Jump to content

składki na MS Points


easye

Recommended Posts

Nie wiem, dlaczego nikt jeszcze nie zalozyl tego tematu. Nie zawsze uda mi sie znalezc chetnych na gry, ktore chce zakupic, wiec na pewno sie przyda. Na punkty/konta najlpeiej zrzucac sie we dwoch (choc we trojke takze da rade :sorcerer: ).

1 osoba po sciagnieciu gier udostepnia maila i haslo.

2 osoba odzyskuje profil i na xbox.com bedac zalogowanym na konsoli przenosi licencje.

Calosc trwa 5 minut.

 

(3 osoba musialaby sie logowac 1 padem na konto, 2 na swoje glowne-dla mnie zbyt upierdliwe)

Edited by easye
Link to comment

 

1 osoba po sciagnieciu gier udostepnia maila i haslo.

2 osoba odzyskuje profil i na xbox.com bedac zalogowanym na konsoli przenosi licencje.

 

 

Czy to się tyczy tyko kupna kont, czy też mogę taki numer zrobić z innym profilem na innej konsoli - brat ma dodatki do ME2 - wchodzę na jego konto, przenoszę licencję, ściągam gry, zmieniam konto na swoje i gram? Czy w takim przypadku brat będzie miał bezproblemowy dostęp do swojego konta na własnej konsoli?

 

Ewentualnie: czy po przeniesieniu profilu z konsoli A na konsolę B (na pendrive) mogę ściągnąć rzeczy kupione na konsoli A, by grać w nie na konsoli B?

Edited by Andreal
Link to comment

tak, dostep do konta bedzie mial, wystarczy ze odzyska profil. Nie bedzie mogl zas pobrac tych dodatkow i wczesniej kupionych rzeczy w przyszlosci na swojej konsoli, bo zawartosc bedzie przypisana do Twojej, ale po 4 miesiacach licencje z zakupionymi rzeczami znowu mozna przeniesc.

Link to comment

Andreal Prościej już nie można tego wytłumaczyć !!!

 

 

Zakupione rzeczy na koncie (konsola A ) można przenieść po przez transfer licencji na konsolę B i grać na w nie na głównym profilu na konsoli B .

Równocześnie konsola A także gra w te same gry na głównym profilu

 

 

Jak twój brat ma dodatki do ME2 to robisz transfer licencji na swoją konsolę(pobierasz je ) i grasz w te dodatki na głównym koncie .

 

Kolejny raz taki myk można bedzie zrobić za 4miesięce

Edited by canuks
Link to comment

 

Na obu konsolach konto jest aktywne? W każdej chwili można ponownie ściągnąć kupione gry?

NIEEE konto jest aktywne tylko na tej konsoli na której jest obecnie pobrane ...

 

Kupujesz konto na konsoli A pobierasz gry ... przepisujesz licencje na konsolę B pobieraz gry . Na konsoli B możesz usuwać i pobierać gry do woli ... na konsoli A jak usiniesz gry to nie bedziesz mógł ich pobrać bez ponownego transferu licencji ,a ten bedzie możliwy za 4 miesiące ....

  • Upvote 1
Link to comment

@easye - powinieneś dać jakiś regulamin, że nie ma zarabiania na tym że jedna osoba płaci za grę 10zł druga 20zł. Zrzutki na dwóch po 50% na trzech po 40% dwie pierwsze osoby i trzecia chętna 20%, taniej bo musi używać drugiego pada z logowaniem, po 4mc może sobie przenieść licencje i grać normalnie, co 4mc konto z grami może być przenoszone na nowe konsole.

 

No i też jasno określać czy zrzutka na zdrapke MSP i kupujący tworzy nowe konto czy na punkty na koncie z allegro/dhgate/innych stron.

Edited by Daddy
Link to comment
Guest DonSterydo

Mam pytanie techniczne. Rozumiem, że jak osoba, która pierwsza zakupiła grę udostępni kolejnej osobie dane swojego konta i ta przeniesie licencję na swoją konsolę, to ta pierwsza osoba nie będzie mogła usunąć ze swojego HDD zakupionej gry i ponownie jej ściągnąć, gdyż nie będzie mieć już do niej licencji, tak ?

Edited by DonSterydo
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.