Jump to content

adidas Star Wars

Keymaker

Recommended Posts

Witam!

Rozglądam się ostatnimi dniami za ciuchami z tej przeza(pipi)istej serii adidasa. Problem jest taki, że w sklepach w których szukałem nie było już nic, a na Allegro rzekomo jest w bród podróbek.

Co myślicie o tej kolekcji? Jak rozpoznać oryginały od perfidnych podróbek szytych za miskę ryżu po godzinach? Wie ktoś gdzie u nas jest dobry sklep internetowy z tymi ciuchami albo jakiś lokalny warszawski sklep?

• Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Orzeszek87

Keymaker, zasuwaj do faktory na ursusie, byłem 2 tygodnie temu i mieli t-shirty z yodą/vaderem i chyba superstary z yodą. a tak btw bluza za którą zostałęm zminusowany :) sistra z kanady mi ściągneła:

29.-adidas-Originals-Star-Wars.jpg

edit:allegro omijaj szerokim łukiem. same szmaty na jedno pranie.

Edited by Orzeszek87

Jestem oburzony i zniesmaczony dostępnością ciuchów z kolekcji Star Wars w Polsce! Odwiedziłem dzisiaj centrum handlowe M1 na wschodnich obrzeżach Warszawy, ponieważ w niedzielę dostałem cynk, że tam coś jest. Okazało się, że była tylko jedna koszulka i bluza z Deathstar na plecach, niestety w rozmiarze M :( Wziąłem się obraziłem i zadowoliłem chwilowo star warsowymi koszulkami z Reserved. Nie ma ktoś namiarów na jakiś sklep w Polsce lub interwebzowy, gdzie dostanę te ciuchy?

@Sig: W (pipi)e z butami :/

Edited by Keymaker

Ogłaszam plebiscyt na model, który prawdopodobnie kupię na Allegro, a kandydatami są:

http://allegro.pl/bluza-adidas-star-wars-hoth-winter-roz-xl-adicolor-i1949420502.html

http://allegro.pl/bluza-adidas-star-wars-hoth-rebel-roz-xl-adicolor-i1947057292.html

http://allegro.pl/adidas-originals-star-wars-bluza-z-kapturem-z-usa-i1975091940.html

Przyznam, że najbardziej w tej chwili z tej trójki jara mnie model Hoth Rebel <3 Ziomek realizuje też indywidualne zamówienia, więc mógłbym się pokusić o coś innego, ale ta bluza absolutnie mnie zadowala. Myślicie, że można ufać gościowi z prawie tysiącem komciów? :potter:

Guest Orzeszek87

imo pierwsze dwa to fake'i te bluzy są w ściśle limitowanej ilości, a koleś handluje nimi jak pomarańczami :whistling: . brak real foto (najłatwiej poznać po suwaczku chociaż i tak teraz to nie problem) i zaporowa cena, nie brałbym nawet tych dwóch ofert na poważnie.

bluza numer 3 wygląda na legit (metki mają "ząbki", brak zaporowej ceny)

zwróc tez uwage ze bluza ma rozmiar amerykański xl czyli europejski 2xl :P

Edited by Orzeszek87
  • 1 year later...
Guest Orzeszek

mam bluze z tej serii kupioną w stanach w sklepie adidasa, jedną metką sie różni od mojej. omijam internety z originalsami szerokim łukiem, taniej w outlecie kupisz niz u prywaciarza. zapyerdalaj do factory 2 bluzy kupiłem po 79zł