Skocz do zawartości

Arctic Monkeys


NerkoWiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem słuchać. Humbug najlepszą płytą na razie, a dwie pierwsze fajne. Najnowsza ma tylko parę tracków wartych uwagi więc póki co się nie wsłuchiwałem się w nią za bardzo.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

ostatnio zdałem sobie sprawę, że w klipie do when teh sun goes down gra ta brzydula z misfits i ziomeczek z przekrętu!

 

http://www.youtube.com/watch?v=qBbk9IjRdO0

 

tym numerem swego czasu się zaraziłem za pośrednictwem pasma mtv rocks na polskim mtv póóóźno w nocy (jedyny czas kiedy leciały teledyski). ogólnie spoko klipy mają chłopaki, w sumie nic dziwnego - większość wyreżyserowana przez richard ayoede. w gimnazjumie byłem wielkim fanem. teraz słucham sporadycznie.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Zacząłem słuchać od 'Humbug' jak się dowiedziałem, że Josh był tego producentem. W przeciwieństwie do przedmówców, z dwóch pierwszych płyt lubię tylko parę singli- za dużo tam było chaosu i mieszanki różnych stylów, często np. miałem wrażenie, że to jakiś Franz Ferdinand. Natomiast wspomnianego 'Humbuga', jak i najnowszego 'Suck It and See' przesłuchałem już dziesiątki razy i jeszcze mi się nie znudziły.

 

A tak w ogóle to trzeba przyznać, że Turner ma wyje.bane teksty. Nawet Homme uważa go za jednego z najlepszych tekściarzy naszych czasów.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

fajne są piosenki, które turner nagrał solo do filmu submarine (znakomitego zresztą).

 

właśnie skończyłem oglądać i o ile film wyjątkowy nie był to soundtrack jak najbardziej za(pipi)isty :D Z innych pobocznych projektów Turnera dobre jest też The Last Shadow Puppets z Milesem Kean'em

 

http://www.youtube.com/watch?v=_8YRx47oylM&ob=av2e

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uwielbiam Arctic Monkeys i gdy tylko zobaczylem temat zaraz musialem skrobnac.

Ich najlepszy album to zdecydowanie who the fuck are arctic monkeys

http://www.youtube.com/watch?v=Kc6jfs620l0

Ten ich wokalista jak by mu tam nie bylo ma za(pipi)isty styl. Czeknijcie sobie koniecznie ostatni album Suck It And See. Przyzwoity kawalek rocka

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...