October 14, 201114 yr fajne są piosenki, które turner nagrał solo do filmu submarine (znakomitego zresztą).
October 14, 201114 yr Humbug jest świetny, ale to bardziej zasługa Hommiego Pierwsze 2 płyty bardzo dobre, ostatnia to dno.
October 14, 201114 yr Ostatnio zacząłem słuchać. Humbug najlepszą płytą na razie, a dwie pierwsze fajne. Najnowsza ma tylko parę tracków wartych uwagi więc póki co się nie wsłuchiwałem się w nią za bardzo. Edited October 15, 201114 yr by MajorZero64
October 14, 201114 yr ostatnio zdałem sobie sprawę, że w klipie do when teh sun goes down gra ta brzydula z misfits i ziomeczek z przekrętu! http://www.youtube.com/watch?v=qBbk9IjRdO0 tym numerem swego czasu się zaraziłem za pośrednictwem pasma mtv rocks na polskim mtv póóóźno w nocy (jedyny czas kiedy leciały teledyski). ogólnie spoko klipy mają chłopaki, w sumie nic dziwnego - większość wyreżyserowana przez richard ayoede. w gimnazjumie byłem wielkim fanem. teraz słucham sporadycznie. Edited October 14, 201114 yr by tk___tk
October 15, 201114 yr Zacząłem słuchać od 'Humbug' jak się dowiedziałem, że Josh był tego producentem. W przeciwieństwie do przedmówców, z dwóch pierwszych płyt lubię tylko parę singli- za dużo tam było chaosu i mieszanki różnych stylów, często np. miałem wrażenie, że to jakiś Franz Ferdinand. Natomiast wspomnianego 'Humbuga', jak i najnowszego 'Suck It and See' przesłuchałem już dziesiątki razy i jeszcze mi się nie znudziły. A tak w ogóle to trzeba przyznać, że Turner ma wyje.bane teksty. Nawet Homme uważa go za jednego z najlepszych tekściarzy naszych czasów. Edited October 15, 201114 yr by qb3k
October 15, 201114 yr Author fajne są piosenki, które turner nagrał solo do filmu submarine (znakomitego zresztą). właśnie skończyłem oglądać i o ile film wyjątkowy nie był to soundtrack jak najbardziej za(pipi)isty Z innych pobocznych projektów Turnera dobre jest też The Last Shadow Puppets z Milesem Kean'em http://www.youtube.com/watch?v=_8YRx47oylM&ob=av2e
October 31, 201114 yr Uwielbiam Arctic Monkeys i gdy tylko zobaczylem temat zaraz musialem skrobnac. Ich najlepszy album to zdecydowanie who the fuck are arctic monkeys http://www.youtube.com/watch?v=Kc6jfs620l0 Ten ich wokalista jak by mu tam nie bylo ma za(pipi)isty styl. Czeknijcie sobie koniecznie ostatni album Suck It And See. Przyzwoity kawalek rocka Edited October 31, 201114 yr by okens
March 6, 201214 yr http://www.youtube.com/watch?v=VQH8ZTgna3Q&feature=share Ten singiel jest lepszy od całego 'Suck It and See' IMHO
September 4, 201312 yr wyszedł nowy album. nie jestem jeszcze nawet w połowie, ale brzmi zadziwiająco dobrze.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.