Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

 

A pamiętam pierwsze reakcje - meh, powtórka z Xenoblade. Ni chu,ja.

 

 

Beka z wnusi.

 

 

btw. Jak do cholery robi sie screeny na Wii U w dobrej jakosci? To co na piecu mi w Miiverse wyskakuje jest mniejsze od ekranu mojego telefonu.

Capture card piękny kawalerze.

 

Inwestować w ekwipunek ze sklepu w NLA? Czy lepiej polegać na dropach?

Odnośnik do komentarza

Lepszych nie zrobisz :/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nieprawda!

 

 

Krok 1: Zarejestruj konto na imgur.com na komputerze (parę sekund)

Krok 2: Graj w grę i znajdź moment, który chcesz uwiecznić.

Krok 3: Kliknij Home i włącz przeglądarkę internetową w Wii U

Krok 4: Wejdź na imgur.com, zaloguj się i kliknij upload from computer

Krok 5: Będziesz miał tam zdjęcie z gry i zdjęcie obrazku z gamepada.

Krok 6: Po uploadzie, wchodzisz na konto imgura na komputerze i masz zdjęcia.

 

A to wszystko w świetnej jakości :)

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

JA całą kase w skelle inwestuje. No ale im ze sklepów kupuje i moje mechy wyglądają kozacko  jak z jakiegoś Shouena :D 

 

Dziś miałem pierwszy dzień przerwy od xeno . W salonie moja kobitka koleżanki przyjmowała a na małym ekranie w xeno nie potrafiłbym.  Czułem się troszkę jak na detoksie :D

Odnośnik do komentarza

Dobra, zdobyłem w końcu Skella dla swojej postaci.

 

Robienie tej licencji... :yao: Ja myślałem, że będzie jakaś instrukcja pilotażu, latanie w wyznaczone miejsca, ogólnie jakiś taki egzamin, że się do tego nadaję... a tutaj questy typu: zbierz mi 3 grzybki takie i takie, zaoraj przeciwinika, nasikaj do garnka, wyszoruj buty itp. itd. iiiiiiii licencja wpada. :yao:

Co to miało wspólnego ze Skellami to ja nie wiem. Ze zdobywaniem tej licencji mogli coś bardziej oryginalnego (czy innego) wymyślić, żeby poczuć chociaż jakąś większą satysfakcję pozyskania tego przezayebistego Gundama. :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Pograłem jak na razie ponad godzinkę i podoba mi się. :) Soundtrack to małe mistrzostwo świata, do tego bardzo fajny świat. Mam trochę problemów ze sterowanie w samej grze jak i obeznaniem z padletem (zatwierdzanie plejstejszynowym kółkiem jest dla mnie czymś nowym...), do tego jRPG to nie mój konik i wszystkiego musze się uczyc (ostatni w jakiego grałem to DQVIII).

Natomiast moment w którym wychodzę z liniowego huba i jest krótki filmik przedstawiający Mira... ŁOJEZUSKU.

Odnośnik do komentarza

A nie masz w ustawieniach suwaka co do polozenia poziomego kamery? Chyba jest :)

 

No jest, ale zle zrozumiales, kamera jest ustawiona w LEWO, wsiadam w Skella, jest lewo, przelaczam z trybu chodzonego na JEZDZONY i kamera ucieka w PRAWO za kazdym razem, nie wiem czy to glitch czy tak ma byc.

 

Wez ktos w Skellu to sprawdz u siebie.

Odnośnik do komentarza

@!$!#!@#@! @#! #!@ hapter 11 masakrycznie trudny. Miałem pierwszego rage quita dzisiaj. Tak się przyzwyczaiłem do mechów że jak trzeba w tym chapterze bez walczyć to nie umiem :D Dodatkowo sprzęt mam chyba ten sam od lvl 20 ;)  Będę musiał pokombinować ale dziś mi się odechciało :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...