Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ja j.ebie dopiero dzisiaj mogłem odpalić Xeno a i tak tylko na 30 minut bo ro.z(pipi)ało mi na chacie junkers i mam nowe bezpieczniki (long story) a jutro do pracy na 6-tą więc 5-ta trzeba wstać....(jaki fail) jutro dopiero pomęczę bo zaraz muszę spać bo ze zmęczenia nie wyrabiam. Mam nadzieje że z wami panowie pyknę jakiegoś co-opa jak trochę przez weekend nadrobię a cholera ledwo wytrzymuje bo tak bym sobie pograł (zwłaszcza że przybył nowy TV'ik do domu).

 

@Bansai 

Dostałem od Ciebie invite więc jesteś już dodany :-]

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem do końca :obama: w pełni się zgadzam. Po 17h wciąż odkrywam nowe rzeczy, patenty i czytam od czasu do czasu instrukcję. Ta gra autentycznie przytłacza możliwościami, światem i całą resztą. Coś pięknego na koniec tego przeciętnego roku. :banderas:

Odnośnik do komentarza

25 h a grasz od niedzieli ty bansai jesteś jednak z innej planety :D Recenzje przeczytałem i podpisuje się pod nią.

 

Doszedłem do momentu kiedy można dostać mecha ale trzeba zrobić 8 questów i te questy mają questy :obama:   Cóż wiem co będę robił dzisiaj i jutro wieczorem :D

Odnośnik do komentarza

Sam mam 20h, miałbym więcej, ale musiałem na kilka dni służbowo wyjechać, ale w weekend nadrobię muahahahaha....

 

Ja w sobote jade na impreze, taką **ujową gdzie potrzebne sa garniaki, najchatniej bym to olal i gral w gaciach w Xeno jak jakis otaku :beksa:

btw. Figaro, to nie jest recenzja, tylko taka wstepna opinia i zarys giereczki c'nie :taknieco:

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie bo czytam te opinie i mam taki hype na tą grę, ze hej przez Was ale muszę jeszcze nieco poczekać z zakupem :) Więc słuchając świetnego OSTA nasuwa mi się jedno pytanie - czy przeza(pipi)iaszczy kawałek Black Tar pojawia się w grze jakoś często np. przy zadymach z bossami? Mógłbym go słuchać non stop :)

Odnośnik do komentarza

Walka podczas burzy magnetycznej w Oblivii :obama:

 

30 godzin na liczniku, latam sobie po mapce i na(pipi)iam questy. Fabularnie ledwo wrocilem z Noctilum i z tym sie nie spiesze (chociaz dzisiaj rusze dalej mysle, dla odmiany). 

 

W sekcji sklepowej w NLA mozna znalezc Affinity Mission z Ylvenem (czy jakos tak) - koles przypomina z charakteru Kanjiego i mozna go zwerbowac do druzyny gdyby ktos potrzebowal kogos od napieprzania beamgunem.

Odnośnik do komentarza

4h robienia questów. Farmienia i szukania i jest !

:ohboy:

 

12311185_1070208916352315_1969263080957212311161_1070208909685649_33121879450020/

 

 

Mój pierwszy Skell ! Ale jazda transformacja jak transformersy z robota bojowego w samochód a na zewnątrz :banderas:

 

Ehhh To uczucie można porównać tylko do zebrania kasy na pierwszego mounta w wowie albo do zdobycia pierwszego ścigacza (kiedy to jeszcze było płatne mmo) w KotOR

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Róbcie questy. Do końca 6 chapteru wtedy 8 misji aby licencje zdobyć i zabawa dopiero się zacznie:) W weekend może wspólny rajd w mechach:)

 

Pomogę radą jakbyście nie wiedzieli gdzie czegoś do questow licencyjnych szukali.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Mi się udało dziś zdobyć dwa Skelle. Tzn. jeden dostałem za misję, drugi kupiłem Elmie. Próbowałem bić bossa jednym - zabierałem z pół życia. Z dwoma Skellami nie bardzo nawet cokolwiek straciłem. :D Teraz muszę zarobić na dwa kolejne i wszystkie potwory mam w (pipi)e.

 

Nie no, można co prawda bić takie o kilka poziomów wyższe, ale z takimi o 10 wyższym może się uda wygrać fartem.

 

Szkoda tylko, że nie można jeszcze nimi latać gdzie się chce, a tylko podskakiwać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...