Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

tommi, nie łudź się - F35 jak tylko jak zawiśnie od razu dostaje. Jak tylko będzie próbował wisieć i strącać z ziemi lub przejmować flagi momentalnie znajdzie się kolega w jecie który zrobi z Ciebie sito, gdyż jesteś tak samo wolny jak chopper, tylko masz mniejszy promień skrętu. także nie ma tak fajnie.

Odnośnik do komentarza

Ok., dzieki- troche oslabiliscie moj zapal do tej zabawki ;) Zobaczymy, trzeba bedzie ewentualnie za normalne jety brac, poprobuje jednymi i drugimi (chyba, ze pierwsze proby to bedzie taka katastrofa, ze odpuszcze jety w ogole :)

 

PS: Co do M16A3, to ja jakos nie moge sie jeszcze na 100% przekonac do tej broni, zdecydowanie skuteczniejszy z AEK jestem. Na niekorzysc AEK-a jest dla mnie tylko to, ze szyna montazowa w nim nie dziala, w przeciwienstwie do M16 czy M416.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ja też używam M16A4, ten ciągły ogień nie jest zły, ale jakoś lepiej mi się strzela seriami. Podobnie mam z M4.

 

Chociaż ostatnio jak gram RPK-74m to mi to starcza jako karabin szturmowy ;) Tak wiem, że to pewnie bug i naprawią to po patch'u, ale chcę do tego czasu poużywać ile mogę. 200 w magazynku dla karabinu szturmowego to po prostu kosiarka, idziesz i zabijasz ;)

 

Albo 100 + tłumik, cichy czyściciel.

Odnośnik do komentarza

PS: Co do M16A3, to ja jakos nie moge sie jeszcze na 100% przekonac do tej broni, zdecydowanie skuteczniejszy niz AEK jestem. Na niekorzysc AEK-a jest dla mnie tylko to, ze szyna montazowa w nim nie dziala, w przeciwienstwie do M16 czy M416.

 

Jak na moje oko, to M16A3 na krotkim dystansie (wrecz bezposrednim) jest lepszy, niz AEK (mozna wielu skosic jedna seria). Poza tym reloading trwa nieznacznie krocej, co ma niebagatelne znaczenie, jak wiesz ze obok jest chmara oponentow. A przy agresywnym stylu gry, zawsze jestes w bliskim kontakcie z wrogiem. Tak wiec kazda milisekunda jest na wage zlota. Ja ostatnio dosyc czesto gine, jak przeladowuje magazynek. :)

 

Wczoraj podnioslem po tobie TOmmi te PKP. I nazwa idelanie pasuje do tej broni. Jest ciezka, powolona, i trzesaca jak te pociagi, ktore oferuja nam Polskie Koleje Panstwowe. Support jak sama nazwa brzmi, to tylko wsparacie. Do krecenia konkretnych wynikow sie nie nadaje. Ale ma cos, co mnie doprowadza do nerwicy... pi&^dolone Claymore'y. :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj podnioslem po tobie TOmmi te PKP. I nazwa idelanie pasuje do tej broni. Jest ciezka, powolona, i trzesaca jak te pociagi, ktore oferuja nam Polskie Koleje Panstwowe. Support jak sama nazwa brzmi, to tylko wsparacie. Do krecenia konkretnych wynikow sie nie nadaje. Ale ma cos, co mnie doprowadza do nerwicy... pi&^dolone Claymore'y. :)

