin szturmowy" z powiększonym lekko magazynkiem. Po patch'u, któryś "geniusz" i geniusz zarazem wpadł na to, by dorobić "powiększone magazynki" tak jak u innych LMG. Spowodowało to, że mamy do czynienia z bardzo silnym karabinem szturmowym z... 200 amunicji w magazynku. A najzabawniejsze jest to, że broń nie ma ani listwy ani pojemnika. Przeładowanie trwa i wygląda jak w zwykłym karabinie szturmowym (sic!), przez co można odnieść wrażenie że 200 sztuk amunicji zmieściło się w tym zwykłym magazynku ;) Wiadomo, bzdrua na kółkach. Ale w praktyce mamy najlepszy wybór dla tych, co lubią LMG i stronią od zbytniego campienia. Ogółem broń ta zastąpiła M249 SAW. Nie jest tak płynna i mordercza, ale niewiele jej brakuje. Broń ma niski czynnik przygważdzający, i długo się rozkłada na bipodzie. Jest natomiast lekka, jak karabin szturmowy. To broń idealna na agresywną walkę, dobra na każdy dystans. Da się łatwo wparować w grupę i wybić. Broń dodatkowo ma spory czynnik "headshotowania". Jednakże w bezpośrednik starciu z powodu niskiego przygważdżania przegrać może z szybszymi pukawkami typu M416 czy F2000, a także z shotgunami. Ogółem jednak to broń "tuż, tuż za" PKP, dlatego można śmiało używać jej zamiennie.

 

3. M60E4 - oh ten stary dobry M60. Pierwsze co rzuca się w oczy, to największe gabaryty z wszystkich LMG (w ch.uj zasłania). Zamontowanie na tym PKS-Holo to niezła ściana na ekranie. Ale to broń bardzo silna, o mocy dorównującej PKP (albo i przewyższającej). To "raw power", ale okupuje to odrzutem tak dużym, że ptaki boją się latać po okolicy. Jest też powolną i głośną bronią. Z tego względu nadaje się na dwójnóg, ale poza nim ustępuje PKP. O wiele trudniej po prostu się strzela. Foregrip pomaga... ale bardzo niewiele. Ogółem broń nie dla początkujących.

 

4. M240B - nigdy nie była popularna, póki była "mniej celnym, lekko silniejszym" bratem M249. Teraz gdy brat niedomaga, stała się bardziej kuszącą propozycją. Broń nadal nie na bupod, a do biegania w grupy. Ma spory potencjał headshotowania, jest potencjalnie szybka, ale ogólnie to średniak. Ale pozytywny. Czyli broń najbardziej "średnia z średnich". Dla koneserów i weteranów wojennych, co byli za mało elitarni i dostali przydział M240B zamiast M249 (czyli większość ;) ).

 

5. M249 SAW - przez eony to był elitarny LMG w BF-ach i nie tylko. Lekki, szybki i niesamowicie celny. Na tyle, że spokojnie można było z biodra zdjąć kilka celów na raz. Niestety, DICE w końcu postanowiło zdradzić o świcie tą piękną broń, i dało jej spory initial recoil. I teraz jest o kant kanta rzyci. Bo broń ta nadal ma niski damage (w końcu używa małego kalibru 5.56 mm, taki jak w M16) i nie nadaje się na bupod, a z biodra nie da się strzelać praktycznie wcale celnie. Nawet trudno tym zabić celując. Słaby ogień pulsacyjny. Po prostu nie da się biegać i zabijać szybko i masowo, a to była cecha tej broni. Teraz jej nie ma, i stała się bardzo słaba.

 

6. M27 IAR - trudno to nazwać LMG. O ile wiem, nie ma powiększonych magazynków. To karabin sztumowy, taki przerobiony M16A3 albo AEK-971. Wszystko fajnie, ale... to już lepiej wziąć szturmowca. Chyba, że ktoś tęskni za rzucaniem sobie paczek z amunicją co chwila ;)

 

7. MG36 - eee... to nie to co w BC2. Mało nabojów w magazynku, słabsze obrażenia niż M27 IAR. Nie jest to zła broń, ona jest po prostu beznadziejna. Ma co prawda dobrą celność na dalsze dystanse, ale to chyba jedyna jej zaleta. Ah, i ma ciekawy wygląd (dwie komory). I szybko się przeładowywuję. Ot, taki sobie karabin szturmowy w skórze LMG.

 

7. T 88 LMG - ta broń jest nawet słabsza od tej z BC2. Ba, w ogóle jej nie przypomina. To bardziej zabawka na kapiszony. Ta broń nie ma kompletnie nic dobrego. Słabe obrażenia, niska "przygważdżalność", długie przeładowanie, ogromny odrzut... Nie wiem po co ona w tej grze się znalazła, ale jeśli jesteś masochistą i szukasz nowej zabawki seksualnej, to śmiało granie tą bronią zapewni ci szybki i niesamowicie intensywny orgazm.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdzie dokladnie jest ten LAV AD i w jakim trybie?

Ja wlasnie na ten pionowy start liczylem, ze bede mogl na poczatku, zanim opanuje manewrowanie ta kupa zlomu na pelnej predkosci, czasem zawisnac (czy mocno zwolnic) i spokojnie przycelowac w heli czy cos na ziemi.

...no i (tez na poczatku zwlaszcza) punkty za przejecia flag mozna by tym zgarnac

LAV AD jest na Wake'u na PiN (ten normalny z 3 flagami gdzie znowu nie ma tunguski) pojawia się w jednym z hangarów na B, ale pod warunkiem że B okupują amerykanie.

Co do pionowych startów, ciężko tym badziewiem wylądować, gdyż wciskani L2 czyli hamulca powoduje u niego właśnie pionowy start, czyli jak już jesteś na ziemi kolami i toczysz się do przodu nie zatrzymasz się już tylko poderwie Cię do góry, wkurzające ma opóźnienie także po przełączeniu z trybu pionowego w normalny lot gdzie przy 250 na liczniku czyli stosunkowo wcale nie wolno już zaczyna czasem przęłączać się właśnie do pionowego, obrót maszyną na pionowym też jest powolny więć z tym celowaniem w heli zapomnij, szybciej to oni Cię w nim ściągną niż ty ich.

Odnośnik do komentarza

Ja jako szturmowiec pokochalem M16A3. Przed patch'em niepodzielnie rzadzil FAMAS, ktory nawet w rekach noob'a sial pozage i kleske. Obecnie, to standardowa bron na wyposazeniu amerykanskiej armii jest dla mnie najbardziej smiercionosna i efektywna. Jedynie f2000 ORAZ AEK 971 moga sie z nia rownac. Reszta to 3 liga. Na youtube znalazlem ciekawe review tej broni.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xVR0LpiJDfM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...