Jump to content

Resident Evil Chronicles HD Selection


Paliodor

Recommended Posts

Jak donosi Siliconera, w związku z 15 rocznicą istnienia marki Resident Evil, Capcom Japan zamierza wydać bundla z dwoma "celowniczkami" jakie swego czasu były wydane tylko na Wii. Będą to Resident Evil: The Umbrella Chronicles i Resident Evil: The Darkside Chronicles. Wszystko ma zostać podciągnięte pod HD i dodana zostanie obsługa kontrolera Move.

Póki co nie są znane data ani cena zestawu, ale z pewnością jest to tylko kwestia czasu aż pojawią się następne informacje na ten temat.

Źródłó news'a:

Siliconera

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie będzie i tyle, Zero to lata temu było nawet zapowiadane jako exclusive na N64. Btw dodam, że kupno GCN z wyżej wymienionymi grami to koszt jak za nową grę. Jak komuś zależy, to nie wiem na co czekać, a są lepsze niż wiele gier, które obecnie wychodzą.

 

Celowniczki fajna sprawa, zwłaszcza Umbrella Chronicles daje radę i czasem przedstawia wydarzenia z innej perspektywy.

Link to comment
  • 1 year later...

Widzę że jest to jedyny temat nt wyżej wymienionych gier. Chciałem dowiedzieć się od osób które już grały w Re Kroniki na PS3 z move'm, czy mają jakieś zastrzeżenia względem komunikacji między kontrolerem move a grą, jak wygląda "celność", czy występują jakieś niespodziewane zachowania w trakcie gry itd., bo mam zamiar łyknąć Umrella Chronicles i nie wiem czy się nie zawiodę, a nie chcę wydawać kasy na gniota.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.