Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

dawno nie widzialem tak jadnogłośnych ocen 10/10

w ogole sobie nie przypominam, zwykle najlepsze gry mają max kilka dziesiątek a reszta to 9-9.5, a żeby prawie wszyscy dowalili 10 to naprawde ciekawie sie robi :D

 

z ulubionego portalu Medrka:

51 recenzji

25 recenzji 100/100

reszta od 98 do 75(Polygon)

 

Wiec nie wszyscy.Nawet nie 50% recenzji ma komplet pkt..

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

to że rozmijają sie czasowo z pozostałymi konsolami to nic nie znaczy

ale przecież o przynależności do generacji decyduje... czas wypuszczenia konsoli :P

 

 

taaak? to dlaczego generacje nazywały sie 8-bitowa, 16-bitowa itd? a nie nazywały sie "no wiesz, te konsole co wyszły w okolicy 89 roku"

 

o generacjach świadczy przeskok mocy, bo wiele sprzętów podobnych do siebie wychodzi na przestrzeni paru lat

 

zresztą to nie temat o tym więc nie róbmy offtopa

Odnośnik do komentarza

przez cały ten  czas zastanawiałem sie nad składka 4-osobowa, ale w tym wypadku muszę zmienić zdanie.

ostatecznie decyduje sie na edycje pudełkowa, limitowana, bądź kolekcjonerska z tym, ze jest male ALE..

która z tych edycji zawiera steel book'a ? reszta mnie nie interesuje.

jeśli ktoś sie orientuje proszę o wskazówki. z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

przez cały ten  czas zastanawiałem sie nad składka 4-osobowa, ale w tym wypadku muszę zmienić zdanie.

ostatecznie decyduje sie na edycje pudełkowa, limitowana, bądź kolekcjonerska z tym, ze jest male ALE..

która z tych edycji zawiera steel book'a ? reszta mnie nie interesuje.

jeśli ktoś sie orientuje proszę o wskazówki. z góry dzięki ;)

Po pierwsze, nie wiem jak mogłeś się zastanawiać nad 4-osobową składką, jak można składać się tylko w dwie osoby. W ogóle nie wiem jak można w ogóle zastanawiać się nad składką - przecież to gra od ND, nowe ip i survival, do cholery!

Po drugie, żadna z edycji dostępnych w Polsce, nie ma steel book'a.

 

P.S. Czy dzisiaj przypadkiem nie miało zadebiutować demo TLoU? Przecież posiadcze Wstąpienia mieli mieć tylko tygodniową wyłączność na demko.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

co do dema to ktoś tu pisał że wcale go nie uświadczymy, tylko ci co mieli GOW (to smutne, ale przynajmniej fair w stosunku ktorzy kupili gowa, być może nieco sie sugerując demem. nie to co dostęp do bety BF3 po kupnie jakiegoś tam FPSa, co okazalo sie że wszyscy inni też mieli dostęp do bety ledwie kilka dni później)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

przez cały ten czas zastanawiałem sie nad składka 4-osobowa, ale w tym wypadku muszę zmienić zdanie.

Po pierwsze, nie wiem jak mogłeś się zastanawiać nad 4-osobową składką, jak można składać się tylko w dwie osoby. W ogóle nie wiem jak można w ogóle zastanawiać się nad składką - przecież to gra od ND, nowe ip i survival, do cholery!
No właśnie Mevek, jak mogłeś myśleć o składce na 4 osoby ;)

A przy okazji, recka w PSX Extreme ładnie podkręca i tak już podkręcony hype :) uff jeszcze tyle dni...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

...chyba zostaje złożyć mi broń i szukać zaskórniaków na PS3 :(.

Nie masz żadnych znajomych którzy mają PS3? Ja mam X360, a ograłem wszystkie tytuły na PS3 na których mi najbardziej zależało pożyczając od znajomego konsolę :) Oczywiście The Last of Us też ogram i to w dniu premiery zamierzam kupić :P Na Beyond: Two Souls też się prawdopodobnie skuszę, ale nie wiem czy odrazu na premierę. 

Odnośnik do komentarza

mnie ciekawi za co krytykowali ci co dali 7-8/10 , bo za co są zachwyty to można sie domyślić, ale ciekaw jestem czego sie przyczepili ci co obniżyli ocene

częściowo dlatego mnie to ciekawi bo podejrzewam że to mogą być jakieś pały które sie doczepiają czegoś z dupy, ale też zastnawiam sie czy jest jakaś realna i uzasadniona krytyka która by uzasadniała 8/10 w sytuacji gdy reszta daje 10/10

Odnośnik do komentarza

Ale jaja się dzieją, serio dawno żadną grą się tak nie podniecałem OMG :) w tym momencie przegląda temat 14 osób. Hype wymaxowany na maxa.

W PE 10/10? Chyba tylko HALO 3 dostało max w PE na bieżącą generację (było kilka 10-: MGS4, GTAIV, Uncharted 2, Bioshock, Bioshock Infinite i chyba coś jeszcze) a to i tak od Butchera, który kocha fpsy :) (przed chwilą sprawdziłem- PE 122).

Odnośnik do komentarza

 

 

przez cały ten czas zastanawiałem sie nad składka 4-osobowa, ale w tym wypadku muszę zmienić zdanie.

Po pierwsze, nie wiem jak mogłeś się zastanawiać nad 4-osobową składką, jak można składać się tylko w dwie osoby. W ogóle nie wiem jak można w ogóle zastanawiać się nad składką - przecież to gra od ND, nowe ip i survival, do cholery!

 

No właśnie Mevek, jak mogłeś myśleć o składce na 4 osoby ;)

A przy okazji, recka w PSX Extreme ładnie podkręca i tak już podkręcony hype :) uff jeszcze tyle dni...

 

otóż  Metro Last Light  zakupione całkiem niedawno mam własnie ze składki na czworo, za która zabecalowalem kolo 60 zl. teraz ta sama ekipa robi zrzutkę łupem której ma paść TLOU. nie będę wrzucał żadnych fotek potwierdzających, bo wpierw musiałbym spytać o to posiadaczy dzielących owe konto, ale według oficjalnej strony Sony Entertainment Network aktualnie sa aktywne 4 systemy PS3, gdzie konto zostało stworzone 25/05/2013   :)

 

co by nie bruździć w temacie to TLOU jest moim ulubionym gatunkiem(pewnie i nie tylko moim), obok którego z perspektywy gracza, a tym bardziej  posiadaczu konsoli Sony nie można przejść obojętnie. w tym momencie reszta świata może mi/nam tylko pozazdrościć, bądź inaczej.. cmoknąć w pompkę   ;)

 

p.s

ja naliczyłem 22 osoby chwile po napisaniu posta  WoW   :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...