Skocz do zawartości

adidas Star Wars


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Rozglądam się ostatnimi dniami za ciuchami z tej przeza(pipi)istej serii adidasa. Problem jest taki, że w sklepach w których szukałem nie było już nic, a na Allegro rzekomo jest w bród podróbek.

 

Co myślicie o tej kolekcji? Jak rozpoznać oryginały od perfidnych podróbek szytych za miskę ryżu po godzinach? Wie ktoś gdzie u nas jest dobry sklep internetowy z tymi ciuchami albo jakiś lokalny warszawski sklep?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Orzeszek87

Keymaker, zasuwaj do faktory na ursusie, byłem 2 tygodnie temu i mieli t-shirty z yodą/vaderem i chyba superstary z yodą. a tak btw bluza za którą zostałęm zminusowany :) sistra z kanady mi ściągneła:

 

29.-adidas-Originals-Star-Wars.jpg

 

edit:allegro omijaj szerokim łukiem. same szmaty na jedno pranie.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Jestem oburzony i zniesmaczony dostępnością ciuchów z kolekcji Star Wars w Polsce! Odwiedziłem dzisiaj centrum handlowe M1 na wschodnich obrzeżach Warszawy, ponieważ w niedzielę dostałem cynk, że tam coś jest. Okazało się, że była tylko jedna koszulka i bluza z Deathstar na plecach, niestety w rozmiarze M :( Wziąłem się obraziłem i zadowoliłem chwilowo star warsowymi koszulkami z Reserved. Nie ma ktoś namiarów na jakiś sklep w Polsce lub interwebzowy, gdzie dostanę te ciuchy?

 

@Sig: W (pipi)e z butami :/

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Ogłaszam plebiscyt na model, który prawdopodobnie kupię na Allegro, a kandydatami są:

 

http://allegro.pl/bluza-adidas-star-wars-hoth-winter-roz-xl-adicolor-i1949420502.html

http://allegro.pl/bluza-adidas-star-wars-hoth-rebel-roz-xl-adicolor-i1947057292.html

http://allegro.pl/adidas-originals-star-wars-bluza-z-kapturem-z-usa-i1975091940.html

 

Przyznam, że najbardziej w tej chwili z tej trójki jara mnie model Hoth Rebel <3 Ziomek realizuje też indywidualne zamówienia, więc mógłbym się pokusić o coś innego, ale ta bluza absolutnie mnie zadowala. Myślicie, że można ufać gościowi z prawie tysiącem komciów? :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

imo pierwsze dwa to fake'i te bluzy są w ściśle limitowanej ilości, a koleś handluje nimi jak pomarańczami :whistling: . brak real foto (najłatwiej poznać po suwaczku chociaż i tak teraz to nie problem) i zaporowa cena, nie brałbym nawet tych dwóch ofert na poważnie.

bluza numer 3 wygląda na legit (metki mają "ząbki", brak zaporowej ceny)

 

zwróc tez uwage ze bluza ma rozmiar amerykański xl czyli europejski 2xl :P

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość Orzeszek

mam bluze z tej serii kupioną w stanach w sklepie adidasa, jedną metką sie różni od mojej. omijam internety z originalsami szerokim łukiem, taniej w outlecie kupisz niz u prywaciarza. zapyerdalaj do factory 2 bluzy kupiłem po 79zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.