A dwojnog rozstawiles? ;) Ta bron jest za(pipi)ista i ona do krecenia konkretnych wynikow moim zdaniem nadaje sie jak najbardziej, ale pod jednym warunkiem: ze z bipoda strzelasz- wtedy to zupelnie inna zabawka. Problem tylko w tym, ze Ty zawsze biegasz po calej okolicy, a nie ustawiasz sie w jednym miejscu (tak tez pewnie jej uzywales wczoraj :) ), wiec do Twojego stylu gry faktycznie srednio pasuje, ale poprobuj RPK albo M27IAR. Ja ostatnio sie zastanawialem, jakiej giwery dla supporta na kanalach uzywac (nie ma tam dobrych miejscowek do rozstawienia LMG, za to sa swietne do rozstawiania claymorow, a planuje medal za nie zdobyc) i wlasnie Mendrek swoim niedawnym podsumowaniem te dwie mi podsunal (sam wczesniej glownie AS VAL rozwazalem). Ew. mozesz PDW (albo klasycznie- shotguna :D ) dla tej klasy brac i napierac. Mi sie supportem gra genialnie- ammo zawsze pod reka (kupa punktow za to wpada dodatkowo, jak rzucasz skrzynki na lewo, prawo i w przejsciach, nie mowiac o tym, ze to bardzo potrafi pomoc zespolowi- zwlaszcza inzynierom z rpg/stingerami, z ktorych wypstrykujesz sie w moment), no i claymory, wiadomo ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wprawdzie filmik trwa 10 min ale ogląda się go jednym tchem :) Polecam !!!

 

 

Świetne, najlepszy montaż jaki widziałem.

 

 

PKP po prostu kocham, wczoraj jak ich na respie, na metrze zamknęliśmy to dla czystej przyjemności waliłem całymi magazynkami z bipoda w kierunku snajperów. PKP tak mocno przygważdża, że nie mieli szans oddać celnego strzału.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Wprawdzie filmik trwa 10 min ale ogląda się go jednym tchem :) Polecam !!!

 

O ja piernicze- to najlepszy film wojenny, jaki ogladalem od czasu "Helikoptera w ogniu". Niesamowite!

Caly czas czekalem na finalna kose dla tego snajpiacego gnojka, a tu taki numer ;)

 

W ogole nie macie wrazenia, ze ta gra sie zmienia (poprawia) graficznie? Albo ja dopiero po paruset h dostrzegam pewne rzeczy, albo oni z czasem dopieszczaja ją. W ostatnich tygodniach rzucilo mi sie w oczy pare rzeczy:

- coraz wiekszy zakres zniszczen, np. kasa biletowa na metrze na wprost B (mozna praktycznie rozwalic cale sciany przy obu jej bocznych wejsciach), budynek przy torach z boku po lewej niedaleko C na kanalach (zdechlem niedawno jak sie zawalil pod ostrzalem LAV-a kiedy wbiegalem na niego po schodach goniac jakiegos typa- razem ze mna zginal Kabotyn, ktory sie wlasnie zrespil)

- półtusze wieprzowe wiszace na targowisku na wielkim bazarze ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Wprawdzie filmik trwa 10 min ale ogląda się go jednym tchem :) Polecam !!!

 

O ja piernicze- to najlepszy film wojenny, jaki ogladalem od czasu "Helikoptera w ogniu". Niesamowite!

Caly czas czekalem na finalna kose dla tego snajpiacego gnojka, a tu taki numer ;)

 

W ogole nie macie wrazenia, ze ta gra sie zmienia (poprawia) graficznie? Albo ja dopiero po paruset h dostrzegam pewne rzeczy, albo oni z czasem dopieszczaja ją. W ostatnich tygodniach rzucilo mi sie w oczy pare rzeczy:

- coraz wiekszy zakres zniszczen, np. kasa biletowa na metrze na wprost B (mozna praktycznie rozwalic cale sciany przy obu jej bocznych wejsciach), budynek przy torach z boku po lewej niedaleko C na kanalach (zdechlem niedawno jak sie zawalil pod ostrzalem LAV-a kiedy wbiegalem na niego po schodach goniac jakiegos typa- razem ze mna zginal Kabotyn, ktory sie wlasnie zrespil)

- półtusze wieprzowe wiszace na targowisku na wielkim bazarze ;)

maja za duzo czasu jak dodaja takie rzeczy jak ta półtusza wieprzowa czy też koty na sekwanie

Odnośnik do komentarza

kuzwa zagralem na PC i dopiero teraz uswiadomilem sobie jakiego kastrata dostalismy... kuzwa naprawde mam ogromny zal tym bardziej ze to wersja konsolowa chyba jednak przynosi im najwieksza kase.. mocno sie zastnawiam nad dodatkiem i na obecna chwile biore na wstrzymanie (chociaz jak zobacze ekipe ciupiaca na nowych mapach to pewnie bede musial zakupic)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wprawdzie filmik trwa 10 min ale ogląda się go jednym tchem :) Polecam !!!

