Skocz do zawartości

Battlelog


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi Battlelog. Wam również?

 

Najpierw chce skończyć singla, ale też chciałem wiedzieć czy online będzie działał bez problemu. Do menu Multiplayera wszedlem bez problemu, ale Battlelog nie może się połączyć. A na stronie nie moge sie zalogować, bo jest komunikat, że dostęp będę miał jak kupie BF3.

Odnośnik do komentarza

Skoro tak mówicie to wstrzymam się z kupnem OP i poczekam na ruch ze strony EA.

Nawet ci co kupili Bf3 ze store tylko dla siebie(są tacy? :P)nie mogą się logować.Zresztą mi ten log wisi,ze stanu gry można ustawić nieśmiertelniki i zobaczyć progres.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

battlelog to za(pipi)ista sprawa do sledzenia statsów, w samej grze sa tylko podstawowe , np najlepsza broń, ale juz nie mozna zoabczyc jaka jest druga albo trzecia, albo jaka najlepsza danej klasy (tzn najwiecej zabić) , sporo innych statsów tez jest prawie niedostpena, niektore mozna zobaczyć szukając po medalach, np medal za zabicie clymorem - ma napisane ze np zabiłes 6/300 , ale takie wchodzenie do medali to upierdliwa rzecz (chociaz akurat clymory sie nie pokazują poprawnie na logu)

 

super sprawa ten battlelog, zreszta pewnie widzieliscie w becie, teraz jest jeszcze fajniejszy :D

mi to akurat jakos bardzo nie ruszaja sprawy spolecznosciowe ale napewno czasem to ulatwi ustawke

jak ktos lubi sledzic wyniki to odrazu po meczu pojawia sie ikonka ktora podsumowuje statystyki, o wiele dokladniej niz w grze (np najlepsza gracz kazdej kalsy, najleszy pojazdowy i inne)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy widzieliście, nie wiem jak jest na kĄsolach, ale możecie sobie nawet zobaczyć wyniki poszczególnych rund na mapie, wraz z całą listą końcową.

Z tego co mi wiadomo, poprawcie mnie jezeli sie myle, ale na PC funkcjonalnosc Battleloga wzbogacona jest tylko o dolaczanie do gier z jego poziomu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...