Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Mordechay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mam pytanie dla tych co sprawdzali ilość klatek frapsem, czy tez macie tak że po włączeniu aa + dynamicznych cieni gra cały czas trzyma 30 fps a 2 na maxa w fhd koło 60. Więc nie wiem czy to jakiś limiter czy co. Co prawda gram na lapku ale 30 fps to trochę mało, jak sprawdziłem niższa rozdziałkę tyle samo było.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nikt oprócz mnie nie gra w największą kosmiczną epopeję od czasów Kotora?

 

Jestem dopiero po misji na Palavenie, ale porownując początki poprzedniczek mogę śmiało powiedzieć, ze to chyba najlepsza część trylogii do tej pory. Bioware widać posłuchało community (nie to co inni) i wywaliło większość zbędnych rzeczy z ME2 np. skanowanie planet w poszukiwaniu surowców, na którym spędziłem chyba 3 z 20 godzin (nie wiem dlaczego, chyba już taki pojebany jestem) i przywróciło parę bajerów z ME m. in. widoczne statystyki broni (hallelujah) i mody. Mimo dosyć przestarzałej grafiki, krajobrazy z robiącymi juchę reaperami w tle są przepiękne, w ogóle wszystko wydaje się bardziej miodne.

 

Już nie mogę się doczekać odbijania Ziemi. :woot:

Odnośnik do komentarza

@Dante

Ręki nie dam ale....

 

Teoretycznie się da, ale gra sama w sobie nie wspiera go jakoś specjalnie i "nie pomaga" w jego używaniu. Tak słyszałem. Może się mylę.

 

 

 

 

@Kubiczu

Dzielić wskazuje na to, zę tez z niego korzystasz.... a inv nigdy nie poleciał :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

No genialnie. To niech w ogole nie robia gry. Przeciez GameMakera kazdy moze sobie sciagnac a jak nie umie go obslugiwac to wstyd!

 

Zeby usprawiedliwiac takie bledy developera.... Brr. Zaraz powiesz, ze Minecraft jest super zoptymalizowany a kazdy kto ma problemy ma po prostu (pipi)owego kompa.

Odnośnik do komentarza

Ja tam gram klawiatura+mysz i myślę że jest to najlepsze rozwiązanie do tego typu rozgrywki (przecież ME3 to typowa strzelanka ) a niema chyba bardziej precyzyjnego grania w shootery niż na myszy.Sytuacja się zmienia jak się gra z podłączonym telewizorem do PC.Ja bardzo często tak gram i już wtedy pad jednak jest lepszy bo klawiatura na kolanach to nie za dobry pomysł ;)

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Misja na Tuchance- cud, miód i orzeszki. Nareszcie dano nam trudną decyzję do podjęcia - pomóc kroganom w leczeniu genofagium, zyskać w nich sojusznika i jednoczesnie zaryzykować pozniejsza mozliwoscia ich zemsty na pozostałych rasach galaktyki, czy oszukać Wreava, nie dopuścić do wyleczenia genofagium i otrzymac pomoc od Salariańskich naukowców przy budowie Tygla. Wybrałem pierwszą opcję, ale tylko ze względu na Mordina

RIP bro

, gdyby nie on, to zagazowałbym tych bezmózgich garbusów bez namysłu.

 

Myślałem, że jebnę, gdy uslyszałem Proteanina władającego jamajskich akcentem (south will rise again man!), ale niestety okazalo się, ze to tylko zwyczajny mudżyński akcent. Swoją drogą niezła ironia- najbardziej rozwinięta rasa galaktyki mówi z akcentem najmniej rozwiniętej rasy ziemskiej xD <racism off>

 

Rozmowa z Javikiem też na ogromny plus.

 

W dalszym ciągu uważam, że gra jest najlepszą z serii, zobaczymy co powiem po końcówce :).

Odnośnik do komentarza

 

Misja na Tuchance- cud, miód i orzeszki. Nareszcie dano nam trudną decyzję do podjęcia - pomóc kroganom w leczeniu genofagium, zyskać w nich sojusznika i jednoczesnie zaryzykować pozniejsza mozliwoscia ich zemsty na pozostałych rasach galaktyki, czy oszukać Wreava, nie dopuścić do wyleczenia genofagium i otrzymac pomoc od Salariańskich naukowców przy budowie Tygla. Wybrałem pierwszą opcję, ale tylko ze względu na Mordina

RIP bro

, gdyby nie on, to zagazowałbym tych bezmózgich garbusów bez namysłu.

 

Myślałem, że jebnę, gdy uslyszałem Proteanina władającego jamajskich akcentem (south will rise again man!), ale niestety okazalo się, ze to tylko zwyczajny mudżyński akcent. Swoją drogą niezła ironia- najbardziej rozwinięta rasa galaktyki mówi z akcentem najmniej rozwiniętej rasy ziemskiej xD <racism off>

 

Rozmowa z Javikiem też na ogromny plus.

 

W dalszym ciągu uważam, że gra jest najlepszą z serii, zobaczymy co powiem po końcówce :).

 

Fix'd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.