 

O ja piernicze- to najlepszy film wojenny, jaki ogladalem od czasu "Helikoptera w ogniu". Niesamowite!

Caly czas czekalem na finalna kose dla tego snajpiacego gnojka, a tu taki numer ;)

 

W ogole nie macie wrazenia, ze ta gra sie zmienia (poprawia) graficznie? Albo ja dopiero po paruset h dostrzegam pewne rzeczy, albo oni z czasem dopieszczaja ją. W ostatnich tygodniach rzucilo mi sie w oczy pare rzeczy:

- coraz wiekszy zakres zniszczen, np. kasa biletowa na metrze na wprost B (mozna praktycznie rozwalic cale sciany przy obu jej bocznych wejsciach), budynek przy torach z boku po lewej niedaleko C na kanalach (zdechlem niedawno jak sie zawalil pod ostrzalem LAV-a kiedy wbiegalem na niego po schodach goniac jakiegos typa- razem ze mna zginal Kabotyn, ktory sie wlasnie zrespil)

- półtusze wieprzowe wiszace na targowisku na wielkim bazarze ;)

maja za duzo czasu jak dodaja takie rzeczy jak ta półtusza wieprzowa czy też koty na sekwanie

Wszystko to bylo nic nie zmienili,od ostatniego patcha.a wiekszosc byla od poczatku lub od patcha nr1

Odnośnik do komentarza

kuzwa zagralem na PC i dopiero teraz uswiadomilem sobie jakiego kastrata dostalismy... kuzwa naprawde mam ogromny zal tym bardziej ze to wersja konsolowa chyba jednak przynosi im najwieksza kase.. mocno sie zastnawiam nad dodatkiem i na obecna chwile biore na wstrzymanie (chociaz jak zobacze ekipe ciupiaca na nowych mapach to pewnie bede musial zakupic)

 

eee tam opowiadasz. też widziałem i co z tego. jedyne czego żałuję, to brak trybu ultra hardcore , zwanego inaczej HUD OFF, który pozwala kręcić kapitalne montage jak m.in ten zapodany przez chłopaków

Odnośnik do komentarza

no nie wiem Caspian mi sie podobał mega...wiem ze na metrze czy bazarze pewnie jest tlok ale po kilkudziesieciu minutach z gra na PC moge smialo powiedziec ze Caspian to dla mnie druga Arica/Laguna/Port Valdez - fajna mapa na ktorej non toper cos sie dzieje. Na konsoli jak widze ta mape momentalnie wychodze (chyba ze DM)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

kuzwa zagralem na PC i dopiero teraz uswiadomilem sobie jakiego kastrata dostalismy... kuzwa naprawde mam ogromny zal tym bardziej ze to wersja konsolowa chyba jednak przynosi im najwieksza kase.. mocno sie zastnawiam nad dodatkiem i na obecna chwile biore na wstrzymanie (chociaz jak zobacze ekipe ciupiaca na nowych mapach to pewnie bede musial zakupic)

 

eee tam opowiadasz. też widziałem i co z tego. jedyne czego żałuję, to brak trybu ultra hardcore , zwanego inaczej HUD OFF, który pozwala kręcić kapitalne montage jak m.in ten zapodany przez chłopaków

Da sie wylaczyc hud

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

na konsoli nie da się wyłączyć. HUD. Jeśli wiesz jak to zrobić to daj proszę znać (chyba, że HUDOFF jest po prostu w opcjach to mega fail z mojej strony)

W ustawieniach serwera,jestem tego pewien na 80%

 

Edit1: sprawdzilem mozna go wylaczyc w 90%,zostaje liczba ticketow tylko

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

dzięki, to wiem, chodziło mi o to, że ludziska biegają normalnie, a ja sobie wyłączam. dzięki temu dobre filmy można kręcić, a tak to zawsze ten gówniany HUD zostanie.

Jak sa dobre akcje to czy z hud czy bez bedzie to fajnie wygladalo,a jak sa chu.jowe akcje to czy z hud czy bez to beda chu.jowe

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...